Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Tharrin

Tharrin - Sob Paź 20, 2007 12:53 pm
Temat postu: Tharrin
1.
w grze: Tharrin
wszêdzie indziej (irc, forum, skype): poorchava
gg: 5874576

2.
Mam na imiê Rafa³, mam 20 lat, studiujê na 2 roku Wydzia³u Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki na Politechnice Wroc³awskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Z zami³owania programista .NET (szczególnie jêzyk C#) - obecnie pracujê nad w³asnym klientem GG. Lubiê ogl±dac anime, muzyki s³ucham ka¿dej jaka mi siê podoba.

3.
Tharrin, kr±g 59 BH. Mi³o¶nik biegania z w³óczni± i szerzenia masowej zag³ady w¶ród mobów. Posiadam w³asny sprzêt top B(ca³e BW heavy, lanca +4, ca³e BO). W przysz³o¶ci mo¿e Fortune Seeker (je¿eli bêdê mia³ zaciêcie) a jako subkê planujê sztyleta, ³uka lub sws. Krótka historia bêdzie naprawdê krótka. Pojawi³em siê na Allseronie jako¶ w lutym czy marcu. Do¶c szybko do³±czy³em do klanu Delecti Milities (wtedy sojusz Plaga). Potem ze wzglêdu na wewnêtrzne konfklikty zmienili¶my sojusz na Rinovodro, a niedawno po³±czyli¶my siê z klanem AyanConducua. Znowu z powodu jaki¶ k³ótni odeszli¶my z sojuszu co mnie wpieni³o i postanowi³em odej¶c z tego klanu i napisac podanie do Was.
Nie rwê siê do rozróby bez potrzeby. General;nie nikt mi nie wadzi, no chyba ze bardzo sie o to postara (czyli mnie solidnie wnerwi). W razie potrzeby siêgam po broñ, jednak sam bardzo rzadko zaczynam.

4.
Napisa³em podanie do Was, poniewa¿ wiem, ¿e jeste¶cie zgranym klanem, i sojuszem, czego nie mo¿na by³o powiedziec o poprzednich w których by³em.

5.
Od klanu/sojuszu oczekujê przede wszystkim wzajemnej pomocy i polowañ. Nie oczekujê ¿e dostanê sprzêt za free czy co¶ takiego, oczekujê natomiast, ¿e jak powiedzmy bêdê potrzebowa³ gdzie¶ d³u¿ej posiedziec, co¶ specyficznego potrzebnego mi wydropic/wyspoilowac to uzyskam pomoc. Oczywi¶cie zrewanzujê siê tym samym je¶li kto¶ mnie poprosi.

6.
Mogê wnie¶c sporo humoru, pomocna d³oñ w której znajduje siê w³ócznia ;]. Jako krasnal niewiele moge narazie je¿eli chodzi o walkê zbrojn± z innymi graczami, niemniej jesli zajdzie taka potrzeba, to pomogê na ile bêdê móg³. Nie wymagam jakiej¶ szczególnej ochrony przed klanami z którymi macie wojny. Dostanê w ³eb to trudno, zda¿a siê, delikwenta zapamiêtam i zrewan¿ujê siê jak bêdê móg³ kiedy¶tam indziej.

screen z komnaty:
http://img520.imageshack....hot00017wn6.jpg

2 postaci z ty³u to:
Razagoth, lvl 20, would_be_tyrant ale jako¶ mi przesz³a ochota
Thuria, lvl 59 sws, od d³u¿szego czasu ni± nie gram, zreszta znam wasz± politykê co do szyszek :)

DarthAndrew - Sob Paź 20, 2007 1:00 pm

Kolejny cz³onek DDSu :P
ZA

Ayllass - Sob Paź 20, 2007 1:15 pm

Za
Randor - Sob Paź 20, 2007 1:52 pm

Przeciw
Murdock - Sob Paź 20, 2007 1:54 pm

fajne...
ZA

Xardus - Sob Paź 20, 2007 2:36 pm


jest ork w komnacie!! :twisted:

jest szyszka w komnacie!! :evil: SKANDAL!!!




ogolnie podoba mi sie

Kodurn - Sob Paź 20, 2007 3:19 pm

Szeryf Goddard mówi: ZA.


pzdr.

Nothus - Sob Paź 20, 2007 3:28 pm

Moja stara jest ZA
DarthAndrew - Sob Paź 20, 2007 4:39 pm

Keido Twoja stara nie ma g³osu, bo klaszcze u Rubika :P
Sevor1 - Sob Paź 20, 2007 5:47 pm

BH sa w porz±dku ZA
Weriond - Sob Paź 20, 2007 6:14 pm

A czemu by nie, ZA (-> MG). mam tylko nadziejê, ¿e granie BH Ciê nie nu¿y i nie zmienisz nagle postaci na t± szyszkê ^^ (która b±d¼ co b±d¼ ma ten sam lvl co BH :P )
Tharrin napisał/a:
Z zami³owania programista .NET (szczególnie jêzyk C#) - obecnie pracujê nad w³asnym klientem GG
Napisz mi klienta GG pod Symbiana ^^
Rerio - Sob Paź 20, 2007 7:09 pm

Bede ZA
Tharrin - Sob Paź 20, 2007 7:31 pm

Weriond napisał/a:
Napisz mi klienta GG pod Symbiana ^^


hmm, nie mia³em z symbianem do czynienia nigdy, ale mam wra¿enie ¿e mo¿esz se pod nim skompilowac np EKG czy kadu. No chyba ze da siê posadzic MonoProject na nim, top wtedy nawet ten mój w C# odpalisz (jak ju¿ napiszê GUI, bo chwilowo jestem w po³owie implementacji interfejsu sieciowego :mrgreen: )

A tak na temat: granie BH chyba siê nie znudzi, bo to przeca zarabianie pieniêdzy, a tych nigdy za ma³o :mrgreen: . Poza tym jak to skomentowa³ znajomy "kra¶ ma stajla". A pó¼niej jak±¶ bardziej pvp subke zrobiê chyba ;]

Aha, zapomnia³em dodac, ¿e z AyC odszed³em dzisiaj rano, wiêc do chyba czwartku mam karê :evil: (o ile dobrze pamiêtam, ¿e to jest 5 dni)

V - Sob Paź 20, 2007 9:36 pm

jak najbardziej ZA....(pomozesz mi spoilowac sop xD)
Savor - Pon Paź 22, 2007 3:03 pm

ZA
Diva - Pon Paź 22, 2007 4:12 pm

-> MG

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group