Karan Gurth
Forum

Strefa Śmiechu - dla fararrka

Nirvena - Sob Lis 08, 2008 11:42 am
Temat postu: dla fararrka
'Nie wiem jak zacząć, w zasadzie nic poza słowami - Przepraszam Cię najmocniej -, nie przychodzi mi do głowy. Zwyczajnie nie wiem jak mogłam tak postąpić wobec Ciebie. Chciałabym cofnąć czas i nie wracać do tego, ale cały czas nie daje mi spokoju fakt, że powinnam zachować się inaczej. Przepraszam więc Ciebie za wszystkie przykrości jakich jestem przyczyną, tak to prawda, to ja byłam ich przyczyną i mówię o tym otwarcie, potrafię się do tego przyznać, bo nie ma sensu udawać, że jest inaczej. Sama nie wiem dlaczego postąpiłam tak a nie inaczej, ale wiem również, jak ważne jest to aby wiedzieć, że trzeba to naprawić. I to właśnie chcę teraz zrobić, przeprosić Cię i sprawić, żeby nigdy podobne sytuacja się nie powtórzyła. Niezależnie od tego czy moje przeprosiny poskutkują, czy też nie, chcę abyś wiedział, że to nie są tylko puste słowa, to szczere przeprosiny, na które zasługujesz. Niech nigdy już podobna sytuacja nie ma miejsca, tego sobie i Tobie życzę, żebym nie musiała już nigdy Ciebie za nic przepraszać, żeby nie było takiego powodu. Rozumiem swój błąd, mam nadzieję, że to doceniasz i mi wybaczysz.''



dedykacja dla fararrka http://pl.youtube.com/wat...feature=related




NIE MOGLAM SIE POWSTRZYMAC XD

Fararr - Sob Lis 08, 2008 12:08 pm

Daj mi numer do swojego dilera :D
Jay - Sob Lis 08, 2008 12:25 pm

Fararr napisał/a:
Daj mi numer do swojego dilera :D

Takie grzybki można samemu nazbierać

Xorlarrin - Sob Lis 08, 2008 1:32 pm

Ej no, ale przeprosiny pomogly. Fararr w koncu wszedl na irca :P
Nirvena - Sob Lis 08, 2008 2:44 pm

Oh Farrarze, myslisz ze takie szczere wyznanie miało cos wspolnego z narkotykami?!
Jak smiesz....



PS: Zapomniales numeru własnej matki?oO

Xorlarrin - Sob Lis 08, 2008 3:00 pm

uuu Nirvka ma zielsko od starej Fara...
Erona - Sob Lis 08, 2008 5:32 pm

O.o
Jay - Sob Lis 08, 2008 6:58 pm

Fararra stara diluje dragami? O_o
CorUpteD - Sob Lis 08, 2008 7:11 pm

Zioło:d btw a dobry sprzęt ma? :d
Helevorn - Sob Lis 08, 2008 11:16 pm

Chujowy... wole dropsy od starego Fara XD
CorUpteD - Pon Lis 10, 2008 2:17 pm

ta stare APAPy nie smakują tak jak kiedyś :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group