Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Nivrim

Nivrim - Sob Wrz 29, 2007 5:40 pm
Temat postu: Nivrim
Vendiu, zw± mnie Nivrim.
Jestem Zaklinaczem Burz na 76(5% do 77 brak po wojnie, hyhy)i mam subklasê tancerza na 55.
A o to moja krótka historia:
Jak ka¿dy mroczny elf, pochodzê z naszej wioski. Od m³odo¶ci by³em wychowywany na s³ugê Shilen. Od Najm³odszych lat przesiadywa³em w naszej akademii i zg³êbia³em mroczn± magie, bardzo sie ni± zafascynowa³em. Uczeni z naszej wioski, jednak uwa¿ali, ze nie dane mi jest badanie i uczenie siê tajników mrocznej sztuki. Ja Jednak sprzeciwi³em sie im i wyruszy³em w w³asn± podro¿ po ¶wiecie. Spotyka³em ró¿ne osoby, czasami nawet na swojej drodze napotyka³em moich braci i siostry, albo tez brudne i ¶mierdz±ce szyszki. Moja nienawi¶æ do zdradzieckiej rasy, spowodowa³a nie jedn± ¶mieræ tych pod³ych istot.

No to tak, w realu nazywam sie Daniel, mam 17 lat i chodzê do 2 LO. Moja hobby to sport(szczególnie noga i karate :D ), muzyka, komputery:]. No i mieszkam w Gdañsku :) .

Chce przyst±piæ do was z powodu:
Jeste¶cie starym klanem z d³ug± tradycja i klimatycznym. Mia³em ju¿ zaszczyt walczyæ z wami i tez przeciwko wam:). Równie¿, bardzo mi sie podoba wasze nastawienie do wojen(przynajmniej sie nie nudzicie :D ).

Do klanu mogê wnie¶æ:
Oczywi¶cie siebie;). Du¿o humoru, pomocna d³oñ ,moje d³ugie do¶wiadczenie z L2 i lojalno¶æ.

Oczekuje od was:
Wspólnych polowañ, walki, i pomocy o ile jej bêdê potrzebowa³:)


Wcze¶niej d³ugi czas by³em w Legionie, niestety klan siê rozpad³, tydzieñ po tym jak przesta³em graæ by zrobiæ ma³± przerwê. Sprzêtu nie mam ¿adnego, tylko trochê adenki i poty :D . Wszystko co mia³em, to odda³em Legionowi zanim wyszed³em.

Proszê o pozytywne rozpatrzenie podania,
Aluve. Z Uszanowaniem Nivrim

Ahrimad - Sob Wrz 29, 2007 6:13 pm

Za
Kodurn - Sob Wrz 29, 2007 8:18 pm

Z³y Dziad mówi: zdjêcie z komnaty, ZA.

pzdr.

Nivrim - Sob Wrz 29, 2007 8:39 pm

A oto link do komnaty:)
http://img409.imageshack....hot00000uy6.jpg


Daeron to moj TH na 42(zrobi³em kiedys z nudów)
Grimbor to mój scav na 27:D

DarthAndrew - Sob Wrz 29, 2007 8:58 pm

Ych, na 76 nie masz sprzêtu?

PRZECIW

Drirch - Sob Wrz 29, 2007 9:14 pm

Biana dobrze gada, u nas sprzêtu nie dostaniesz za wej¶cie, potem zreszt± te¿ nie. Uzbrajasz siê albo w³asnym sumptem, albo z pomoc± rankingu.

Tak¿e bez sprzêtu nic tu po Tobie.

Aeranthir - Sob Wrz 29, 2007 9:55 pm

Pieprzenie.
Po¿yczy od kogo¶ graty i zarobi na w³asne.
SH jak SH.

ZA

Weriond - Sob Wrz 29, 2007 10:05 pm

ZA, ale wiedx, ¿e u nas nie dostaniesz sprzêtu ot tak.
V - Sob Wrz 29, 2007 10:07 pm

Karate?? hmmm a jaki styl cwiczysz i ile:P??

ZA

Thorthas - Sob Wrz 29, 2007 10:15 pm

jak go niechcecie ja moge wziasc go do Siebie :)
Zielony Beret - Nie Wrz 30, 2007 6:33 am

jak do nas dojdzie, nie bêdzie mia³ lekko ale SS'mana zawsze na wojnie siê przyda (tj. jak z³o¿y sobie sprzêt) a dodatkowo TH na 42 idealny second na mrówe (tylko te¿ mu sprzêtu potrzeba jak widzê xD)

ZA

Murdock - Nie Wrz 30, 2007 6:49 am

za
Nantel - Nie Wrz 30, 2007 7:20 am

Za
Xorlarrin - Nie Wrz 30, 2007 7:32 am

oddajac sprzet klanowi postapiles bardzo lekkomyslnie. W KG nic nie dostaje sie za darmo, wiec jesli jeszcze nie zrezygnowales to moge wrozyc ci ciezka droge do zdobycia nowego sprzetu.
Znasz kogos z sojuszu? Czy gdy odchodziles z Legionu planowales powrot?

Rymar - Nie Wrz 30, 2007 8:30 am

Przeciez mowil ze klan sie rozpadl. A jezeli maja takie prawa ze odchodzacy oddaje wszystko zachowal sie fer wobec klanu i ma wielkiego + odemnie a sprzet np. w MG ja mu moge pozyczyc.
V - Nie Wrz 30, 2007 9:48 am

nie rozumiem tego wlasciwie....klan sie rozpadl wiec komu oddal ten sprzet??liderowi?? czyli wychodzi ze jak ten klan sie rozpadl cl mial jakies 30-40 setow.....to tera bogatszy od Divy jest:PP
Ayllass - Nie Wrz 30, 2007 9:59 am

Legion sie rozpadl ale chyba w wiekszosci zostal wchloniety przez draconis wiec ludzie zostali ze sprzetem a nivrim chyba chcial zrobic przerwe wiec dal sprzet a tydzien pozniej okazalo sie ze klan sie rozpadl i juz nie ma do czego wrocic (przynajmniej tak mi sie wydaje ;p)
Randor - Nie Wrz 30, 2007 10:25 am

Przeciw
Nivrim - Nie Wrz 30, 2007 10:36 am

Tak, mia³em zamiar wróciæ do Legionu. Chcia³em zrobiæ przerwe ¿eby na pocz±tku roku szkolnego ogarn±æ wszystko. Jednak dos³ownie tydzieñ po moim odej¶ciu klan ju¿ nie istnia³:/. Przed odej¶ciem oczywi¶cie odda³em wszystko co posiada³em, od adeny, która mia³a i¶æ na CH, po sprzêty na suba i maina. Klanu nie by³o, a ja zosta³em sam i go³y po powrocie.
Myrusha - Nie Wrz 30, 2007 11:00 am

A CL? Nie ma go?
Rymar - Nie Wrz 30, 2007 11:51 am

No jak cie przyjmiemy mysle ze daloby sie dogadac z draconics skoro sa teraz naszymi sojusznikami...
Amiridaru - Nie Wrz 30, 2007 4:12 pm

Jak zalatwi sprzet to za ....
vog - Nie Wrz 30, 2007 4:17 pm

PRZECIW
Erona - Nie Wrz 30, 2007 8:03 pm

Jak bedziesz mial sprzet bede ZA,wstepnie PRZECIW
Diva - Pon Paź 01, 2007 2:22 pm

-> MG

za³atw sobie jaki¶ sprzêt, pogadaj z klanem Draconis, mo¿e co¶ Ci odpal± skoro walczy³e¶ pod bander± legionu, jak nie to po¿ycz.

V - Wto Paź 02, 2007 2:59 pm
Temat postu: Nivrim......
oto co znalazlem .... http://www.ayanmoore.fora.pl/podanko-t854.html

po zobaczeniu tego uwazam zmieniam swoja decyzje kategorycznie na PRZECIW...i uwazam ze nie powinnismy go przyjasc

Rymar - Wto Paź 02, 2007 3:38 pm

eeee o co ci chodzi?
Drirch - Wto Paź 02, 2007 3:41 pm

Mo¿e o to, ¿e dwa dni po z³o¿eniu podania do nas z³o¿y³ je do Ayanów? W niezmienionej formie?
Xorlarrin - Wto Paź 02, 2007 3:47 pm

przenioslem posty i otwarlem temat.
Tak sie bawic nie bedziemy

Zielony Beret - Wto Paź 02, 2007 4:43 pm

skoro nie chcesz do nas do³±czyæ, nale¿a³oby napisaæ o tym w podaniu i kto¶ uprawniony zamkn±³ by temat

jak dla mnie teraz to nie masz co tu szukaæ

PRZECIW krêtaczom

Sevor1 - Wto Paź 02, 2007 5:11 pm

Postawil bym ZA bo sam jestem SH ale nie powinno sie skladac podania do 2 klanów jednoczesnie... ≤NIE≥
Thorthas - Wto Paź 02, 2007 5:25 pm

moze po 2 dniach stwierdzil ze go nie chcecie bo nie ma sprzetu wnioskujac z tego co widze to duzo osob bylo na nie....
Rymar - Wto Paź 02, 2007 6:08 pm

Am to nais sojusznicy a jako ze na poczatku dostal odpowiedz ze sprzetu nie dostanie zlozyl tam?
DarthAndrew - Wto Paź 02, 2007 9:48 pm

To w takim wypadku powinien napisaæ na forum, ¿e wycofuje swoje podanie do nas. No tak siê spraw nie za³atwia...
Roghar - Wto Paź 02, 2007 11:18 pm

Temat uwazam za zamkniety....jesli ci bardziej zale¿y to odezwij sie do mnie na priv.....[przewraca oczami]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group