Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Koorgul

Koorgul - Pon Gru 06, 2010 7:16 pm
Temat postu: Koorgul
Moja postać to Koorgul( Overlord 72lvl) gram od 2006r z bardzo dużymi przerwami, ostatnio miałem roczną, postanowiłem wrcócić do gry bo jak wiadomo l2 działa jak narkotyk, każdy kto to rzuca i tak do tego wróci :twisted: grałem chwilowo w różnych klanach (przeważnie około miesiąca ) lecz moim pierwszym klanem był SengerenYutsu( byłem tam ponad rok) nie mam żadnej subklasy, ale zamierzam ją zrobić w jak najszybszym czasie

-jak długo gram w l2? hmm to zależy głownie od mojej uczelni (czyt. czy mi dopierdzielą materiału: :razz: będę starał się jak najwięcej, aczkolwiek musze dodać na wstępie że mogą być takie sytuacje że kilka dni mnie może nie być

-lubię pvp w końcu moja klasa jest po to aby ułatwić innym zabijanie tych gorszych :mrgreen: zawsze pomagam klanowiczą w walce jezeli tylko mnie o to poproszą

-od klanu oczekuje dobrej zabawy, ciekawych rozmów na klanowym :razz: a sprzęt to na jaki sobie zapracuje taki będe miał

-pomoc ola w walce, dużą dawke humoru:p i kompana do picia podczas zjazdów klaowych :mrgreen:

-W realu jestem studentem(20 lat) politechniki Warszawskiej wydział elektryczny kierunek elektrotechnika, aktualnie jestem na 2 roku. Ogólnie uwielbiam żeglarstwo i snowboard, dobry alkohol pity ze znajomymi, dziewczyny i od czasu do czasu coś do palenia (niekoniecznie tytoń)

-tzn tak mam mikrofon mam słuchawki i mam też tsa, jak tylko połącze całoś w jedno to będę go używał :mrgreen:

http://img88.imageshack.u...shot00000ua.jpg

chyba najważniejsze pytanie- a więc tak mam siostre(starsza 6 lat) ale l2 ją kompletnie nie iteresuję :razz: mam też koleżanki które też myśle nie gustują w l2

pozdrawiam i liczne na pozytywne rozpatrzenie podania


Koorgul

Larkon - Pon Gru 06, 2010 9:05 pm

Niech bedzie: ZA
Asyril - Pon Gru 06, 2010 9:19 pm

lol on myslal ze my chcemy jego siostre w l2 wciagnac o_O


za

Nitrax - Pon Gru 06, 2010 9:21 pm

Cytat:
-W realu jestem studentem(20 lat) politechniki Warszawskiej wydział elektryczny kierunek elektrotechnika, aktualnie jestem na 2 roku. Ogólnie uwielbiam żeglarstwo i snowboard, dobry alkohol pity ze znajomymi, dziewczyny i od czasu do czasu coś do palenia (niekoniecznie tytoń)


no to sobie pogadamy warszafiaku:P

ZA

Laurelandara - Pon Gru 06, 2010 9:26 pm

za
Thoriel - Pon Gru 06, 2010 9:56 pm

Kolegu studiuju Elektroniku:D Za.
Algor - Pon Gru 06, 2010 10:25 pm

O ziomek ;x Który wydział?;p
Koorgul - Pon Gru 06, 2010 11:33 pm

Cytat:
lol on myslal ze my chcemy jego siostre w l2 wciagnac o_O


Nie ale bałem się że jeszcze ją w to wciągniecie:P

Cytat:
O ziomek ;x Który wydział?;p


tak jak napisałem wydział elektryczny;]

Algor - Wto Gru 07, 2010 1:46 am

o sorry, widać jak czytam podania :P Wydało się xD

To po sąsiedzku ;P dla mnie może być, ZA.

Warnal - Wto Gru 07, 2010 8:23 am

Za
Algor - Wto Gru 07, 2010 7:38 pm

Daj znac w grze.
Jarlax - Wto Gru 07, 2010 7:46 pm

Warszawiak, wiec jak najbardziej za :D
Algor - Sro Gru 08, 2010 1:23 am

Przyjęty. Koxać mi OLa!:>
Thoriel - Sro Gru 08, 2010 2:40 pm

Ty nie masz Ola...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group