Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - podanie Elverra

Elverra - Nie Wrz 14, 2008 11:13 am
Temat postu: podanie Elverra
nick:Elverra

Cos o sobie:Mam na imię Kuba i mieszkam w Poznaniu. Chodze do 2 klasy gimnazjum. Interesuje sie Muzyka , komputerami i spotrem a szczegolnie kajakarstwem ktore trenuje na codzien :D

Cos o swojej postaci: Moja postac to Elverra 58 krag Spiewaczka zaklec. Elverra byla uprzednio w innym klanie ; Mercenari. Nie bylo najgorzej aczkolwiek nie bylo wypraw klanowych i wogule bylo dosc nudno.

Motywacja wstapienia do naszego sojuszu: Chcialem wstapic do was poniewaz jestescie bardzo mili a zarazem potezni. Ostatnio odwiedzilem wasza komnate klanowa i bardzo milo sie z wami rozmawialo, bylyscie bardzo fajni.

Czego oczekujesz:Oczekuje od was kolezenskiego zachowania w storunku do mnie i innych klanowiczy. Zdal by sie rowniez jakis sprzet poniewaz posiadalam klanowy a musialam go oddac w rece starego klanu wiec jestem naga :D

Co wniose do klanu: napewno postaram sie jak najpardziedz wplynac na rozwoj klanu i klanowiczy.

zdjecie komnaty : http://img229.imageshack....hot00011ei2.jpg


- co mo¿esz sam wnie¶æ:

Xorlarrin - Nie Wrz 14, 2008 11:32 am

Za cienki, bez sprzetu, w dodatku w wieku Isena. No i jeszcze jedno:

Elverra napisał/a:
Chcialem wstapic do was poniewaz jestescie bardzo mili


XD

Przeciw

Larkon - Nie Wrz 14, 2008 11:33 am

Tak sie sklada, ze ja akurat nie jestem mily :twisted: Jakos mnie tym podaniem nie przekonales do siebie... Przeciw
Kodurn - Nie Wrz 14, 2008 11:46 am

Beka.
Marimbel - Nie Wrz 14, 2008 11:51 am

Cytat:
Nie bylo najgorzej aczkolwiek nie bylo wypraw klanowych i wogule bylo dosc nudno.

To było trzeba przeznaczyć ten czas na poprawę ortografii lub zainstalowanie Firefox'a.
Przeciw

Ahrimad - Nie Wrz 14, 2008 12:00 pm

Chciałbym usłyszec zdanie Monariego, ew. kogoś innego od nas, kto Cię zna.
Elverra - Nie Wrz 14, 2008 12:09 pm
Temat postu: re
gdy bylem u was w CH to gadalem z Erona :D
V - Nie Wrz 14, 2008 12:24 pm

przeciw
Nitrax - Nie Wrz 14, 2008 12:27 pm

nie widzi mi sie...
Erona - Nie Wrz 14, 2008 12:29 pm

PRZECIW
Xorlarrin - Nie Wrz 14, 2008 12:36 pm

Elverra napisał/a:
gdy bylem u was w CH to gadalem z Erona :D

Erona napisał/a:
PRZECIW

XD

Pani Krwi - Nie Wrz 14, 2008 12:45 pm

mili, kolezenscy, fajni - czy my kur... wygladamy jak teletubisie, idz ty lepiej do piaskownicy sie pobawic

PRZECIW

Dothrien - Nie Wrz 14, 2008 12:46 pm

Przeciw !!
Gornan - Nie Wrz 14, 2008 1:15 pm

Jak czytam to podanie to się zastanawiam czy ja do tego samego klanu swoje podanie składałem :P no, a jeśli opisałeś KG to chyba nie ten sam klan :>

Kolejna sprawa to taka, że napisałeś podania też do Vilverin (kto wie czy też nie do innych).

przeciw

Tony - Nie Wrz 14, 2008 1:29 pm

zuo i mhrok az wypływa z tego podania, kg jest chyba zbyt rożowe dla tak twardego i mhrocznego gościa, sprobój w Aniołach Śmierci :P
Ahrimad - Nie Wrz 14, 2008 1:41 pm

Taaa, twój podpis mówi wszystko.
Tony - Nie Wrz 14, 2008 2:01 pm

wlasnie ! ^^
Fararr - Nie Wrz 14, 2008 3:22 pm

Oczekuje od was kolezenskiego zachowania w storunku do mnie i innych klanowiczy :D :D:D:D
Helevorn - Nie Wrz 14, 2008 3:22 pm

Paszou kurwa won XD
Ahrimad - Nie Wrz 14, 2008 3:41 pm

Niestety, ze względu na brak minimalnego kręgu i wyposażenia podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Nie ukrywamy, że aktualny wiek i ubogie podanie również miało znaczenie podczas podejmowania tej trudnej decyzji. Życzymy powodzenia w przyszłych podróżach i pozdrawiamy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group