Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Biana

DarthAndrew - Wto Sty 15, 2008 7:36 pm
Temat postu: Biana
Nick:Biana

Co¶ o sobie: Mam na imiê Andrzej i od 2 lat odgrywam w grze komputerowej ma³± dziewczynkê

O postaci: Biana najpierw mia³a w³asny klan, ale by³y tam same pierdykniête osoby (Rymar, Elrith, Selius, Rhue etc.) wiêc siê posypa³. Potem trafi³a do OdlotGurth, ale lider tego¿ klanu go rozwi±za³ :( Potem by³a przez d³uuugo w GM i by³aby tam do dzisiaj ale siako¶ ma³o ludzi tam jest teraz online i brakuje pieprzenie g³upot na @ :(

Motywacja & czego oczekujê: Helek i Weriond mi zasugerowali, ¿ebym napisa³ to podanie, wiêc pomy¶la³em: "Co mam do stracenia? Najwy¿ej mnie przyjm±". Oczekuje od sojuszu, ¿e bêdzie mi nabija³ expa kiedy bêdê siedzia³ na dupie i ku³ shoty. Chcê te¿ w³asny klan BursztynekGurth do którego przejd±: kardyna³, wrc z CoVem (mo¿e byæ Kaltha), uki na 3 profie, SD, sws, SE, jaki¶ tank, bh i kilku magów. Chcê te¿ Elysiana z Healthem na +15, bizu epick± i jeszcze co¶ fajnego. Nie wiem co. Zaskoczcie mnie.

Co mogê wnie¶æ: obiecujê siedzieæ na dupie i nic nie robiæ, spamowaæ kana³y @ i $ i narzekaæ, ¿e nikt mnie nie koxa. Mogê te¿ oszukiwaæ w liczbie wydawanych kryszów przy rozbijaniu.

http://img113.imageshack.us/img113/7361/kkkal8.jpg <- komnata logowania

Anaib to second na mrówkê, ale nie chcia³o mi siê go koxaæ to ma jaki¶ 16 lvl. A Marus to postaæ zrobiona, ¿eby po¶miaæ siê z krasnoludów jak ¶miesznie biegaj±. Przez przypadek trafi³ do jakiego¶ klanu o g³upiej nazwie, którym dowodzi niekompetentna gnomka.

Isen - Wto Sty 15, 2008 7:39 pm

ok, zaskocze Cie.

przeciw!! :P

Tony - Wto Sty 15, 2008 7:55 pm

Bianeq!
Arvaell - Wto Sty 15, 2008 8:02 pm

ZA, ale do KG. Potrzeba miesa armatniego w zergu :P (w jakim zergu ?)
Xorlarrin - Wto Sty 15, 2008 8:09 pm

bizu epicka juz masz, elysiana sie zalatwi, nawet bedzie +15 (jak se wyenchantujesz :P ), Cos fajnego tez sie znajdzie, tylko musisz miec najpierw 70 lvl.


ZA --> OB (XD)

Thorthas - Wto Sty 15, 2008 9:14 pm

ZA :(
Tony - Wto Sty 15, 2008 9:59 pm

ja mam 70 :<<<< nie wystarcze ci Xor? :<<< czuje sie wykorzystany ;(
Thorsleif - Wto Sty 15, 2008 10:24 pm

a pozyczasz tego maja?? :razz:
Zielony Beret - Wto Sty 15, 2008 11:04 pm
Temat postu: Re: Biana
DarthAndrew napisał/a:
Chcê te¿ w³asny klan BursztynekGurth


ja che do bursztynka, ja chce!!!!1111oneoneelevenjedenjedenena¶ciestojedena¶cie

Ahrimad - Wto Sty 15, 2008 11:18 pm

Za, bo bêdzie Robot ^^
Kaeen - Sro Sty 16, 2008 1:05 am

Bianka nie poprzewraca³o Ci siê w ma³ym krasnoludzkim ³ebku?
Jasne, ¿e za :P

QNIO - Sro Sty 16, 2008 6:42 am

ZA --> OB
Ehror sie ucieszy :P

¶fyruje :D

Randor - Sro Sty 16, 2008 8:00 am

Nie wiem po co pisales te podanie jak i tak cie przyjma :razz: za
V - Sro Sty 16, 2008 9:55 am

hmmm pomyslmy no moge byc ewentualnie za.....tym samym pokaze moje milosierdzie dla biednych krasnalek....ale musi isc do klanu secondow(czyt. klan ashi)....xD
Niklot - Sro Sty 16, 2008 2:32 pm

Nie polecam tego klanowicza, oskuba³ mnie z 1,8kk aa, ponadto z³ama³ mi serce, gdy siê okaza³o, ¿e nie jest lask± w rl. PRZECIW.
Perrea - Czw Sty 17, 2008 5:23 pm

Za bo widzia³em twoje zdjêcie....
Mam niemal¿e identyko fryz ^^

Calcoranna - Czw Sty 17, 2008 7:30 pm

Przeciw ^_^

nie no, Zaaa ;p

Elvrich - Czw Sty 17, 2008 9:10 pm

Je¶li za ok godzinê bêdziesz w grze i zbierzesz ode mnie maty na ranking to ZA :P
Pani Krwi - Pią Sty 18, 2008 3:56 pm

Najlepsze podanie jakie czytalam ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kaeen - Pią Sty 18, 2008 9:26 pm

Przynajmniej szczere i bez owijania w bawe³nê:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group