Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Javier

Javier - Pią Maj 16, 2008 10:18 pm
Temat postu: Javier
Moje miano to JavierDrais, i chcia³bym wst±piæ w szeregi Mor Gurth

Tak jak wcze¶niejszy kandydat, rocznikowo mam 17 lat, mogê pochwaliæ siê tym, ¿e du¿o wolnego czasu spêdzam na L2, ale te¿ po¶wiêcam siê takim hobby jak granie na gitarze basowej, i interesowaniem siê wieloma rzeczami...

Co¶ o mojej postaci: Javier to Mroczny M¶ciciel - Dark Avenger, który ma teraz 44 lata, a nied³ugo stuknie mu 45.

Wcze¶niej gra³em na serwerach Deviant Realms (x5) i na Supreme L2 (x15)

Javier jest synem ubogiego rycerza, który nie mog±c ofiarowaæ mu wiêcej nad umiejêtno¶ci w walce i star± zbrojê, wys³a³ go na trakt. Javier, jako praworz±dny rycerz pragn±cy broniæ s³abszych, przez lata walczy³ ze zbójami i organizacj± zwan± Hulajparti±, têpi³ plugawe istoty, a¿ do³±czy³ do gildii Stra¿ników Losu. Tam pozna³ kilka osób, i korzystaj±c z dobrodziejstw pobliskiej siedziby, zwiêksza³ swoje do¶wiadczenie. W koñcu uzna³, ¿e jego czas jako cz³onek Stra¿ników Losu dobieg³ koñca. Bardzo niska frekwencja towarzyszy, znaczne rozwarstwienie wiekowe, oraz kompletny brak pomocy sprawi³y, ¿e Javier nie ¿a³owa³ swojej decyzji. B³±kaj±c siê samotnie natrafi³ w koñcu na gildiê o której marzy³ - Karan Gurth i jej licznych i potê¿nych sojuszników.

Czego oczekujê od klanu? Dark Avenger jest, jak powszechnie wiadomo, znamienitym tankiem, i w swojej klasie najlepiej radzi sobie samotnie, ale w koñcu przychodzi taki moment, kiedy cz³owiek u¶wiadamia sobie, ¿e DA jest stworzony do bycia z dru¿yn±...
Du¿o osób w godzinach szczytu, wspólne polowania, wzajemny szacunek, wierno¶æ - oto czego oczekujê, i bêdê wype³nia³ je¶li przyjmiecie mnie w szeregi Mor Gurth.



Nie wiem czemu znikn±³ mi panel z informacjami postaci, móg³by mi kto¶ w tej kwestii pomóc?

Javier Drais herbu Denhoff

Kodurn - Pią Maj 16, 2008 11:07 pm

Czemu DA ?!!
Czemu DA ?!!
Jestem ZA !!
Czemu DA ?!!
Masz dopiero 4x lvl przemy¶l zmianê postaci(TH, HE, Warlock), skoksasz te 4x w jeden dzieñ na bufach z CH. Jestem ZA przyjêciem Ciebie do klanu MG.


pzdr.

Quanthealis - Pią Maj 16, 2008 11:27 pm

za.
Javier - Sob Maj 17, 2008 7:13 am

Z tego co wiem, DA jest najlepszym z tanków do PvP, przydatny jest do rajdów, no i na zwyk³y kox w dru¿ynie (np katakumby) jest jak znalaz³. Ma ca³kiem przyjemny drain, nie a¿ taki jak WrC czy Ol, ale dorównuje drainowi BD czy SK. Shield Stun - najskuteczniejszy stun, wchodzi prawie zawsze, a ju¿ prawie na bank na magusów, poza tym jest agression i hamstring na rejteruj±cych przeciwników...

Na subie bêdê my¶la³ o postaci czysto na pvp (o jeez, ile jeszcze koksu przede mn±...)

No i dziêki za aprobatê

Weriond - Sob Maj 17, 2008 7:27 am

Raczej ZA aczkolwiek ten screen mnie jako¶ specjalnie nie przekonuje.
FenigSas - Sob Maj 17, 2008 8:04 am

DA najlepszy z Tanków tu móg³bym siê k³óciæ :P
ale wstêpnie Za

Randor - Sob Maj 17, 2008 8:27 am

Za
Isen - Sob Maj 17, 2008 9:15 am

za
Javier - Sob Maj 17, 2008 9:17 am

Weriond, wiem ¿e sprzêt nie jest najlepszy, ale nie chcê i¶æ do was i ¿ebraæ o C. Na zbroje ju¿ prawie mam ca³e fundusze, a na miecz przyjdzie pora.

Fenig, a co wystawiasz przeciw DA? Temple Knight odpada, nigdy takiego na serwerze nie widzia³em, wiêc pewno nie cieszy siê popularno¶ci±, Shilien Knight - to ju¿ inna sprawa, ale jest on w po³owie DD i w po³owie Tankiem (Du¿o ofensywnych skilli, du¿o dmg'u, cubice, ale za to najmniej pkt ¿ycia i bodaj¿e najmniejszy def z wszystkich tanków), a Paladyn jest chyba lepszy na moby (szczególnie umarlaki) ni¿ do pvp.

No i warto dodaæ ¿e zaden z pozosta³ych tanków nie ma panterki, bez której sobie nie wyobra¿am koksu solo, a nawet czasem w dru¿ynie.

Tony - Sob Maj 17, 2008 9:19 am

z tankow 1 vs 1 chyba SK bo ma najebany skilli ale sie nie bede klocil, najlepszy tank to taki ktorym umie sie grac i wyciagac z tej profki 100%

Kod, 1 skoxany tank to podstawa zerga na ganek, nawet nie wiesz jak wkurwia jak sciaga agresja magow i ukow :< na solo pvp tanki w c6 tez bardzo sie poprawily

Jedyny klopot to kox, jesli zarzucisz koxbuild to ZA

Weriond - Sob Maj 17, 2008 9:56 am

Javier napisał/a:
Weriond, wiem ¿e sprzêt nie jest najlepszy, ale nie chcê i¶æ do was i ¿ebraæ o C. Na zbroje ju¿ prawie mam ca³e fundusze, a na miecz przyjdzie pora.
Nie o to mi chodzi³o, bardziej o sprawê i¿ nie widaæ czy to faktycznie Twoja postaæ :P
Javier - Sob Maj 17, 2008 10:35 am

O jest porz±dne zdjêcie!

Nie wiem czemu wcze¶niej nie by³o na zdjêciu informacji... Ale teraz s±:



No i w koñcu composite jest, musia³em siê nieco zapo¿yczyæ, ale teraz bêdê mniej po g³owie dostawa³.

V - Sob Maj 17, 2008 12:14 pm

kurde ale sie tych podan do KG i MG mnozy i mnozy:P (dziwi sie czemu jeszcze kilka miesciecy temu jak wojna byla nie skadal nikt^^ P.S. nie bój sie to zdanie nie jest skierowane do Ciebie:) )
a wiec tak ja wlasnie wrocilem od kumpla troche jeszcze glowa boli ale po szybkim sprawdzeniu postow nie mam nic przeciwko Kod'a wypowiedz jest dobra ze moglby zmienic postac na kogos do pvp(czytaj DD) ale DA tez jest dobry, tak jak nasz Grubasek mowi³ tank w c6 ma fajne skille no i hate.... miodzio;](czy tam agresije ) pozatym jako destro uwielbialem zawsze walczyc z ludzikami z tarczami z nimi sa najfajniejsze walki

ogólnie jestem jak najbardziej ZA

P.s. powiedz jeszcze czy i jak tak to w jakich klanach byles (moze to napisales ale przeoczylem^^)

Javier - Sob Maj 17, 2008 12:23 pm

By³em w Straznikach Losu, ale tak jak napisa³em w historyjce, nie odpowiada³a mi ich obecno¶æ, du¿e ró¿nice w krêgach no i ogólnie drêtwo¶æ. Nieraz jak ogl±da³em logi z klanowych pogaduszek przez ca³y ekranik by³o "Hej""Cze¶æ""Witaj" "Musze lecieæ" "Pa" "Cze¶æ".

Poza tym po³owy klanu nie zdo³a³em nawet zobaczyæ on line, a by³o ich w sumie ko³o czterdziestu.

Quanthealis - Sob Maj 17, 2008 1:54 pm

za.
Haxedeus - Sob Maj 17, 2008 11:24 pm

Gra na basówce, wiec ZA ;)

A tak powaznie - przyda sie tank na RB, lecz mam nadzieje, ze jestes duzo on line, bo ta profka naprawde ciezko sie wkoksac. Po drugie licze, ze faktycznie dobrze obeznasz ta profke, bo widze, ze poczatkujacy jestes, a w tym swiecie troche trzeba sie obeznac, ale kazdy kiedys zaczynal, wiec spoko. Ze sprzetem nie bedzie tak zle - jak cie bedziemy czesto widziec, to warto bedzie o tobie pomyslec. Jak bedziesz raz na 2 dni, to od razu popros o zamkniecie tematu, bo bedziesz 4x przez wieki. Co do profki, to oczywiscie sa preferowane, ale najwazniejsze grac taka profka, jaka sie lubi. Znam jednego Glada, ktory na C4 kladl magow, mimo ze wydawaloby sie to niemozliwe (pewnie to przeczyta). Kwestia poznac postac. Zalecam czeste wizyty na arenie.

ZA!

Javier - Nie Maj 18, 2008 7:33 am

Hm dziêkujê za porady, od 5x spróbujê zadebiutowaæ na arenie... ale muszê siê przyznaæ, mia³em ju¿ kilka incydentów pvp z cz³onkami Hulajpartii - jedna potyczka wygrana, dwa remisy (ucieczka napastnika) i jedna przegrana.

A o moj± frekwencjê zapytajcie Kiraku i Angtsuaela, którzy mnie znaj± w realu. Dostali oni konta oko³o tydzieñ wcze¶niej ni¿ ja, A nie odbiegam od nich krêgiem - ju¿ 46 wbity.

Weriond - Nie Maj 18, 2008 8:52 pm

Dodany.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group