Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Zergu

Zergalis - Czw Gru 11, 2008 12:38 pm
Temat postu: Zergu
Zergalis

-Pro sps pvp i wpierdolator dropierdolator i overenchantator.

- Mystic Muse 77 / Nekro 65 / w planach support
- Nie bylem nigdy w KG

- Oczekuje tego co w Abbi, jeden sojusz lecz inny klan.
- co mozesz sam wniesc : cycki swietej weroniki.

Korthor - Czw Gru 11, 2008 12:40 pm

Link to tych cycków i do komnaty :twisted:
V - Czw Gru 11, 2008 1:07 pm

przeciw z takim podaniem to ty sobie mozesz wstapic do aa to raz dlaczego jestem na nie a po 2 nie chce osob ktore nie chodza na epiki ,,bo nie ma magnusa"
QNIO - Czw Gru 11, 2008 2:25 pm

masz siostrę ?:P
Dothrien - Czw Gru 11, 2008 2:33 pm

Szczerze jebie mnie twoje podanie czyli jego forma od dawna jestem ich przeciwnikiem . hmm z tego co czytałem na ally to dla ciebie w głowie tylko pvp i czasowe pojazdy dla Randora czyli Za :P
Nitrax - Czw Gru 11, 2008 2:51 pm

QNIO napisał/a:
Niedługo podania będą wyglądały tak:

Kod:
nick w grze: ziomax
irc: karolinka_15

Gram SH mam 41 lvl

prosze o pozytywne rozpatrzenie podania




Dołączam sie do pytania Fararra ;]


Wszystko fajnie, wysoki lvl, podejscie do pvp, ale do chuja pana moglbys napisac podanie a nie notke z prosba o przyjecie.... :/ Jak to juz napisali przedemna, tak to przyjmuja do AA, ale i tak zostaniesz pewnie przyjety.

Fararr - Czw Gru 11, 2008 3:08 pm

Screen podeslij tu
Ahrimad - Czw Gru 11, 2008 3:35 pm

Ja tam nic do Ciebie nie mam, nawet i to, że jeździłeś po nas kiedy byłeś jeszcze w Chimaru, w końcu wojna to wojna, ale scammowanie kolesi z ally (nawet jeśli jest to Ichizoku) sprawia, że jestem Przeciw. Jeśli chodzi o podania to nigdy szczególnie nie interesowały mnie jakieś "klimatyczne" historyjki, ale wypadałoby coś o swojej postaci napisać. Reasumując: Nawet jeśli Cię wezmą, to nie będę robił z tego żadnych problemów, ale w rekrutacji może wypowiadać się każdy, a mojego poparcia nie masz.
Helevorn - Czw Gru 11, 2008 3:38 pm

Ić pan stont.
Miliar - Czw Gru 11, 2008 9:48 pm

Mogles sie bardziej postarac z podaniem, moze Ci nie zalezy i myslisz se ze ''i tak sie dostane to co mam sie rozpisywac'' masz szczescie ze Cie lubie. ZA :wink:
Jarlax - Czw Gru 11, 2008 10:21 pm

Ja jestem ZA, lubi pvp i to mi wystarczy
Zergalis - Pią Gru 12, 2008 9:38 am


Emert - Pią Gru 12, 2008 1:47 pm

ZA
Xandor - Pią Gru 12, 2008 2:10 pm

Za, w końcu KG to klan pvp :<
Fararr - Pią Gru 12, 2008 2:43 pm

Lap w grze mnie Arhimad Vakro Erona
V - Pią Gru 12, 2008 4:35 pm

ja powiem tylko tyle... jesli chociazby raz zdarzy sie sytuacja ze nie pojdziesz na epika nie pobedziesz dlugo w kg takich osob najbardziej nie lubie(czytaj gereja)
Mysa - Pią Gru 12, 2008 4:46 pm

pamietajcie ze na csie zerg musi miec party magnus sws bd healer i jesio najlepiej 4 healerow za plecami :]

na ost cs gdd byl jedynym latajacym bez party magiem bo nie pasilo mu party magow + syrena + buff od Fenka + cov od Fenka ^_^ + resy i btb od Norsa + wm od Goliego/Laury ^_^

V - Pią Gru 12, 2008 5:25 pm

o tym mowie w KG nie ma miejsca na takie jazdy albo sie ludzie dostosuja albo bb;]
Golias - Pią Gru 12, 2008 6:56 pm

Przeciw, podanie daje zly przyklad dla innych. W klanie mamy dosc analfabetow (czyt. Golias).Skopiowanie podania z neta i napisanie cos o sobie to tez umiejetnosc.
CorUpteD - Sob Gru 13, 2008 1:32 am

Za
Vishar - Nie Gru 14, 2008 8:06 pm

ej...
ale mialy byc cycki a nie ma a i tak go przykjeliscie...
jak mogliscie Brzydale


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group