Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Podanie Donatien

Donatien - Sro Mar 18, 2009 4:57 pm
Temat postu: Podanie Donatien
Witam. Nazywam sie Adrian/Donatien, niektorzy pewno mnie znaja :) Mam 17 lat, mieszkam niedaleko Bytomia. Lubie robic wiele rzeczy ;p
Na Allseronie gram od czasów c2, albo c3 - nie pamietam(po lvlu nie widac ze to juz tyle lat). Gram Dark Avengerem. Bylem w wieeelu klanach, poczawszy od Equinoxe, potem Gothic Slayers, Potem Vox Dei, potem Opus Dei, Karan Gurth, znow Vox Dei, znow Gothic Slayers(chyba taka kolejnosc ;d). Skad taka zmiennosc? Mialem sporo przerww graniu, dosc dlugich, wiec po powrocie najczesciej bylem juz wydalony ^^. Ale teraz mysle ze troche sie tutaj utrzymam. Chcialbym do Was dolaczyc gdyz pamietam Wasz sojusz z dyscypliny (nie zawsze, ale najczesciej ;p) w walkach pvp. PvP, taa, to jest to. Wniose zatem siebie, i troche pomocy w walce :)
Pozdrawiam
Doniu

Xandor - Sro Mar 18, 2009 5:00 pm

Za, pamietam go z dawnych czasow.
Dothrien - Sro Mar 18, 2009 5:01 pm

Za swój chlop ze starych czasow
Fararr - Sro Mar 18, 2009 5:01 pm

Będziesz chodził na epiki i siege? i na planujesz wrócić na stałe czy znów na troche?
Donatien - Sro Mar 18, 2009 5:03 pm

Fararr napisał/a:
Będziesz chodził na epiki i siege? i na planujesz wrócić na stałe czy znów na troche?


Epiki i siege- zalezy jak sie ulozy. Nie mam w zwyczaju rzucania wazniejszych zajec dla wyprawy na epika, ale postaram sie byc obecny.
Na stale... oto pytanie :) jakem pisal w podaniu - nie mam zamiaru sie wynosic, jezeli w klanie pedzie panowala dobra atmosfera napewno mnie to zacheci do zostania na dluzej.

Xandor - Sro Mar 18, 2009 5:05 pm

Dobra atmosfera... no to panu juz podziekujemy :D <joke>
Donatien - Sro Mar 18, 2009 5:06 pm

Xandor napisał/a:
Dobra atmosfera... no to panu juz podziekujemy :D <joke>


Ok, dzieki za mozliwosc wypowiedzenia sie. No to papa <joke2>

FenigSas - Sro Mar 18, 2009 5:23 pm

screen i bede Za:p
Dothrien - Sro Mar 18, 2009 6:35 pm

najlepsza atmosfera jest jak ja kloce sie z Xandorem albo kims innym :P
Miliar - Sro Mar 18, 2009 6:44 pm

Xandor to łajza, ZA
Elingar - Sro Mar 18, 2009 6:45 pm

ZA.

A atmosfere robią V i Tony

Krumnaakh - Sro Mar 18, 2009 8:51 pm

W nasyzm klanie panuje przyjacielska atmosfera, wszyscy sa dla siebie mili u uprzejmi. Milliar i Xandor chętnie służą radą, Korthor i Dothrien z przyjemnością pokoxają kazdego. Fararr i Nitraxus organizuja wspaniałe wyprawy na raid bossy. Na CSach i epikach szczycimy sie nieprzeciętna frekfencją. Na kanale klanowym panuje kultura i poprawność ortograficzna.
Byłbym zapomniał, kazdy zazdrosci nam maskotki klanowej czyli Tony'ego i jego mamy.



pozdrawiam

Morrut - Sro Mar 18, 2009 9:15 pm

Krumnaakh napisał/a:
Na kanale klanowym panuje kultura i poprawność ortograficzna.

:D Za

Donatien - Sro Mar 18, 2009 9:20 pm

FenigSas napisał/a:
screen i bede Za:p



Nie moge bo sie wszystko wyda :<

Thoriel - Sro Mar 18, 2009 9:20 pm

No ja pierdole Krum mam zgona:D Donatien napisz jaki lvl i jakie masz suby.
Donatien - Sro Mar 18, 2009 9:23 pm

Jakem wspomnial, po lvlu nie widac ze gram od c2/c3 ( ze nie pamietam tez mowilem ^^), mam skille z 74, 0 subow, nie ma 3 profki, nie ma broni A, nie ma full bizu A, jest SYF! ;p

OK, oto screen:


Te dwa chopki obok to z nudow zrobilem, ork ma 6lvl a krasiek 16 chyba.

Daker - Sro Mar 18, 2009 10:47 pm

Krumnaakh, <lezy> xD haha
Voltor - Sro Mar 18, 2009 11:32 pm

Doniuuuuuu !!
ZA

P.S. Krumnaakh, <gleba> dobre dobre szczególnie fragment o tej kulturze :P

Xorlarrin - Czw Mar 19, 2009 8:24 am

Ja bym go nie bral, to darmowy frag dla wroga :P
Ahrimad - Pią Mar 20, 2009 5:24 pm

Osobiście nie mam nic do Donatiena, ale nie wydaje mi się, żeby rekrutowanie ludzi z takimi, profami lvlem i sprzętem miało jakikolwiek sens, szczególnie jeśli nie mają oni czasu na szybkie wkoxanie 3 profy i złożenie sensownego sprzętu. W każdym razie nie zdziwcie się potem, jeśli połowa ludzi w klanie będzie spędzac czas głównie bijąc moby po spotach 6x albo murze.
Golias - Pią Mar 20, 2009 5:54 pm

Xorlarrin napisał/a:
Ja bym go nie bral, to darmowy frag dla wroga :P


/signed


Przeciw

Nitrax - Pią Mar 20, 2009 7:47 pm

Golias posty sobie nabijasz? Ostatnio w kazdym mozliwym topicu musiales cos przyspamowac. poza tym jak chcesz sie zajmowac rekrutacja KG to trzeba bylo siedziec w klanie a nie do VD isc. Dotyczy to tego i sasiedniego tematu.
Xandor - Pią Mar 20, 2009 7:54 pm

na tym serwie kazdy jest darmowym fragiem, tylko Golias jest pr0

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group