Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Glor

Glor - Czw Cze 12, 2008 10:45 am
Temat postu: Glor
Pragnê z³o¿yc podanie do klanu MG

Co¶ o mnie:

Mam na imiê Robert, mieszkam w Kozienicach (80km od warszawy na po³udnie), mam 16 lat. Zwykle pos³ugujê siê nickiem Zap. Do l2 wkrêcili mnie kumple, którzy tak¿e graj± na Allseronie ale w ró¿nych klanach, wiêkszo¶c jednak w AlterAldeonie. Osobi¶cie nie pasuje mi jednak taki styl gry jaki oni prowadz± (ci±g³e wojny, bynajmniej na moim krêgu) dlatego MG tak mnie przyci±gne³o... A tak poza tym to jestem zwyczajnym go¶ciem :)

O postaci:

Moja g³ówna postac, jak widac na zrzucie z komnaty to Glor - Ork niszczyciel na 42 krêgu. Có¿... pierwsz± postaci± by³ Ike ale sztyleciarz mi nie podpasowa³ i na 21 krêgu go porzuci³em tworz±c Glora. Gra mi siê nim wy¶mienicie i nie mam zamiaru go zmieniac.

Moje oczekiwania:

Przede wszystkim chcia³bym miec z kim pogadac, pokoksac i powalczyc bo jak dobrze wiemy gra w pojedynkê to nie ciekawa zabawa.

Co wniosê:

Oczywi¶cie pomoc w miarê moich mo¿liwo¶ci, szarki pieni±dze czy inne rzeczy. Nie mam usposobienia nerwowego i nie wprowadzam buntu, potrafiê siê dostosowac do regu³ bardzo szybko.

no i jako grafik fundujê ka¿demu fajny avatar/sygnê :D (hehe, ¿eby nie by³o ¿em sztywniak... jako¶ nigdy nie lubi³em pisac podañ ;) )

Zdjêcie zkomnaty:

http://img396.imageshack....hot00070qw1.png

Isen - Czw Cze 12, 2008 11:23 am

za
Xardus - Czw Cze 12, 2008 11:24 am

eee....
eee....
eee....
eee....



podoba mi sie :p

szczere az do bolu

Tony - Czw Cze 12, 2008 11:41 am

przeciw bo lata z bluntem i pewnie ma tam HP :<


ZA

Xorlarrin - Czw Cze 12, 2008 12:09 pm

a Tony ma focusa w bluncie :P
ZA

Glor - Czw Cze 12, 2008 12:26 pm

Cytat:
przeciw bo lata z bluntem i pewnie ma tam HP :<


Ano, ma :P

Kodurn - Czw Cze 12, 2008 12:28 pm

Z³y Dziad mówi: ZA.


pzdr.

Melron - Czw Cze 12, 2008 12:57 pm

ZA
Chyba nikogo to nie dziwi...

Lee - Czw Cze 12, 2008 1:16 pm

Grafik siê Wam zawsze przyda. ;)

To jak z tym avatarem? :D

Glor - Czw Cze 12, 2008 1:19 pm

napisz mi co z czego tam chcesz to zrobie :p
Lee - Czw Cze 12, 2008 1:25 pm

My¶l przewodnia: F1. ;) Masz szansê popisaæ siê pomys³owo¶ci± i talentem. :D ¯eby by³o ciekawiej materia³y sam znajd¼, o nie raczej nie trudno. ;)
Arvaell - Czw Cze 12, 2008 1:26 pm

Za.
QNIO - Czw Cze 12, 2008 2:12 pm

Forum Allseron:

Cytat:

Zale¿y mi na klanie, który nie olewa³by cz³onków, ma CH i na takim, który mo¿e zaoferowac sprzêt (w chwili obecnej potrzebuje tylko sztyleta z hsr haste do koksu...)


Lekko nie bedzie, ale co¶ mo¿e sie wymy¶li ;]

My¶le ¿e bêdzie dobrze.
Konik mówi ZA :P

Glor - Czw Cze 12, 2008 2:20 pm

No tak, w sumie nie chcia³em tego pisac ale to szczera prawda ;) chocia¿ szczerze mówi±c bardziej mi zale¿y na mi³ym towarzystwie i CH, oraz ludziach którzy bêd± chêtnina jakie¶ wyprawy czy nawet sam koks hehe ;) A sprzet to drugorzêdna sprawa bo wiadomo, ¿e to droga przyjemno¶c.

btw. Lee - co¶ dla ciebie:

http://img186.imageshack....vatarleemk1.gif



Szczerze mówi±c dawno sygn i avatarów nie robi³em... teraz ogólnie zarabiam na designie stron internetowych ale my¶lê, ¿e skilla jeszcze jakiego¶ tam mam hehe.

Tony - Czw Cze 12, 2008 2:36 pm

nie mam SA w bluncie bo mnie nie stac ^^
Thorsleif - Czw Cze 12, 2008 2:51 pm

za
Weriond - Czw Cze 12, 2008 3:54 pm

My¶lê, ¿e wstêpnie za ale na sprzêt znik±d niema co liczyæ :P
Quanthealis - Czw Cze 12, 2008 4:10 pm

ZA. zielona rasa niech sie rozrasta. Zieloni zaw³adn± tym ¶wiatem <buahahaha> :razz:
Murdoc - Czw Cze 12, 2008 6:27 pm

Ja mam sztylet tylko trzeba na niego SA wrzuciæ i mogê udostêpniæ.

Niestety na SA mnie nie staæ :/

Bêdê go dopiero na sube potrzebowa³...

Glor - Czw Cze 12, 2008 6:53 pm

Co¶ wykombinujemy ;) na razie zale¿y mi na do³±czeniu do was coby móc nareszcie wzi±c siê za szarki w kata bo bez ch buffa bêdê pada³ jak mucha :)

//SA do sztyletu to koszt ko³o 600k nie? wiêc jako¶ tam dam radê kupic tylko gorzej bêdzie pó¼niej z dzieleniem siê ^_^

Nihi - Czw Cze 12, 2008 8:18 pm

dobra, nie wiem jak to siê st±³o, ale Polacy strzelili bramke - jestem za :D
Weriond - Pią Cze 13, 2008 11:42 am

Proszê zg³osiæ siê w grze o dodanie do Weriond lub Arveth

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group