Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Churn

Churn - Sro Paź 31, 2007 12:03 pm
Temat postu: Churn
nick : Churn

o sobie: jestem 19 letnim studentem Filologii Germanskiej, jestem dosc towarzyski, kocham Piwo i dobre Jam-Session. lubie sluchac dobrej muzyki [ jazz, fusion, rock, alternative rock, funk, reggae, blues, punk, i i i :> ]. jestem wielkim fanem RPG [ Warhammer rulez] lubie klimaty Dark-Fantasy. ogolnie mam duzo zainteresowan ale nie bede tu zanudzal :p.

moja postac: Churn jest 3 na tym swiecie powstalym Warlockiem, mimo to ze gram nim 2 lata to dopiero ma 66 lvl [duzo powodow, szkoda gadac :p], z poczatku nalezalem do bractwa Royal Order, ktore skladalo sie jedynie z ludzi. po czasie jednak zrezygnowalem z powodu ogolnych sprzeczek wsod czlonkow. nastepnym moim klanem bylo OD gdzie duzo sie nauczylem, jesli chodzi o wojny i bitwy [lecz wciaz mysle ze jestem do niczego na wojnie]. po rozpadzie Opus Dei, zrobilem sobie dluzsza przerwe. no i teraz zamierzam wrocic. <smieje sie>

motywacja: coz, tak naprawde nie myslalem ze bede chcial gdziekolwiek przystapic lecz jednak zostalem "zaczepiony" i zaproszony do sojuszu KG, po raz pierwszy ktos powiedzial ze sieprzydam wiec pisze to podanko [jestem szczery]

oczekuje:poparcia,pomocy, dobrej zabawy przede wszystkim, i mocnego koxu [choc to nie najwazniejsze]

wniose: mase kotow, i pomocy dla lucznikow ;], duzo checi do rozmowy i polowan. chcialbym jedynie podkreslic ze czasem moze mnie nie byc przez kilka dni- powod- studia



to chyba wszystko

wybacznie ze to podaie nie jest zbyt dobre ale pisze je na szybko bo spiesze sie na autobus do domu, mialo byc napisane po swietach, ale jednak stwierdzilem im szybciej tym lepiej. wybaczcie za jakie kolwiek bledy ;].

pozdrawiam Churn

V - Sro Paź 31, 2007 12:16 pm

no podanie takie srednie(jak i moje a jednak tu jestem:D) a wiec tak podaj screen to podstawa podaj do ktorego klanu chcesz isc i dlaczego my czy jestes gotowy na walki bo wiesz ze teraz naprawde duzo walk bedzie takze nici z koksu itp.... ja jestem wstepnie ZA ale podaj screen;]
Kodurn - Sro Paź 31, 2007 12:46 pm

Z³y Dziad mówi: ZA


pzdr.


PS. To ja go zaczepi³em, uwa¿am i¿ dobry warlock zawsze siê przyda do bitki i koksu.

Nothus - Sro Paź 31, 2007 12:51 pm

pff... jak Kodurn zaprasza to ja nie mam nic wiêcej do dodania:)

ZA

Chibi - Sro Paź 31, 2007 1:33 pm

Bardzo dawno temu zdarzy³o mi siê poznaæ. Jeszcze jak Kai mia³ 3k p atk na 52lv.
Jestem za.

Myrusha - Sro Paź 31, 2007 1:57 pm

V napisał/a:
dlaczego my]

Napisa³, ¿e zosta³ zaczepiony.
Screen z komnaty poproszê. Wstêpnie ZA!

Murdock - Sro Paź 31, 2007 3:05 pm

za
Ryden - Sro Paź 31, 2007 4:00 pm

ZA znam z widzenia od bardzo dawna i z dialogów w mie¶cie. Zrobi³ pozytywne wra¿enie na mnie.
Weriond - Sro Paź 31, 2007 4:55 pm

Pamiêtam z dawnych czasów. Kiedy¶ szczerze mówi±c nie przepada³em ale wiele rzeczy siê pozmienia³o. Jestem ZA.

PS Aczkolwiek na ostry kox teraz w czasie wojny to mam w±tpliwo¶ci czy mo¿esz liczyæ :P

Zielony Beret - Sro Paź 31, 2007 5:01 pm

podaj do ktorego klanu chcesz isc[/quote]

jak nie poda³ konkretnego to dowództwo o tym zdecyduje

poza tym: Vakro u¿ywaj przecinków! (ja sam czasem o tym zapominam, ale staram siê aby wypowied¼ by³a czytelna)


Podanie mo¿e mog³o by byæ lepsze, ale i tak jest dobre, no i Kodurn zaci±gn±³... ZA

Amiridaru - Sro Paź 31, 2007 9:52 pm

Pamietam z UT

Wielkie ZA

Randor - Czw Lis 01, 2007 4:38 pm

ZA
Metron - Czw Lis 01, 2007 6:06 pm

Te¿ go kojarze, z "dziury" , a ludzie z dawnych czasów to fajni ludzie :wink: ZA
Kaeen - Czw Lis 01, 2007 7:14 pm

Mocny kox hmmmm, dobrze ¿e piszesz, ¿e to nie najwa¿niejsze. Dziêki temu za
Everard - Czw Lis 01, 2007 11:00 pm

Zdjêcie z komnaty jak siê pojawi, to czemu nie.
Thorthas - Czw Lis 01, 2007 11:40 pm

ZA ;]
Churn - Nie Lis 04, 2007 10:10 am





oto screen

Diva - Nie Lis 04, 2007 6:09 pm

-> MG

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group