Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Svarte.

Svarte - Pią Maj 11, 2007 6:46 pm
Temat postu: Svarte.
Witajcie. Zwe siê Svarte, jestem mrocznym m¶cielem. Mam nadziejê zostaæ piekielnym rycerzem, aczkolwiek, aby nim zostaæ daleka i niezwykle trudna droga przede mn±... Do rzeczy.
Rzeknê wpierw, ¿em sukinsyn, bezczelny ze mnie jegomo¶æ. Nie przepadam za elfami, a przedewszystkim za paladynami. Tak dla zasady, a i mam kilka powodów. Nie daje wiary bóstwom, jestem heretykiem. Dla was, za³o¿ycieli- mrocznych elfów- mo¿e i jest to obraza, ale ja nie znam waszej Shilen. Co do spraw politycznych, to rzadko siê mieszam, nie mam do tego g³owy.
Co mogê rzec o motywacji... Ca³kiem niedawno stan±³em w bitwie po stronie Karan Gurth.(niestety wszystko mnie ominê³o przez ogromne zamroki, które mnie nêka³y) Cz³onkowie ca³ego sojuszu mi zaimponowali, a od tamtej pory wiele rozmy¶la³em, na temat waszej gildii.
Oferowaæ wam mogê moj± wierno¶æ, do samego koñca. Zarêczam przek³adaæ problemy gildii, nad w³asne.
W zasadzie nie oczekujê nic.
Chcia³em dodaæ, ¿e teraz w ogóle nie posiadam zbroji, ani orê¿a.

Z powa¿aniem
Svarte .

Intharius - Pią Maj 11, 2007 7:01 pm

By³bym ZA je¶li podasz zdjêcie z komnaty.
Aeranthir - Pią Maj 11, 2007 7:33 pm

I dodasz dlaczemu taki golas z Ciebie
Svarte - Pią Maj 11, 2007 7:46 pm

Ca³y swój ekwipunek niestety pozostawi³em w gildii, z której odszed³em. Mia³em w zamiarach wykuæ zbrojê zag³ady. Uda³o mi siê nawet zdobyæ tarczê, ale reszta mnie przeros³a. Wiêkszo¶æ materia³ów uda³o mi siê zakupiæ, a reszta... To ju¿ inna historia.
MaaDmaN - Pią Maj 11, 2007 8:04 pm

(edited)
Turendall - Pią Maj 11, 2007 8:37 pm

Nie napisales ile grasz, nie pokazales screena z wyboru postaci, oraz nie masz sprzetu, ktorego w KG Ci nikt szybko / za darmo nie zalatwi - Przeciw
Xardus - Pią Maj 11, 2007 8:50 pm

skads znam te imie...

i mam zle skojarzenia.... tylko nie wiem dlaczego...

po pierwsze - fota komnaty

po drugie - histria postaci - klany etc

po trzecie - jak turendall napisal - szybko sprzetu z kg nie dostaniesz... masz jakis plan B?

po czwarte - a narazie wystarczy

kaos - Pią Maj 11, 2007 8:51 pm

moge sie wypowiedziec w kwestii wyobrazni i klimatu tej postaci, a jest bardzo dobry i duzo
Silea - Pią Maj 11, 2007 9:09 pm

PRZECIW!
Lee - Pią Maj 11, 2007 9:12 pm

Je¶li liczysz na sprzêt to siê przeliczysz. Uzupe³nij podanie o zdjêcie z komnaty, informacje o sobie, historiê postaci (to nie ma byæ klimatyczne opowiadanie a niejako ¿yciorys) i opisz postacie, które znajduj± siê w komnacie wyboru.
Xorlarrin - Sob Maj 12, 2007 4:00 am

Wlasnie, opowiedz cos wiecej o przeszlosci.
kaos cie zna, a to juz plus. Rozwin swoja wypowiedz i koniecznie daj screena z komnaty.
Chcialbym poznac tez okolicznosci utraty sprzetu. :)

Aeranthir - Sob Maj 12, 2007 8:01 am

Lista klanów/klan
Dok³adny opis utraty sprzêtu.
Powód odej¶cia
Zdjêcie z komnaty
Plan B sprzêtowy (KG zabawek nie daje)

Ahangra - Sob Maj 12, 2007 10:22 am

Rêczê za niego, to mój d³ugoletni przyjaciel (mowa o grze :P )

Sama go namawia³am, ¿eby do KG przyszed³. Niektórzy mogli go poznaæ gdy jaki¶ czas temu zbierali¶my siê by biæ b³êkit pod Partisan's Hideaway.

Sprzêt siê uda jako¶ skombinowaæ, nie Svarte? Zajmiemy siê tym.

Aeranthir - Sob Maj 12, 2007 10:38 am

Aaaaa tak!
Svarte.
DA z dwurêkiem.
ZA.


A o sprzêt siê pomartwimy.

Svarte - Sob Maj 12, 2007 1:32 pm

Nie liczê na was co do osprzêtu. Mam nadziejê, ¿e handel znów powróci do normy i bêdê mia³ mo¿liwo¶æ skompletowania swej w³asnej zbroji.
Turendall- Gram naprawdê d³ugo, jednak czêsto ¿±glowa³em postaciami. 54 kr±g.

Utraci³em osprzêt poniewa¿ w Mjolnirze go¶ci³em ca³kiem d³ugo i tam mia³em mus pozostawienia swego osprzêtu. Zosta³em przyjêty w ich szeregi, gdy jeszcze mia³em pe³en zestaw brygandyny i tarbara.
Dlaczego odszed³em od Mjolniru? Pilne sprawy zmusi³y mnie do opuszczenia Aden na d³ugi czas. Gdy wróci³em, powtórnie wst±pi³em w ich szeregi. Na krótki okres, a pó¼niej odszed³em od gildii i tak ju¿ zosta³o. Narazie trudzê siê handlem i mam nadziejê sam zdobyæ co¶. Flamberg, o którym Wspomnia³ Aeranthir nie jest mój i z pewno¶ci± za nied³ugo trafi do swego w³a¶ciciela.

Lista klanów:
Mjolnir.

¯yciorys:
Od k±d zdecydowa³em siê na ¶cie¿kê poszukiwacza przygód, oko³o siedmiu dni go¶ci³em na wyspie g³osów, jednak szybko robi³em postêpy i wkrótce zosta³em wys³any z misj± na kontynent. Wykonywa³em misjê, cobym móg³ rycerzem zostaæ. Nied³ugo pó¼niej Mjolnir przyj±³ mnie w swe szeregi. W tej gildii spêdzi³em ca³kiem sporo czasu, jednak gdy stwierdzi³em, i¿ to nie gildia, która mnie interesuje... Odszed³em. Zaj±³em siê handlem. Handel by³ owocny, do czasu. Pó¼niej w Dion by³em ¶wiadkiem jak to Aeranthir wda³ siê w k³ótnie z dwoma jegomo¶ciami z b³êkitu, a pó¼niej uczestniczy³em w bitwie pod Kryjówk± Partyzantów. To chyba koniec. Bardziej szczegó³owy opis mego ¿yciorysu mo¿ecie poznaæ przy beczce ciemnego ungera.

http://img96.imageshack.u...hot00043cz8.png

Oto i zdjêcie z komnaty.
(Graarg to by³a postaæ do testowania monka, ju¿ ni± nie gram. Obecnie siedzê tylko na Svarte)

Yavtin - Sob Maj 12, 2007 1:48 pm

Ludzie co wy macie z tym .png? zdjecie poprosze w JPG albo kazdemu z czlonkow KG mikroskop wyslac ;)
Aeranthir - Sob Maj 12, 2007 2:09 pm

Yavtin bo on ma tam krasnoluda w Reneith,ale jak jest png to go nie widac bo i tak ma³e.. :)
MaaDmaN - Sob Maj 12, 2007 2:10 pm

A, ex mindonczyk - to przeciw.
Aeranthir - Sob Maj 12, 2007 2:11 pm

MaaDmaN napisał/a:
A, ex mindonczyk - to przeciw.

ex mindonczyk?

MaaDmaN - Sob Maj 12, 2007 2:15 pm

Svarte napisał/a:

Lista klanów:
Mjolnir.


Hm, mjolnir to runedar czy mindon bo juz sam nie pamietam :P
Na jeden bat w sumie, bo ja pod 'mindonczyk' i runedar mam na mysli zawsze, bo dla mnie te dwa to praktycznie na jedno wychodzi.

Svarte - Sob Maj 12, 2007 2:40 pm

Runedar, a krasnoluda w reneith nie mam. Wszystkie postacie BEZ WYJ¡TKÓW s± bezklanowe. W krótce zamieszczê tego dowody.
Xorlarrin - Sob Maj 12, 2007 2:54 pm

tylko spreparuje :P
MaaDmaN - Sob Maj 12, 2007 2:59 pm

Jak narazie jestem przeciw mimo wszystko, moze mnie do siebie przekonasz, moze nie, nie ma to w sumie dla samego procesu rekrutacyjnego az takiego znaczenia :P
Yavtin - Sob Maj 12, 2007 3:02 pm

Xorlarrin napisał/a:
tylko spreparuje :P

no nie stresujcie chlopaka juz tak bardzo :P

Svarte - Sob Maj 12, 2007 3:33 pm

Oto spreparowane dowody mojej niewinno¶ci :] Wnoszê o wypuszczenie mnie za kaucj±.
http://img245.imageshack....dj281ciafg6.jpg

Aeranthir - Sob Maj 12, 2007 4:02 pm


MaaDmaN - Sob Maj 12, 2007 4:47 pm

Ciekaw jestem dlaczego to juz ex runedarczyk.
Svarte - Sob Maj 12, 2007 5:06 pm

Odszed³em od runedaru gdy¿ owa gildia mnie przesta³a zwyczajnie interesowaæ. Moje cele bardzo ró¿ni³y siê od ich pogl±dów.
Ahangra - Sob Maj 12, 2007 5:11 pm

Bo nie móg³ wytrzymaæ z Shil± :D

Aer, po ³bie chcesz dostaæ? ;)

Darist - Sob Maj 12, 2007 7:34 pm

Cześć Svarte, hehe :grin:
LiNeerlay - Sob Maj 12, 2007 8:40 pm

Przeciw
Antaron - Sob Maj 12, 2007 10:47 pm

Przeciw
Yavtin - Sob Maj 12, 2007 11:02 pm

Dobra kto se robil jaja a kto nie bo sie juz pogubilem w tych info wszystkich ;)
Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 6:03 am

Ja.
Svarte ma bezklanowo,wierze mu.
Odszed³,nie dziwiê mu siê.
Maad z drugiej strony.Ja tu przyszed³em od Shili.
Nie patrzmy do ty³u bo Rivael by³ w Mindonie,a i ja swego czasu Runedar wspó³tworzylem.
NO ale nie ingeruje w cudze zdanie.
Moja byæ ZA

MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 6:36 am

Podazajac moim nieskomplikowanym tokiem rozumowania: kiedys az tak wielka niechecia wszystkiego, co ma znaczek mindonu lub runedaru lub go mialo nie dazylem az tak wielka niechecia Aer ;)
A jak mi wyjasni, dlaczego i jak bardzo chcialby pozabijac 3/4 tej trzodki zeby nie rzec dosadniej to ja jestem na tak ;P Choc watpie czy wyjasni i czy sie to komus spodoba bo aktualnie nie mamy wojny z tymi akurat dwoma. Co nie zmienia faktu, ze jej kiedys nie bedzie :>

Ahangra - Nie Maj 13, 2007 7:24 am

Maad, nie wiem czy wiesz.../pamiêtasz... Ja tu przysz³am z Runedaru, od Alystin której tak bardzo nie lubicie.

Przestañ czepiaæ siê przesz³o¶ci, i dywagowaæ nad nie do koñca pewn± przysz³o¶ci±... Wa¿na jest tera¼niejszo¶æ.

Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 7:58 am

Ano.Patrz pod k±tem goscia,a nie historii jego klanów.
Facet nie ma z nimi nic wspolnego.Kiedys dolaczyl,nie mial powodow zeby odchodzic,a jak mia³ to w sumie glupio sie odchodzi ze swojego srodowiska i ciezko podjac tê decyzjê.

Yavtin - Nie Maj 13, 2007 8:08 am

ZA
MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 11:04 am

Ahangra no nie wiem, czy pamietam, ale sympatii do Ciebie nigdy wielkiej nie czulem, zdaje sie z wzajemnoscia, wiec tylko potwierdzasz moja teorie :P
Aer - ja tylko bym chcial uslyszec co znaczy "ich cele roznily sie od moich pogladow" - na co i w jaki sposob, kazdego uciekiniera z mindondaru o to pytalem i kazdy byl sklonny odpowiedziec nieco bardziej konkretnie o co chodzilo.
Kazde podanie od niedawnego wroga musi byc poddane gruntownemu przemysleniu, a nie "o w morde, jeszcze ktos chce do KG, bierzemy!". Zeby byc szpiegiem wcale nie trzeba miec postaci w innym klanie. Ja po 7 dniach moglbym zostac szpiegem, reroll, inne imie, przekazalbym sprzet na jakiegos golasa, ktorego nikt nie zna, skasowalbym Antiego i juz jestem czysty.
Osoba, ktora wychodzi z klanu, przychodzi bez sprzetu i prosi o przyjecie wyjasniajac, ze "cele gildii roznily sie od jego pogladow" (cele od jego celow, poglady od jego pogladow?) i wsio .. nie budzi mojego zaufania. Szczegolnie, ze to mindondar, wiec mi sie z miejsca nie podoba. Tak jak "zonglowalem postaciami".

Ja lucznikiem bylem w IS i Huntersach, no ale to jeszcze nie tak zle jak mindon czy runedar ;)

Vishar - Nie Maj 13, 2007 11:19 am

przeciw
Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 11:32 am

Moze mu chodzilo o to,ze Runedar nie chcial wojen i zbiera sie na raidy 90 minut?
Svarte - Nie Maj 13, 2007 11:42 am

Ja by³em bez gildii zanim zaczê³a siê wojna. Nie jestem szpiegiem i byæ nie zamierzam, a dane przeze mnie s³owo, zapewniam jest dotrzymywane. Odszed³em od Mjolniru, bo nie pasowa³em tam. Mjolnir jest klanem neutralnym, a ja opowiadam siê po stronie z³a. To najbardziej co mnie do nich zrazi³o. Jestem bez niczego, bo zostawi³em sprzêt w mjolnirze. Teraz staram siê o w³asny.

Narazie sprzêt uda³o mi siê za³atwiæ po¿yczony.

Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 11:44 am

A ja znam osobiscie i rêcze,ze dobry z niego harna¶ chocia¿ zbój.
MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 11:59 am

<wzdycha> Ach zeby KG sie zbieralo na rajdy w chocby 90min...
Murand - Nie Maj 13, 2007 12:10 pm

Jestem sklonny dac mu szanse..
Xardus - Nie Maj 13, 2007 12:14 pm

a ja ciagle mam zle skojarzenia z tym imieniem.. nie wiem czy z xardus czy z xaresix...

moze przypomnisz mi jakies okolicznosci z naszych spotkan?

Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 12:20 pm

A mo¿e Xantux :D
Xardus - Nie Maj 13, 2007 12:24 pm

aer nie znam tego chara i nigdy nie mialam :p na koncie mam 3 postacie swoje i 4 braciszka ^^ ale zaczal grac 1 i chce do nas razem z kumplem - bh i wc ^^
ale to inny temat :p

Murdock - Nie Maj 13, 2007 1:30 pm

bardziej na ZA...



P.S. maly offtop sie robi....

Svarte - Nie Maj 13, 2007 1:58 pm

Xardus ja to Ciê w ogóle nie pamiêtam. Lasqurix co¶ mi mówi³, ale mnie to nie od¶wie¿a pamiêci. Skleroza albo co¶ hehe.
Isen - Nie Maj 13, 2007 2:19 pm

przeciw
Ahangra - Nie Maj 13, 2007 3:21 pm

Anti, ty mnei w ogóle nie znasz :P

I wzajemnie :D

MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 3:57 pm

No Ty mnie tez, a nie przeszkadza Ci to w poglebianiu mojej niecheci do Ciebie ;)
Wiec czemu ja nie moglbym? ;]

Yavtin - Nie Maj 13, 2007 4:28 pm

ehh ci kaplani... widac ze ich do siebie ciagnie :P
Aeranthir - Nie Maj 13, 2007 4:30 pm

Pewnie nied³ugo Antistes sp³odzi przy skromnym udziale Ahangry Thorthasa Juniora. <wzruszy³ siê na sam± my¶l>
MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 4:40 pm

<czuje sie zjechany do zera> Zgadali sie ;P
Ahangra - Nie Maj 13, 2007 4:48 pm

Twoje podej¶cie te¿ mi siê nie podoba. Te¿ mnie zra¿asz do siebie. *prychnê³a*

Aer... O czym ty mówisz? *unosi brew zdumiona*

MaaDmaN - Nie Maj 13, 2007 4:54 pm

Masz takie samo :-P
Wiec Twoje wlasne tez Ci sie nie podoba? :)

<konczy off>

Ahangra - Nie Maj 13, 2007 6:42 pm

Ja sobie nie przeszkadzam... <mruga>

<te¿ koñczy off>

Yavtin - Nie Maj 13, 2007 7:07 pm

jedno drugiego warte :P

<tez konczy a co ma byc gorszy ;) >

Weriond - Pon Maj 14, 2007 12:52 pm

Raczej na TAK.
Svarte - Pon Maj 14, 2007 7:11 pm

Co do osprzêtowania. Uda³o mi siê narazie co¶ po¿yczyæ, ale wci±¿ pracujê nad w³asnym.
Lasqurix - Wto Maj 15, 2007 6:28 pm

Svarte napisał/a:
Xardus ja to Ciê w ogóle nie pamiêtam. Lasqurix co¶ mi mówi³, ale mnie to nie od¶wie¿a pamiêci. Skleroza albo co¶ hehe.


Co¶ tam mówi³ bo my¶lalem, ¿e pamiêtacie siê z Mjolniru. Ale mo¿e nie byli¶cie w tym samym czasie - nie wiem, to dawno temu by³o.

Ej no przyjmijcie go... - bo juz nie ma kogo biæ powoli ;)

Xardus - Wto Maj 15, 2007 6:41 pm

Lasq napisał/a:
Svarte napisał/a:
Xardus ja to Ciê w ogóle nie pamiêtam. Lasqurix co¶ mi mówi³, ale mnie to nie od¶wie¿a pamiêci. Skleroza albo co¶ hehe.


Co¶ tam mówi³ bo my¶lalem, ¿e pamiêtacie siê z Mjolniru. Ale mo¿e nie byli¶cie w tym samym czasie - nie wiem, to dawno temu by³o.

Ej no przyjmijcie go... - bo juz nie ma kogo biæ powoli ;)


w mjolnirze bylam jako xaresix...


ja ciebie pamietam

a nie ma kogo bic powoli? masz racje... tylko sie duchy spotyka.. a reszta z wrogow kg jakos po miastach siedzi... juz nie ma takiego zerga jak na poczatku wojny... pewnie i frekwencja wam spadla do 10%.. hehehe no coz... tak to jest jak sie porywa z motyka na slonce :razz:

Svarte - Wto Maj 15, 2007 7:58 pm

Xsaresix! Teraz ju¿ wiem. Taka mroczna elfka- kap³anka bodaj¿e. Widzia³em Ciê raz, bo w tedy mia³em przerwê.
Xardus - Wto Maj 15, 2007 8:46 pm

sh a nie kaplanka :p - to raz
a dwa: XARESIX a nie taka profanacja imienia jak w twoim wykonaniu
a trzy: nie raz bo troche koksalismy w toi

Svarte - Sro Maj 16, 2007 6:16 am

No wybacz, ale ja z Tob± w Toi nie koxi³em, bo ja w tedy mia³em 43lv. :p Mo¿e razem kox szed³ w CT, to ju¿ bardziej.
Sahrim - Czw Maj 17, 2007 3:18 pm

PRZECIW
LotU - Pią Maj 18, 2007 11:17 am

eee Mjolnir Rox - toz to klan Kalibana XD

ZA!!!

Hagra - Sob Maj 19, 2007 8:42 am

Nie mam prawa g³osu co prawda (prawda? ;) )

Ale jako osoba z obozu przeciwnego chcia³a bym mieæ takich przeciwników jak on.
Na poziomie, kulturalny, opanowany, po walce mo¿na normalnie pogadaæ ;)
gdyby do mnie kandydowa³, chcia³a bym mieæ takiego klanowicza. Kandyduje do was? chcê mieæ takiego przeciwnika.


Hagra,
Szalona Porucznik na s³u¿bach Guntai Chimaru

Xardus - Sob Maj 19, 2007 8:45 am

widze, ze 'wrogowie' przegladaja nasze forum... i pewnie podbieraja nam klanowiczy (rekrutow) :p a tak powaznie - hagra dawno cie nie widzialam :p

a propo swarte nadal nie mam zdania o graczu... zauwazylam tylko, ze dawno sie tu nie wypowiadal.. czyzby stracil chcec do noszenia barw
czerwonej smierci?

Aeranthir - Sob Maj 19, 2007 9:57 am

Albo czeka na werdykt,bo póki co zebra³ tylko przeciwy?
Ja tam dalej ZA.

Yavtin - Sob Maj 19, 2007 10:42 am

@Aerno nie tylko ;)
@ Xard ile mozna walic swojej auto reklamy nachalnosc tez nie jest dobra ;)

wciaz ZA
I ktos moglby juz jakas decyzje podjac bo troche sie nam ta rekrutacja dluzy ;)

Lee - Sob Maj 19, 2007 12:04 pm

Za, zg³o¶ siê do Roghara w grze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group