Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Dhover

Erv - Pią Maj 23, 2008 7:41 pm
Temat postu: Dhover
Imiê postaci: Dhover
Klasa: Paladyn
O sobie: Mam na imiê Marcin, mam 21 lat, mieszkam w P³ocku, w l2 gram ju¿ 4,5 roku. Pracuje w biurze (dok³adnie nauka jêzyków obcych, pobieram op³aty za zajêcia).
O postaci: Paladyn 60 kr±g, wcze¶niejszy klan "Sarmaci"(rozpad³ sie), co do historii nie mam teraz weny twórczej hehe. Tak czy inaczej by³aby nudna.
Czemu chce wst±piæ do was: Po rozpadzie klanu zacz±³em pytaæ sie poszczególnych ludzi czy nie maja miejsca dla mnie. Jeden z waszych powiedzia³, ¿e mogê spróbowaæ napisaæ podanie. I tak od dawna mia³em zamiar do was wst±piæ ale nie mog³em z powodu poprzedniego klanu (obieca³em liderowi). Tak czy inaczej lider po rozpadzie zabra³ mi set doom'a. Liczê na wasz± pomoc w tej trudnej sprawie. Nie jestem w stanie sam sie zaopatrzyæ a sami wiecie, ¿e tank bez zbroi to nie poci±gnie. Ale nie tylko to jest powodem wst±pienia do was. Lubie polowania a samemu niezbyt to mi wychodzi. Chce w przysz³o¶ci te¿ ut³uc parê Duchów :wink: bo nie raz mnie wkurwili.
Czego oczekuje: W³a¶nie pomocy z ta nieszczêsna zbroj± i wspólnych polowañ oraz dobrej zabawy.
Co mogê wnie¶æ: Oczywi¶cie pomoc. Komnata:

Xardus - Pią Maj 23, 2008 8:08 pm

jak kogos z kg nie znasz kto ci nie sprawi/nie pozyczy zbroi to cienko cie widze

kg to nie jest fundacja charytatywna

dobra zabawa - lubisz wieczne wojny? jak tak to sie bedziesz dobrze bawil

to tyle odnosnie oczekiwan

ogolnie - nie mam zdania ze wskazaniem na przeciw

V - Pią Maj 23, 2008 9:08 pm

yyyy no nie wiem ja zawsze jestem na ZA wlasciwie lepiej miec o 1 czlowieka wiecej niz mniej o ile nie jest to aer albo zoya (donosiciele;]) takze jestm na ZA do MG a zbroja....na to nie licz chyba ze ktos osobiscie Ci pozyczycz bo klan jako taki nie jest fundacja rozdajaca sprzet za duzo wrogga lata juz w naszych epikach i S setach zeby dalej rozdawac itemy;]
Weriond - Pią Maj 23, 2008 9:11 pm

Wzi±³bym Ciê do MG, o sprzêcie by siê co¶ pomy¶la³o.
Kodurn - Pią Maj 23, 2008 10:48 pm

Z³y Dziad mówi: ZA pod warunkiem, ¿e Weriond wyrazi chêæ pomocy tobie.


pzdr.

Haxedeus - Pią Maj 23, 2008 11:17 pm

Jak bedziesz te 14 godzin tygodniowo lub wiecej, to ZA, jak nie, to nie ma sensu.

PS. powiedz gdzie wczesniej grales i od kiedy na alku.

Thorsleif - Sob Maj 24, 2008 12:27 am

heh zobaczyles w innym podaniu, ze ludzie ucieszyli sie z powodu "chce lac duchy, bo mnie wku**iaja"?? to nie jest zaden skrot zeby dostac sie do KG/MG. Kiedys, moze kiedys powalczysz z duchami i zobaczysz czemu tak naprawde potrafia zajsc za skore :twisted:

PS. przeciw

Erona - Sob Maj 24, 2008 1:15 am

PRZECIW
Voghtrin - Sob Maj 24, 2008 2:03 am

Pomoc otrzymasz, a co do sprzetu to hmm kazdy na siebie pracuje. Nic niema za darmo, jesli zyskasz czyjes zaufanie o moze zbroje ktos Co pozyczy. Powodzenia


Jestem ZA "okresem probnym".

Helevorn - Sob Maj 24, 2008 7:17 am

Niet.
Fararr - Sob Maj 24, 2008 9:28 am

To ja tez przeciw! :D
Kaeen - Sob Maj 24, 2008 9:52 am

Mi tam Kodurn bardzo szybko po¿yczy³ Krisa :P Po chuj Paladyn? Po chuj bez sprzêtu? Podanie mi siê nie podoba.
Erv napisał/a:
co do historii nie mam teraz weny twórczej hehe
no kurwa... same jebane lenie ostatnio!! (/me te¿ jest jebanym leniem ;P)
ZA ale jak Kod napisa³ - jak dostaniesz pomoc sprzêtow± :D

QNIO - Sob Maj 24, 2008 10:47 am

EEEeee.. "s±siad" z P³ocka!
[nie. nie znam go hehe]
ZA :D

Ahrimad - Sob Maj 24, 2008 11:09 am

Niby grasz 4.5 roku w L2, a nie potrafisz sobie z³o¿yc nawet durnego sprzêtu C maj±c 60 lvl ?
demirion - Sob Maj 24, 2008 12:25 pm

Przeciw
Erv - Sob Maj 24, 2008 2:02 pm

Po co mi sprzêt c jak na 60 krêgu mnie wszystko z takim gównem zabije? Gram 4,5 roku ale na innych ¶wiatach z przerwami(na alku 6 miesiêcy). Co do klanu w³a¶nie chcia³em do MG. A je¶li chodzi o duchy to nie wiecie czemu sie na nich uwzi±³em i nie bêdziecie wiedzieæ. To d³uga historia lekko popl±tana. Tak czy inaczej zabrali co¶ do¶æ cennego (jak dla mnie). Co do okresu próbnego mogê najwy¿ej pierdzieæ w p³yty na rynku Giran jak nie mam sprzêtu...
Quanthealis - Sob Maj 24, 2008 3:06 pm

przeciw.
6 miesiecy na Alku i nie masz sprzetu C?! ja juz w B biegalem swoim (bizu-BO, GS, BW).

V - Sob Maj 24, 2008 3:27 pm

Q nie ma jak czytanie ze zrozumieniem;]
Ahrimad - Sob Maj 24, 2008 3:52 pm

Heh, no ja wiem, ¿e zbroja C dla tanka który ma ju¿ niemal ekspertyzê A to pora¿ka, ale to jako¶ tak dziwnie wygl±da, ¿e ten ca³y lider "Sarmatów" zostawi³ Ciê z go³ym dupskiem, skoro i tak rozwi±zywa³ klan.
Lee - Sob Maj 24, 2008 4:11 pm

Krótko mówi±c da³e¶ siê kolego zrobiæ w ch... ;) Zadziwia mnie to, ¿e ludzie potrafi± oddaæ co¶ na co zas³uguj±. To on jako lider powinien dziêkowaæ Tobie, ¿e by³e¶ w jego klanie a nie na odwrót. ;)
Erv - Sob Maj 24, 2008 5:13 pm

To ju¿ nie moja wina... Próbowa³em przekonaæ ale powiedzia³, ¿e jak nie oddam to bêdê mia³ bana. A zbroja c by³a po¿yczona. Teraz jestem go³y bo kashenberka kupowa³em nie wiedz±c, ¿e bêdê musia³ oddaæ doom'a...
Erv - Sob Maj 24, 2008 5:14 pm

A i bizu mam B ca³y set... Sam kupi³em...
V - Sob Maj 24, 2008 7:09 pm

nie rob dual postingu;]
Erv - Sob Maj 24, 2008 7:16 pm

Wybacz... Tak czy inaczej Ju¿ wszyscy wiedz± o mnie wystarczaj±co du¿o? Je¶li nadal macie jakie¶ pytania to walcie ¶mia³o.
Quanthealis - Nie Maj 25, 2008 12:16 am

jesli ktos pozyczy Ci zbroje (nie patrz na mnie) to jestem ZA.
Voghtrin - Nie Maj 25, 2008 10:16 am

Tak sobie teraz pomyslalem, skoro byles poprzednio w klanie to zapewne masz jakichs znajomych, przyjaciol etc. Czy oni nie moga wspomoc cie tymczasowo zbroja, chyba jakies zaufanie mieli do twojej osoby? No chyba ze byles czarna owca, gnebili cie i wysmiewali w co watpie hehe.
Erv - Nie Maj 25, 2008 6:00 pm

Ehh... Mówi³em, ¿e przez miesi±c nikogo z klanu nie by³o... I tak wiêkszo¶æ osób nie mia³o w³asnego sprzêtu wiec nie my¶leli nawet o po¿yczaniu... Klan by³ m³ody i biedny...
Thorsleif - Nie Maj 25, 2008 7:43 pm

Weriond zadecyduj i zamknij temat :roll:
Weriond - Nie Maj 25, 2008 8:45 pm

Dhover choæbym bardzo chcia³, znik±d CI sprzêtu nie wyczaruje, mo¿e gdyby Xorr ¿y³ to co¶ z rankingu by siê wyci±gnê³o.

Je¿eli potrzebujesz sprzêtu to niestety, w MG go nie znajdziesz a nikt tu w rekrutacji nie zaoferowa³ siê, ¿e CI po¿yczy w momencie doj¶cia do klanu.

Je¿eli nadal chcesz do MG do³aczyæ i masz pomys³/kogo¶ kto sprzêtu Ci udzieli to napisz mi tutaj PW.

Temat zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group