Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Daxara

Daxara - Wto Lip 27, 2010 8:57 pm
Temat postu: Daxara
-kim grasz, nick, klasa, suby, noble, itd: Soul Hound 80 lvl Sub Berek 79 lvl

-jak długo grasz w L2, ile czasu dziennie/tygodniowo możesz nam poświęcić : B. Długo już gram, jak chodzi o czas i ile to zależy od pracy.

-jakie jest twoje podejście do pvp - głównego aspekty L2, jak i najważniejszej rzeczy w KG: Wojna Wojna Wojna, sama jej szukam i chętna do walki.

-czego oczekujesz od klanu, sprawy materialne i niematerialne : Od klanu wymagam pt i dużej ilości pvp.

-co możesz nam zaoferować : Siebie, doświadczenie w grze i w profesji.

-kim jesteś w realu, ile masz lat? Siedzimy na TSie, panuje luźna atmosfera, dobrze wiedzieć coś o osobach pod rugiej stronie światłowodu. : W realu jestem spoko gościem, pracuję na magazynie i jestem szalonym wózkowym. Mam 24 lata, świeżo po ślubie.

-jaki jest twój stosunek do TSa : posiadam, lubię słuchać muzyki więc mało używam.

-obowiązkowo screen z komnaty logowania, jesli nie chcesz zamieszczać na forum, nie potrafisz, lub jest jakiś inny powód, napisz w tej sprawie PM do Algora / Thoriela
http://img683.imageshack.us/f/shot00057w.jpg/ Czorgron to mój magazyn.

-i nawiązując do tradycji - masz siostre?:D Nie ale mam seksowną żonę a o zdjęciach zapomnij :P


Na koniec. Daxara jest kobietą więc tak będę się odnosić, nie mam zamiaru być Panią z wąsem i bez klimatu trzaskać jak facet. Nie bawi mnie granie facetem ani nie raduje, Kobieca postać jest ze względu na zmianę suba.

Thoriel - Wto Lip 27, 2010 9:09 pm

Skąd jesteś? Czy przeszkadzają ci bluzgi, świństwa i głupota? Musisz sobie zdawać sprawę ze przechodzisz z klanu skrajnie klimatycznego do klanu skrajnie nielubiącego klimatu.
Warnal - Wto Lip 27, 2010 9:10 pm

Ja jestem jak najbardziej za przyjęciem.
Larkon - Wto Lip 27, 2010 9:10 pm

Za
Algor - Wto Lip 27, 2010 9:17 pm

Zawsze szanowałem FF za podejście do założeń serwera i nie ukrywam, że chciałbym takich ludzi widzieć u nas w klanie. Niestety KG ma w swoich szeregach wiele osób nie tyle nielubiących, co niezainteresowanych klimatyczną stroną naszego serwera. U nas głównie liczy się pvp i wspolna zabawa. Na @ jest wiele odniesień do realnego świata, czasem troche bluzgów, albo głupkowatych zartów Anetorra;P I prawdopodobnie będzie to dla ciebie duży przeskok (choć nie wiem do końca jak było w FF). Jeśli jesteś mimo to w stanie dołączyć do naszych szeregów, z chęcią dodam cię do klanu.
Daxara - Wto Lip 27, 2010 9:18 pm

Jestem z Gliwic. Bluzgi mi nie przeszkadzają, musiał byś przyjść do mnie do pracy :P
W klimacie byłem bo Myroth mnie nakłonił i była wojna FF wycofało się.

Deliondil - Wto Lip 27, 2010 9:25 pm

jak najbardziej ZA
Norsen - Wto Lip 27, 2010 9:26 pm

Ja też za, spoko ziom.
Algor - Wto Lip 27, 2010 9:41 pm

Jeszcze jedno pytanie - czytałeś zapewne nasze zasady, odpowiada Ci taki system jaki przyjęliśmy?
Laurelandara - Wto Lip 27, 2010 9:41 pm

Za :grin:
Thoriel - Wto Lip 27, 2010 10:17 pm

Za.
Daxara - Wto Lip 27, 2010 10:29 pm

Tak czytałem. Zgadzam się na warunki, w końcu podanie napisane :)
Algor - Wto Lip 27, 2010 10:35 pm

No dobrze, myślę, że powoli możesz się przygotować na nowy crest. Temat zostawiam otwarty, choć myślę, że już nie będzie sprzeciwów. Odezwij się do mnie lub do Thoriela w grze jak minie ci kara za wyjście z FF.
Zestro - Sro Lip 28, 2010 10:06 am

jezeli bedzie chodzil na CSy to jaknajbardziej ZA
Daxara - Sro Lip 28, 2010 11:43 am

CSy to dużo repa :D
Jarlax - Sro Lip 28, 2010 12:16 pm

za
QNIO - Sro Lip 28, 2010 1:58 pm

I tym sposobem, doszedłem do wniosku, że trzeba zmienić tą część regulaminu:

-i nawiązując do tradycji - masz siostre?:D

na

-i nawiązując do tradycji - masz siostre / dziewczyne / kochanke / żone / fajne koleżanki ?:D

Algor - Sro Lip 28, 2010 11:00 pm

Mówisz masz;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group