Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Moge wrócić ?

wujek_gerhard - Nie Lip 25, 2010 6:40 pm
Temat postu: Moge wrócić ?
Postać Tarsas glad 80/bd 74/wrc 71 czy jakoś tam
pierwszy klan no-war NocneBractwo\ KG - byliście moim pierwszym klanem pvp chyba z 5 miechów byłem\ Chimaru 2 dni\AA -> nieudane podanie\AC 2 dni\ Abbi - 3 dni + 3 miechy nielogowania + teraz

Chce do was wrócić jeżeli tak można powiedzieć(jeśli mię ktoś pamięta) bo pamiętam was za bezkompromisowość jebanie każdego nawet sojusznika jeśli podskoczy. Fajny klimat w klanie. Zachciało mi się pvp to chyba teraz tylko pod waszą banderą.

Obiecuje pomagać na olly :P i robić koks na Hellboundzie xD

Larkon - Nie Lip 25, 2010 6:59 pm

Mi to wsio ryba
Warnal - Nie Lip 25, 2010 7:18 pm

Można go przyjąć.
Carmelion - Nie Lip 25, 2010 8:03 pm

Mi się wydaję, czy pękłeś ostatnio jak ktoś zaczynał mieć złe zdanie o Twoim sposobie bycia? Bo jeśli tak to od razu mówię, że tu pewne sprawy są wy powiadane prosto w twarz i jak jesteś delikatny w kwestii własnej oceny to z góry mówię, że pewnie nie wytrzymasz.

poza tym nie mam zdania, jeśli reszta się zgodzi to mogę być za

wujek_gerhard - Nie Lip 25, 2010 8:10 pm

e to bym nie wytrzymał 5 miechów, wszędzie tak jest :P , no możę poza klimat clan, można powiedzieć prosto w twarz o co chodzi i tyle... ale z tego co pamiętam to nie miałem żadnej scysji z nikim... A jak ktoś miał coś złego do mnie to miał rację, nie miałem kilka razy questa, i nie oddałem pare razy punktów na olly... Więc opierdol i tak byłby słuszny. Przypomnieć w razie czego moje dalsze grzechy.
Algor - Nie Lip 25, 2010 9:40 pm

Chłopak wyleciał od nas za dość prozaiczną rzecz, mianowicie brak zadania na Epika. Jeśli będziesz je robił na bieżąco i chodził z nami na Epiki jak będziesz online, to jestem w stanie dać Ci drugą szansę. Oczywiście, jeśli nie ma wśród klanu poważnych sprzeciwów.

A ty Karmel pało mógłbyś się czasem zalogować ;/

Norsen - Nie Lip 25, 2010 10:19 pm

Ja również sądzę, że jak będziesz chodził na cs i epiki to jak najbardziej za.
Thoriel - Nie Lip 25, 2010 10:54 pm

Wyleciał po zwarciu ze mną, nie popieram ale też nie blokuję.
Zestro - Nie Lip 25, 2010 11:03 pm

jezeli obiecuje poprawe to moge byc za
Laurelandara - Nie Lip 25, 2010 11:39 pm

jak to sie mowi okres probny :?: ;p
wujek_gerhard - Pon Lip 26, 2010 3:35 pm

nie to żeby jakoś sie różniło ale mnie nikt nie wywalił z klanu, sam wyszedłem i to chyba po kilku dniach po "zwarciu z Thorielem"
Algor - Pon Lip 26, 2010 11:27 pm

No dobra, zgłoś się w grze do Thoriela albo do mnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group