Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Morkagor

Mork - Pon Paź 11, 2010 9:52 am
Temat postu: Morkagor
- Morkagor - Warcryer - 51lvl

- gram gdzieś od 2 tygodni (3 dni temu zdecydowałem się na WRC). Grałem już wcześniej na Allseronie za czasów c3/c4 później przeszliśmy razem z kolegą (Anubia) na globalny serwer WoWa. Z racji że WoW to już nie wow - wróciłem do L2. Gram wtedy kiedy mam wolny czas (wiadomo, sprawy prywatne, rodzinne, libacje, itp.) w tygodniu najczęściej od ok. 16:00 - aż mi się zachce spać (chyba że muszę coś załatwić w międzyczasie). Weekendy jeśli jestem wolny to gram ile wlezie z racji braku ambitniejszych zajęć, tudzież z powodu niechęci do nich (hah!).

- pvp - jeśli będzie taki rozkaz to karma mi nie zaszkodzi a i zdobywanie zamku to będzie dla mnie zabawa. W końcu po to jest opcja PvP żeby z niej korzystać.

- czego oczekuję? pomocy jeśli takowa będzie mi potrzebna, zarówno materialna jak i niematerialna (lecz na ogół wolę mieć swoje rzeczy niż pożyczane).

- zaoferować mogę to samo, pomoc, dodatkową parę rąk do PvP oraz PvE.

- Artur, 19 lat, w kwietniu z wykształcenia Kucharz - Dietetyk.

- Jeśli chodzi o TSa to powiem szczerze że wolę ventrilo ale jeśli chcecie to mogę zainstalować TSa - dla mnie to nie jest przeszkoda.

- Mam dwie starsze siostry (ale obie zajęte) i znajdzie się kilka fajnych (wypróbowanych :D ) koleżanek. Dziewczyny nie mam bo to nie praktyczne i drogie :P

http://img339.imageshack....shot00000hf.jpg - SCREEN

Laurelandara - Pon Paź 11, 2010 10:12 am

za :razz:
Thoriel - Pon Paź 11, 2010 10:32 am

ujdzie z bidą.
Mork - Pon Paź 11, 2010 10:35 am

a dlaczego z bidą? jeśli można wiedzieć.
Asyril - Pon Paź 11, 2010 10:50 am

ZAAAAAA, w koncu WRC z maina!
QNIO - Pon Paź 11, 2010 11:22 am

Bo dla Thoriela jak nie masz 83/80/80/80 to jest bida ;p
I nie mowie o "wymiarach" pierd**ni zboczeńcy.

Anubia - Pon Paź 11, 2010 11:57 am

jest i artur :D ... polecam gracza mowi ze gra jak ma czas ... to nie prawda to nolife !!! ZA
wujek_gerhard - Pon Paź 11, 2010 12:21 pm

nie dziwicie się że tak dużo teraz ludzi doszło, z skąd KG takie atrakcyjne? Nikt nas nie lubi przecież. Pewnie to szpiedzy :idea:
Larkon - Pon Paź 11, 2010 12:24 pm

Mozliwe ale to pewnie przez to ze juz niewymagacie zdjec siostry :mrgreen:
Asyril - Pon Paź 11, 2010 12:31 pm

A co tu szpiegowac? lvle? lol
Warnal - Pon Paź 11, 2010 1:50 pm

Za
Algor - Pon Paź 11, 2010 8:48 pm

Tarsas, ty to wpadnij na CSa to pogadamy.

Mork, odezwij się w grze do mnie. Zobaczymy jak sobie będziesz radził.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group