Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Everard

Everard - Sro Paź 17, 2007 6:40 pm
Temat postu: Everard
Witajcie klanowicze.
Moja postaæ ma na imiê Everard jest cz³owiekiem, dok³adnie Prorokiem na 56 krêgu wtajemniczenia kap³añskiego. Pochodzi jak wszyscy ludzie z Arenowego królestwa z Wioski na Wyspie G³osów, jako m³ody adept sztuki magicznej wybra³ kap³añstwo zamiast sztuki magii niszcz±cej. Jedynym powodem dla którego tak post±pi³ by³a chciwo¶æ wszak by³ tylko cz³owiekiem, wiele opowie¶ci kr±¿y³o po wiosce ale jedna utkwi³a mu szczególnie w g³owie, opowie¶æ o bogatych kap³anach i o magach co ledwo wystarcza im na strawê. Po przyjêciu ¶lubów kap³añskich szybko zrozumia³ jaki b³±d pope³ni³ ale by³o ju¿ za pó¼no. Móg³ jedynie pozazdro¶ciæ magom penetruj±cym w pojedynkê zakamarki ¶wiata w poszukiwani kosztowno¶ci przygody i do¶wiadczenia w walce. Jemu pozostawa³y wyprawy grupowe ale zamiast dostawaæ nale¿yte wynagrodzenie , jedynie co przewija³o siê przez jego rêce to skrawki z panieñskiego sto³u przy którym zasiadali bardziej uprzywilejowani cz³onkowie dru¿yny. I tak egzystowa³ a¿ natkn±³ siê na herolda który swym d¼wiêcznym g³osem rozprawia³ w mie¶cie Dion , ¿e klan canus-conwictus(nazwy nie jestem pewien bo dawno to by³o) nabór w swe szeregi wznowi³. Everard postanowi³ spróbowaæ szczê¶cia, po za³atwieniu wszystkich formalno¶ci oraz po niecierpliwym oczekiwaniu przed domem gildii, dziwi otwar³y siê a w progu pojawi³ siê elf który oznajmi³ ¿e zezwala na wst±pienie w ich szeregi.
Niestety to co dobre szybo siê koñczy, Everard szybko zrozumia³ co tak naprawdê siê dzia³o w klanie, elfi przywódca opêtany chciwo¶ci± wiêkszej ni¿ krasnoludzka której jedynie ustêpowa³a jego duma, chc±cy wzbogaciæ siê kosztem innych istnieñ powoli wysysa³ adeny z klanowiczów. Everard nie chc±c staæ siê ¿yw± sakwa opu¶ci³ szeregi bractwa po dwóch cyklach wst±pi³ do gildii rebelii nale¿±cej do sojuszu regonu. Niestety i tam nie znalaz³ szczê¶cia gdy¿ zosta³ wziêty za szpiega sojuszu (ut) po czym zosta³ usuniêty w trybie natychmiastowym. Pó¼niej próbowa³ szczê¶cia w innych klanach ale z mizernym skutkiem, za³amany sytuacja postanowi³ wyruszyæ ¶wiat a nawet przenie¶æ siê do ¶wiata równoleg³ego gdzie Zycie jest ³atwiejsze jednak pewnego razu zatêskni³ za królestwem allseronu… I oto teraz stoi przed bram± waszej gildii i prosi o ³askê stanie siê cz³onkiem s³unnego (kg)….

Everarda ju¿ poznali¶cie teraz czas na mnie:
Mam na imiê Krzysiek interesuje siê histori± i fantastyk±( Everard zosta³ nazwany od imienia mistrza Templariuszy) dlatego postanowi³em podj±æ studia na politechnice warszawskiej. Studia dzienne wiec od razu sprawa obecno¶ci Drugi rok to ju¿ nie przelewki wiec trzeba czasem od³o¿yæ piwko odej¶æ od klawiatury i trosze podkoksaæ fizykê. Wiec raczej wieczorki choæ bywam i rano (dla nie wtajemniczonych w ¿yciu studenta s± takie dni ze ma siê do¶æ wyk³adów).
Co do wyboru sojuszu wola³ bym KaranGurth
Dlaczego wy: Gram na Alku ju¿ ponad pó³tora roku z dwumiesiêczn± wakacyjn± przerw±(trzeba zarobiæ na tê kukurydzê w puszce któr± Bedze siê jad³o przez ca³y rok). I jak tak patrzê to czas przemija a kg zostaje. Sojusze siê zmieniaj± sile klany padaj± lub przestaj± istnieæ a kg nadal dzielnie siê trzyma na posterunku.

Co mogê wnie¶æ, jestem postaci± saportuj±c± podobno nie zdolna do wali, mam nadzieje ze pokarzecie mi ze tak nie jest. Na pewno aury je¿eli bêdê to nawet na drugi koniec ¶wiata przejdê siê ¿eby pomóc czy jednorazowo nabufowaæ. Czego bym chcia³ zapotrzebowania na moje us³ugi, mam do¶æ siedzenia na ty³ku i b³agania o party. Co do wojen, to nie przeszkadza mi to, niektóre sprawy po prostu nie daj± siê rozwi±zaæ inaczej.

Xardus - Sro Paź 17, 2007 6:52 pm
Temat postu: Re: Everard
Everard napisał/a:
Witajcie klanowicze.
Moja postaæ ma na imiê Everard jest cz³owiekiem, dok³adnie Prorokiem na 56 krêgu wtajemniczenia kap³añskiego. Pochodzi jak wszyscy ludzie z Arenowego królestwa z Wioski na Wyspie G³osów, jako m³ody adept sztuki magicznej wybra³ kap³añstwo zamiast sztuki magii niszcz±cej. Jedynym powodem dla którego tak post±pi³ by³a chciwo¶æ wszak by³ tylko cz³owiekiem, wiele opowie¶ci kr±¿y³o po wiosce ale jedna utkwi³a mu szczególnie w g³owie, opowie¶æ o bogatych kap³anach i o magach co ledwo wystarcza im na strawê. Po przyjêciu ¶lubów kap³añskich szybko zrozumia³ jaki b³±d pope³ni³ ale by³o ju¿ za pó¼no. Móg³ jedynie pozazdro¶ciæ magom penetruj±cym w pojedynkê zakamarki ¶wiata w poszukiwani kosztowno¶ci przygody i do¶wiadczenia w walce. Jemu pozostawa³y wyprawy grupowe ale zamiast dostawaæ nale¿yte wynagrodzenie , jedynie co przewija³o siê przez jego rêce to skrawki z panieñskiego sto³u przy którym zasiadali bardziej uprzywilejowani cz³onkowie dru¿yny. I tak egzystowa³ a¿ natkn±³ siê na herolda który swym d¼wiêcznym g³osem rozprawia³ w mie¶cie Dion , ¿e klan canus-conwictus(nazwy nie jestem pewien bo dawno to by³o) nabór w swe szeregi wznowi³. Everard postanowi³ spróbowaæ szczê¶cia, po za³atwieniu wszystkich formalno¶ci oraz po niecierpliwym oczekiwaniu przed domem gildii, dziwi otwar³y siê a w progu pojawi³ siê elf który oznajmi³ ¿e zezwala na wst±pienie w ich szeregi.
Niestety to co dobre szybo siê koñczy, Everard szybko zrozumia³ co tak naprawdê siê dzia³o w klanie, elfi przywódca opêtany chciwo¶ci± wiêkszej ni¿ krasnoludzka której jedynie ustêpowa³a jego duma, chc±cy wzbogaciæ siê kosztem innych istnieñ powoli wysysa³ adeny z klanowiczów. Everard nie chc±c staæ siê ¿yw± sakwa opu¶ci³ szeregi bractwa po dwóch cyklach wst±pi³ do gildii rebelii nale¿±cej do sojuszu regonu. Niestety i tam nie znalaz³ szczê¶cia gdy¿ zosta³ wziêty za szpiega sojuszu (ut) po czym zosta³ usuniêty w trybie natychmiastowym. Pó¼niej próbowa³ szczê¶cia w innych klanach ale z mizernym skutkiem, za³amany sytuacja postanowi³ wyruszyæ ¶wiat a nawet przenie¶æ siê do ¶wiata równoleg³ego gdzie Zycie jest ³atwiejsze jednak pewnego razu zatêskni³ za królestwem allseronu… I oto teraz stoi przed bram± waszej gildii i prosi o ³askê stanie siê cz³onkiem s³unnego (kg)….

Everarda ju¿ poznali¶cie teraz czas na mnie:
Mam na imiê Krzysiek interesuje siê histori± i fantastyk±( Everard zosta³ nazwany od imienia mistrza Templariuszy) dlatego postanowi³em podj±æ studia na politechnice warszawskiej. Studia dzienne wiec od razu sprawa obecno¶ci Drugi rok to ju¿ nie przelewki wiec trzeba czasem od³o¿yæ piwko odej¶æ od klawiatury i trosze podkoksaæ fizykê. Wiec raczej wieczorki choæ bywam i rano (dla nie wtajemniczonych w ¿yciu studenta s± takie dni ze ma siê do¶æ wyk³adów).
Co do wyboru sojuszu wola³ bym KaranGurth
Dlaczego wy: Gram na Alku ju¿ ponad pó³tora roku z dwumiesiêczn± wakacyjn± przerw±(trzeba zarobiæ na tê kukurydzê w puszce któr± Bedze siê jad³o przez ca³y rok). I jak tak patrzê to czas przemija a kg zostaje. Sojusze siê zmieniaj± sile klany padaj± lub przestaj± istnieæ a kg nadal dzielnie siê trzyma na posterunku.


wazelina!!
Co mogê wnie¶æ, jestem postaci± saportuj±c± podobno nie zdolna do wali, mam nadzieje ze pokarzecie mi ze tak nie jest. Na pewno aury je¿eli bêdê to nawet na drugi koniec ¶wiata przejdê siê ¿eby pomóc czy jednorazowo nabufowaæ. od tego jest mdtCzego bym chcia³ zapotrzebowania na moje us³ugi, mam do¶æ siedzenia na ty³ku i b³agania o party. Co do wojen, to nie przeszkadza mi to, niektóre sprawy po prostu nie daj± siê rozwi±zaæ inaczej.



ostatnio wysyp podan mamy... czyzby sie wojna skonczyla? :D

a tak powaznie - podoba mi sie

daj jeszcze screena

Kodurn - Sro Paź 17, 2007 6:59 pm

Szeryf Goddard mówi: ZA.

pzdr.

Weriond - Sro Paź 17, 2007 7:00 pm

Prorok. Fajnie! Byleby tylko wkoxaæ Ci PoFire i aby¶ swojej klasy i nas nie porzuciæ.

Ja raczej wstêpnie za ale równie¿ chcê screena.

DarthAndrew - Sro Paź 17, 2007 7:05 pm

Po ostatnich podaniach mi³o zobaczyæ jak kto¶ siê stara :)

Je¶li screen ok to ZA

Randor - Sro Paź 17, 2007 7:10 pm

Przeciw
Ayllass - Sro Paź 17, 2007 7:13 pm

j/w screen i Za
Rerio - Sro Paź 17, 2007 7:16 pm

:lol: Bede ZA tylko screen proszem...
Everard - Sro Paź 17, 2007 7:23 pm

Oto i komnata


Ma³y opisik:
Od lewej
Trog(hiszpañski „Koryto”) kowal na 43 trzymam go z dwóch powodów: po pierwsze to moja pierwsza postaæ, po drugie s³u¿y³ do zarabiania adenek niestety z³ote czasy kowali przeminê³y gdzie w jedn± noc na konto trafia³ milion.
Everard …
Fellem (³acina tkanka korkowa) mia³ byæ nekromant± pó¼niej sumonerem a jeszcze pó¼niej sorcerem a teraz jest zerem (taki ma³y wierszyk)
Elondir szyszkog³owy kiedy¶ mia³em pomys³ (Wraz z kumplami) zrobienia klanu samych jasnych elfów ale siê nie uda³o jedynie co ma to te bokserki i buty jak siê klan skasuje ju¿ za 2 dni to siê skasuje elondira.

Nantel - Sro Paź 17, 2007 7:36 pm

Chetnie ci pokaze jak propem zabic bd :razz: ZA
Arrond - Sro Paź 17, 2007 7:39 pm

ZA
Drirch - Sro Paź 17, 2007 8:27 pm

Zdecydowanie za.
Murdock - Sro Paź 17, 2007 8:59 pm

Pan juz kiedys skladal tu podanie... patrzac na przebieg tamtej dyskusji jestem..
Przeciw

...bo tak:<


P.s. jak sie pomylilem (w co watpie) to nie przepraszam

Nedylyne - Sro Paź 17, 2007 9:01 pm

ZA
Ayllass - Sro Paź 17, 2007 9:30 pm

Za ....
Kaeen - Sro Paź 17, 2007 11:45 pm

Znam dobrze, grywa³em z nim i zdecydowanie ZA
Xardus - Czw Paź 18, 2007 5:24 am

nie ma orka w komnacie

jest szyszka


z tych powodow - przeciw :p




:D

Arvaell - Czw Paź 18, 2007 6:19 am

Skasuj szyszke - wtedy bede ZA.
p.s. w KG na sprzet trzeba zarobic samemu, wiec nie licz, ze dostaniesz go za ladne buffki ;)

Sahrim - Czw Paź 18, 2007 7:54 pm

ZA

P.S

Randor Ty kiedys byles chociaz raz ZA? :mrgreen:

Roghar - Czw Paź 18, 2007 11:20 pm

-->MG<--
Diva - Czw Paź 18, 2007 11:38 pm

-> MG

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group