Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - £OMOT!!!!

Korthor - Pon Sty 28, 2008 11:43 pm
Temat postu: £OMOT!!!!
:evil: --------------------KORTHOR-------------------- :evil:


-Mnie ju¿ poznali¶cie walczy³em z wami ramie w ramie odszed³em bo jako niszczyciel bywa³y momenty ze nie by³em potrzebny i irytowa³o mnie to lecz nie to jest wa¿ne mam nadziej ze teraz sie przydam.

-Korthor Tytan 77 -> Wcr 66 -> XX xx nie wiem

-S³ysza³em ze zaczê³a sie znowu wojna z Krywa, bardzo chêtnie ja Zabije i jej kompanów bo bardzo brakowa³o jakiej¶ wojny i walki

- Moje oczekiwania hmm mam nadzieje ze bêdziemy sie dobrze bawiæ i zgranie zabijaæ innych

-co mogê wnie¶æ hmm £omot zawsze chêtnie z wami sie wybiera³em na wojenne wyprawy tak samo na polowania by móc jeszcze silniej atakowaæ naszych wrogów
-co do mnie jestem uzbrojony po zêby jak zawsze i gotowy do walki jednego mi braknie lecz mam nadziej ze uda mi sie zdobyæ to niebawem
-mam jeszcze 3 dni kary za wyj¶cie z Trybuna³u Ognia

Thorsleif - Wto Sty 29, 2008 12:45 am

bylem przy tym jak Cie zaproszono znow do nas...zatem nie moge byc przeciw :razz:
Xalralra - Wto Sty 29, 2008 1:17 am

Brakuj±cy cz³onek dru¿yny pogromców szarañcz...
ZA

Ahrimad - Wto Sty 29, 2008 2:00 am

Za, Korthor fajnie mówi ^^
Fararr - Wto Sty 29, 2008 2:21 am

ZA (stawiasz piwo:))
DarthAndrew - Wto Sty 29, 2008 7:10 am

Powiem tyle - Da :P
Kodurn - Wto Sty 29, 2008 7:47 am

Z³y Dziad mówi: PRZECIW!!!

pzdr.

Anglachel - Wto Sty 29, 2008 8:07 am

Przeciw
Amiridaru - Wto Sty 29, 2008 8:18 am

Oczywiscie ze ZA
Helevorn - Wto Sty 29, 2008 8:31 am

Dobra, Korthor piwo, Far literka.

ZA

Xardus - Wto Sty 29, 2008 9:07 am

definitywne PRZECIW
Randor - Wto Sty 29, 2008 10:16 am

PRZECIW
Daker - Wto Sty 29, 2008 10:17 am

zaaaaa..kopane wojna sie skonczy i wyjdziesz... PRZECIW
Weriond - Wto Sty 29, 2008 11:26 am

Mam mieszane uczucia, odszed³e¶ z klanu tak w sumie bez konkretnej przyczyny kiedy by³o nam nie weso³o wszystkim. W sumie jestem sk³onny byæ ZA i daæ kredyt zaufania, ¿e nie odejdziesz znowu z jakiego¶ g³upiego powodu...
Korthor - Wto Sty 29, 2008 12:09 pm

po pierwsze przy³±czy³em sie do was podczas wojny z Regou <dzieñ zdobycia Goddrad- walczy³em jako bezkalnowiec wtedy pod zrujnowanym zamkiem i pada³em na 4 bez p³aczu>, odszed³em po rozpadzie ich sojuszu z wiadomych przyczyn <nie by³em przydatny i tak to odczuwa³em prosz±c X razy o pt by moc walczyæ pod zrojnowanym i inne przyk³ady totalnej zlewy> Denerwuje mnie ze kto¶ my¶li ze przychodzê jak jest pokój i odchodzê jak jest wojna i bardzo chêtnie tez pos³ucham jak kto¶ jest przeciw o uzasadnienia tego :evil:
V - Wto Sty 29, 2008 1:01 pm

jestem ZA Ork sie rzyda na szarki chociazby w grobowcu po recki S ogolnie nei wiem o co poszlo wtedy dlatego biore pod uwage w/w podanie;]
Kaeen - Wto Sty 29, 2008 2:37 pm

Nie zale¿nie od tego kim by¶ nie by³, w jakim klanie nie gra³ i kogo nie zna³ screen byæ powinien. Osobi¶cie nie znam, wiêc nie mam uprzedzeñ. Walnij fotkê i jestem za.
Kodurn - Wto Sty 29, 2008 3:09 pm

Je¿eli zostaniesz znowu przyjêty pamiêtaj, bêdziesz musia³ zas³u¿yæ na moje zaufanie. Incydent, w którym bra³e¶ udzia³ nie bêdzie Tobie zapomniany.


pzdr.


Nie odpowiadaj na tego posta bo to nie miejsce gdzie o tym gadaæ.

Xardus - Wto Sty 29, 2008 4:05 pm

dlaczego przeciw?

1. tytul podania "£OMOT" jakos strasznie mi gortha zajezdza na %

2. podanie do dupy

3. brak screena komnaty

4. ogolnie zrobione to na "odpierdol sie"

5. i najwazniejsze :



P.S. nie odnos sie do tego posta - nie ma sensu. nie wdaje sie w dalsza polemike, gdyz z gory zakladam, iz jest ona bezcelowa

Drirch - Wto Sty 29, 2008 5:38 pm

Zwa¿ywszy na powy¿sze, przeciw.
Korthor - Wto Sty 29, 2008 9:00 pm

hehe dzik tyle mi wystarczy.
proszê o usuniecie tematu.

Traxos - Wto Sty 29, 2008 9:06 pm

ehh... ale z was trepy...
Weriond - Wto Sty 29, 2008 9:26 pm

Korthor w sumie nie powiniene¶ siê przejmowaæ tymi wszystkimi "przeciw" je¶li naprawdê chcesz wróciæ ;)
Kodurn - Wto Sty 29, 2008 9:40 pm

£omot tylko w dziale rekrutacja jest demokracja (ale mi sie zrymowa³o) i ka¿dy jest tutaj równy. Gdyby¶ chcia³ wróciæ nie podda³by¶ sie tak szybko tylko spokojnie zaczeka³ na na wynik.


pzdr.

QNIO - Sro Sty 30, 2008 12:11 pm

Jak robisz szarki tak samo jak V to przeciw :P
fins - Sro Sty 30, 2008 12:17 pm

Traxos napisał/a:
ehh... ale z was trepy...


kompletne!
Korthor do KG!

Daker - Sro Sty 30, 2008 11:15 pm

zabiles brata Xar xD pomysle nad tym ;>
Metron - Czw Sty 31, 2008 7:22 am

ZA w sumie
Korthor - Czw Sty 31, 2008 11:16 am

nie no muszê to z komentowaæ bo a¿ ¿al hehe

Xardus napisał/a:
1. tytul podania "£OMOT" jakos strasznie mi gortha zajezdza na %

co ci nie pasuje ³omot hmm takie to straszne ? hehe i o co ci chodzi z jakim¶ Gortha ?

Xardus napisał/a:
2. podanie do dupy

a co mam mo¿e napisaæ wypracowanie ? :shock: i tak macie w dupie klimat i dodam ze juz pisa³em podanie do was wystarczy poszukaæ, a to co brakuje znajdziesz tam

Xardus napisał/a:
3. brak screena komnaty

skrina z komnaty zobaczysz jak bêdê u was.. ale zaczynam w to w±tpiæ ...

Xardus napisał/a:
4. ogolnie zrobione to na "odpierdol sie"

a mo¿e ty sie "odpierdol sie" a co do tego boskiego skrina by³ zrobiony w dzieñ mojego odej¶cia jak wszed³em do kata i zobaczy³em Aeranthira jak bije sie z dwoma krasnoludami w tym twoim bratem Xar hehe waln±³em go raz z sztyletu z 39 dmg i pozwiedza³em "przestañcie" bo nie wiedza³em o co chodzi jak bym cha³ ich zabiæ to na pewno nie mia³ by¶ skrina z MEGA DMG 39 heheheh :twisted: to jest totalny ¿al

pozdro hehehe

Daker napisał/a:
zabiles brata Xar xD pomysle nad tym ;>
ni nie zabi³em go ani tego drugiego krasnala
Xardus - Czw Sty 31, 2008 11:22 am

jak juz napisalam:
Xardus napisał/a:
P.S. nie odnos sie do tego posta - nie ma sensu. nie wdaje sie w dalsza polemike, gdyz z gory zakladam, iz jest ona bezcelowa

mimo, iz kusi. ale nie bede sie znizala do twojego poziomu. niby ci zalezy na przyjeciu do kg a co piszesz? niech twoj cytat bedzie komentarzem
Korthor napisał/a:
to jest totalny ¿la

Korthor - Czw Sty 31, 2008 11:31 am

ale jeste¶ boski Xardus czy tam boska :lol: to na <pipp> piszesz tego posta by pó¼niej dopisaæ ze jest bez sensu ? tak jest bez sensu hehehe
Elvrich - Czw Sty 31, 2008 12:04 pm

Poziom gówniarza. Przeciw.
Isen - Czw Sty 31, 2008 12:42 pm

to nam ma zalezyc na tym zebys do nas doszedl, czy tobie?

PRZECIW

Kaeen - Czw Sty 31, 2008 1:22 pm

czemu jeszcze nikt nie zamkn±³ tego tematu? Chyba sprawa jest oczywista - zainteresowany napisa³ "proszê o usuniecie tematu".

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group