Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Gornan

Gornan - Sob Sie 09, 2008 2:48 pm
Temat postu: Gornan
- nick: Gornan

- co¶ o sobie: Jestem Krzysiek i mam 22 lata. W L2 ju¿ trochê gram [wstyd siê przyznaæ ile...] i wiem conieco o tym ¶wiecie. Ogólnie rzecz bior±c to jestem z tej "starej gwardii co to widzia³a jak najlepszym sprzêtem by³ top C" [zawsze to powtarzam]. Nie gram bo muszê, ale bo chcê i nigdy nie przenoszê spraw L2 do reala i odwrotnie. W sumie jak bêdzie kto¶ mia³ wiêcej pytañ to pewnie je zada i napewno odpowiem.

- co¶ o swojej postaci / motywacja wst±pienia do naszego sojuszu: : klasa Spectral Master / Gladiator [obecnie taka, ale by³o ich naprawdê wiele od kap³anów po tyranta.. i od 40 a¿ po 67 lvl]. Historia Gornana to raczej opowie¶æ d³uga wiêc troszkê skrócê [troszkê..]: zaczyna³em jako Spellhowler w Sanktuarium. Szybko jednak zmieni³em zdanie i wybra³em przywo³ywacza. Wraz z tym wyborem zmienia³y siê klany. KT, BD... wiêcej chyba wymieniaæ nie trzeba. W trakcie tych zmian poznawa³em wiele osób, z których zdecydowana wiêkszo¶æ ju¿ nie wraca do ¶wiata Lineage. Tak¿e i ja w pewnym momencie ¿ycia postanowi³em powiedzieæ "pas". D³ugo mnie nie by³o.. i chyba za d³ugo s±dz±c po zmianach jakie siê dokona³y. Na szczê¶cie wiele klanów i pare osób kojarzy³em z przesz³o¶ci. Wkrêci³em siê znów w to ¿ycie i nie zanosi siê na d³ugi czas bym znów mia³ odej¶æ.. a wrêcz przeciwnie. Od momentu przebudzenia postanowi³em poszukaæ swojego miejsca. Na mej d³oni nadal widnieje rana, pami±tka po wst±pieniu do Smoków. Za dawnych czasów KG i BD trzyma³o siê razem.. Teraz troszkê siê zmieni³o, ale nie ja i nadal chce byæ po "stronie tych z³ych" [jakkolwiek to nie brzmi].

- czego oczekujesz: tradycji tego klanu i niezmienno¶ci pogl±dów, czyni±cych ten klan od zawsze charakterystycznym. No i oczywi¶cie dobrej walki hehe

- co mo¿esz sam wnie¶æ: parê zjaw, humor, charakter i pewnie pomoc je¶li bêdzie trzeba

Tony - Sob Sie 09, 2008 2:50 pm

Za ;]
Kodurn - Sob Sie 09, 2008 3:10 pm

Z³y Dziad mówi: daj foto komnaty, a bêdê ZA.


pzdr.

Zeal - Sob Sie 09, 2008 3:19 pm

ZA
Gornan - Sob Sie 09, 2008 3:21 pm

http://img214.imageshack....=komnataag1.jpg

proszê ;]

Turendall - Sob Sie 09, 2008 4:29 pm

ZA
Fenneth - Sob Sie 09, 2008 4:30 pm

KG sie troszke zmienilo ale ogolnie dalej jest zle :P . Jak najbardziej za
Thorngel - Sob Sie 09, 2008 5:07 pm

ZA :< ale najbardziej z³y to i tak jestem ja! :P
Direnn - Sob Sie 09, 2008 5:16 pm

To jaki masz w koncu lvl bo sie nie polapalem ?:) Narazie bez zdania
Gornan - Sob Sie 09, 2008 8:41 pm

Obecnie mam 76, ale do 77 niewiele brakuje
Sorfail - Sob Sie 09, 2008 10:01 pm

Ja bym nie bra³ ! :D
Taki ma³y ¿arcik sytuacyjny z mojej strony :)

Korthor - Sob Sie 09, 2008 10:26 pm

ZA sam go namawia³em :D
Arrond - Sob Sie 09, 2008 11:05 pm

ZA.
Daker - Nie Sie 10, 2008 12:10 am

a to hym konkurecje mi robi ;> :evil: ale ja jestem zly i jutro bedzie 79 albo w pon :twisted: ZA skad ja cie znam xD :?:
Elingar - Nie Sie 10, 2008 10:10 am

Za
Drirch - Nie Sie 10, 2008 10:24 am

D³ugo my¶la³em i nie znalaz³em nic, do czego móg³bym siê przyjebaæ niestety. :sad:

Dlatego za.

Jarlax - Nie Sie 10, 2008 1:39 pm

za
Xandor - Nie Sie 10, 2008 3:38 pm

ZA ;d
Golias - Nie Sie 10, 2008 5:17 pm

ZA!
zglos sie do Lidera w grze.

Direnn - Nie Sie 10, 2008 5:38 pm

W takim razie jestem ZA i nie mam wiecej pytan:P.. Dziekuje za odpowiedz:)
Larkon - Nie Sie 10, 2008 6:20 pm

za
Yaver - Nie Sie 10, 2008 11:12 pm

za
CorUpteD - Nie Sie 10, 2008 11:26 pm

Za
Monari - Czw Sie 14, 2008 7:48 am

Wszystko ³adnie piêknie. Czy prawda jest ze masz brata we wrogim klanie ? (Atikos)
Gornan - Czw Sie 14, 2008 8:11 am

Mam. Zawsze by³ we wrogich mi klanach i nigdy jeszcze siê nie okaza³o, ¿e s± tego z³e skutki. Umiemy rozgraniczyæ grê, a real i nie robimy sobie pod górkê. Kolejna sprawa to taka, ¿e my NIGDY nie rozmawiamy o sprawach zwi±zanych z L2 i naszymi klanami. Mo¿e to i dziwne, ale prawdziwe. Dla jasno¶ci dodam, ¿e ju¿ mnie o takie rzeczy pytali gdy kiedy¶ by³em w sojuszu KG. I nie robi³o to nikomu ani problemu, ani nie stawa³o na przeszkodzie.
Monari - Czw Sie 14, 2008 8:12 am

ZA
Korthor - Czw Sie 14, 2008 2:04 pm

wa¿ne ¿eby sie dobrze bawiæ tak jak wczoraj pod antkiem :D
Ahrimad - Czw Sie 14, 2008 3:36 pm

Nie mam nic przeciwko Tobie, ale ze wzglêdu na brata jestem bardziej na NIE ni¿ na TAK. W jakim klanie dok³adnie jest ?
Gornan - Czw Sie 14, 2008 5:34 pm

Anima Damnata.
Po 4 latach grania w L2, bycia zawsze w przeciwnych klanach z bratem, dziwi± mnie takie posty jak Twój Ahrimad. No, ale ka¿dy mo¿e mieæ w³asne zdanie. Tyle, ¿e akurat podzielam zdanie Korthora. Wa¿na jest dobra zabawa i przez te 4 lata nikt nie ucierpia³ na tym, ¿e ja z bratem mamy przeciwne klany. Nie ucierpia³ i nie ucierpi.

Daker - Czw Sie 14, 2008 9:23 pm

Zufanie ;p tu o to chodzi, nie znamy twojego brata, mieszka z toba? jak tak moze podpaczyc rozne info albo uslyszec na TS i wykorzystac przeciw klanowi :???:
Drirch - Czw Sie 14, 2008 9:42 pm

W obliczu nowego info, jestem przeciwny.

Obojêtnie jak zajebisty by¶ nie by³, nie potrzeba nam dodatkowego ryzyka.

Dothrien - Czw Sie 14, 2008 10:43 pm

wed³ug mnie mo¿na podzieliæ Real a gre i do tego pana nic niemam
Drirch - Czw Sie 14, 2008 10:45 pm

Wed³ug mnie te¿, ale ¿adna pisemna gwarancja nie jest dla mnie warta nic. Dlatego przeciw.
Gornan - Czw Sie 14, 2008 11:13 pm

Nie chodzi o to czy jestem zajebisty czy nie. Raczej o to, ¿e kiedy¶ ju¿ by³em w sojuszu KG i ludzie doskonale wiedzieli jaka jest sytuacja. Xorlarrin potwierdzi moje s³owa hrhr. W sumie wiele osób z tej "starej rz±dz±cej" wtedy ekipy pozna³em nawet w realu. Tak¿e je¶li NAGLE takie sprawy zaczynaj± siaæ zamêt, to zdecydowanie niepotrzebnie.
Dodam jeszcze, ¿e gdy by³em w sojuszu KG, mój brat by³ w Hunters'ach [starsi bêd± pamiêtaæ]. ¯adna ze stron nie mia³a nic przeciwko Nam i ka¿dy siê ¶wietnie bawi³. Nie by³o K£OPOTÓW bo to poprostu gra. Zreszt± Ci co Nas na zlocie poznali wiedz±, ¿e nie ma siê czego baæ.

PS. na TS'ie mam s³uchawki wiêc nie trafione hrhr, no i mamy osobne kompy.

Tegu - Czw Sie 14, 2008 11:41 pm

Ja ogolnie sikam na to i jestem ZA nawet jakbys by³ szpiegiem, booo nawet jesli powie bratu ze idziemy na baiuma czy cos tam to co sie stanie? Umrze ktos? Moze cos innego? Problem na wojnie nie jest w kretach itd tylko w liczbie wroga.
Thorngel - Pią Sie 15, 2008 1:09 am

z tym ostatnim sie nie zgodze :) bylo pare akcji przeprowadzonych tajnie i wazne jest zeby wrog nei byl przygotowany na nic :P ale tez na to sikam
V - Pią Sie 15, 2008 11:31 am

a ja jestem jak najbardziej ZA (pomimo malego ryzyka) byl juz w KG znaczy ze sie nadaje a kolejny PS sie zda
Brokus - Pią Sie 15, 2008 8:10 pm

Ja tez Za koles wychwa³ sie w moim pierwszym klanie Gambri wiec jak najbardziej Za
Nitrax - Sob Sie 16, 2008 10:35 am

Przeciw, nie wierze w calkowita ochrone przed przeciekami do wroga.
QNIO - Sob Sie 16, 2008 12:43 pm

A masz siostre ? :P
Je¶li moj g³os jeszcze sie liczy to moge siê od niego wstrzymaæ :P

V - Czw Sie 21, 2008 11:39 pm

kurwa przestancie pierdolic i dodajcie go do klanu omg okaze sie kretem to stary Tonego zje mu matke i wyrucha ojca proste tak pitolicie ze sie wkoncu zniecheci

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group