Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Saari

Saari - Wto Sty 11, 2011 12:23 pm
Temat postu: Saari
Hej,
Postanowilam zaryzykowac i do was napisac, a noz moze mnie zechcecie ;)


-kim grasz, nick, klasa, suby, noble, itd

Saari - Bounty Hunter 76 , sub - Spellhowler (w trakcie questa na trzecia klase), planuje tez zrobic Bishopa, ale jesli chcielibyscie innego supporta to zobaczymy co da sie zrobic. Poki co mam jeszcze druga postac - SE (tez 76), wiec jesli koniecznie bedzie trzeba supportu to moge nim pomagac. Noblessa powinnam dobic w sobote na TW. Mam juz 54 punkty z ostatniego, jak teraz znajde znowu party do nabijania to sie zrobi.


-jak długo grasz w L2, ile czasu dziennie/tygodniowo możesz nam poświęcić

W L2 gram lacznie jakies 2 lata, choc zaczynalam jak ten serwer byl jeszcze mlody, a KG sialo zamet i zniszczenie na RoD :) Dlugie przerwy byly pomiedzy z powodu lagow od bylego providera i Ragnaroka, ktory byl drugim MMO w ktore maniaczylam sporo. Od lipca razem z narzeczonym ponownie siedzimy na Allseronie L2 i zapewne jeszcze dlugo sie to nie zmieni. W grze siedze zwykle po kilka godzin dziennie. W tym tygodniu tylko nie bedzie mnie prawie w ogole bo musze skonczyc prace i ja oddac do sprawdzenia, wiec macie pare dni do namyslu :)


-jakie jest twoje podejście do pvp - głównego aspekty L2, jak i najważniejszej rzeczy w KG

A lubie, nie ma to jak widok padajacego przeciwnika od mojego last hita :) Sama co prawda raczej nie rozpoczynam konfliktow ani nie PKuje, ale jak jest grupa do mordowania to bardzo chetnie sie dolaczam.


-czego oczekujesz od klanu, sprawy materialne i niematerialne

Czego oczekuje hmm.. przede wszystkim, ze mnie przyjmiecie! A poza tym...
- Tolerancji - No coz.. baba ze mnie. Lubie rzeczy ladne i slodkie.. kocham moja krasnalke. A ze przy okazji uwielbiam magie to tak jak i na tehgamers, tutaj chce grac moim malym stormscreamerem (nie jestem w stanie grac DarkElfka.. no nie jestem...). Wiem, ze przez to jestem slabsza, ale staram sie dac z siebie wszystko co sie da. Jak dacie rade to tolerowac to bedzie super.
- Swobody - Wyszlam z Mjolniru bo tam raz, ze klimacenie, ktore mnie meczylo i nie dawalo spokojnie rozmawiac, a dwa ze oficerowie troche zbyt powaznie podchodza do swoich funkcji. Ja mam opory przez dyscyplinowaniem. Jak ktos poprosi o pomoc, czy zwroci sie o cos to nie ma sprawy, ale twarde rozkazywanie pod grozba kar powoduje u mnie opory ;)
Poza tym ludzi online, poczucia humoru, dobrej zabawy i takich tam. Z rzeczy materialnych niczego konkretnego nie oczekuje. Sprzet raczej zwykle zbieram sama, a jak cos od klanu wpadne to sie nie obraze. Widze, ze macie system punktowy i sobie spokojnie mam zamiar w nim uczestniczyc by zdobyc ksiazki i scrolle i tego typu rzeczy.


-co mozesz nam zaoferować

Spokojna, niekonfliktowa nature mojej osoby (chyba ze komus zachce sie za bardzo mnie ustawiac), pomoc dla innych gdy bedzie potrzebna, obecnosc na epikach, pvp i innych bajerach jesli tylko nie bede w pracy.


-kim jesteś w realu, ile masz lat?

Mam na imie Agnieszka (za skracanie do Aga bede bila.. mocno) ale wole jak mi ludzie mowia po nicku. Koncze studia, pracuje w zakladzie optycznym i mam wieczne 25 lat jak kazda kobieta :) Lubie rysowac, czytac ksiazki (zwykle fantastyke), jezdzic na rowerze, grac i jeszcze pare innych czynnosci.


-jaki jest twój stosunek do TSa

Ambiwalentny.Lubie posiedziec na nim bo wesolo tam zwykle, a czasem wole posluchac muzyki jak gram. Bede wpadac na niego, zwlaszcza w czasie jakichs wiekszych wypadow (zamki, TW, epiki), ale odpowiadac bede pewnie zwykle slowem pisanym na gildiowym. Obok mnie prawie zawsze siedzi Shoy, wolimy sobie nie przeszkadzac gadaniem do TSa. Ale costam czasem pewnie sie odezwe ;3


-i nawiązując do tradycji - masz siostre / dziewczyne / kochanke / żone / fajne koleżanki ?:D

Mam narzeczonego i fajnych kolegow, moze byc? ;)


Moje postacie
To po lewej to moj SE, dalej glowna postac, nastepnie sklepik (30lv oracle) i cos co ma byc sklepikiem ale mi sie na razie nie chce tego expic...

Jarlax - Wto Sty 11, 2011 12:29 pm

zapodaj swoją fotkę bo inaczej może być ciężko :D
Larkon pewnie będzie się upominał o fotkę Shoy'a (on zawsze chce fotki facetów, dziwny jakiś jest O_O ) :D

wstępnie: za ;]

Xorlarrin - Wto Sty 11, 2011 12:59 pm
Temat postu: Re: Saari
Saari napisał/a:
kocham moja krasnalke.

a w co? :P
Saari napisał/a:
Mam narzeczonego i fajnych kolegow, moze byc? ;)

nie!
Jarlax napisał/a:
zapodaj swoją fotkę bo inaczej może być ciężko :D

A ja mam jej fotke i to niejedna, jeszcze ze zlotu w 2005 :P

Don Berhalone - Wto Sty 11, 2011 1:41 pm

Saari napisał/a:
i Ragnaroka, ktory byl drugim MMO w ktore maniaczylam sporo.

plus
Saari napisał/a:
Spokojna, niekonfliktowa nature mojej osoby

minus, w KG nie lubi się niekonfliktowych i niewulgarnych osób
Saari napisał/a:
Ambiwalentny

minus, za trudne słowo dla KG
Saari napisał/a:
Mam narzeczonego

MINUS! :twisted:

To po podliczeniu wychodzi w sumie.... ZA

Thoriel - Wto Sty 11, 2011 1:41 pm

Saari napisał/a:
Spokojna, niekonfliktowa naturę mojej osoby

Hmm KG to banda zboczeńców, gwałcicieli i świń + Laura. Czy jesteś pewna że chcesz do nas?

W jakim klanie jest twój bolec i dlaczego nie idzie z Tobą?

Shoy - Wto Sty 11, 2011 1:56 pm

Thoriel napisał/a:
W jakim klanie jest twój bolec i dlaczego nie idzie z Tobą?


Bo nie macie nikogo w klanie kto mógłby mnie zabić, a do cieniasów nie dołączam! :evil:

A tak poważnie to nie ide do was, bo się z mjolnirem zaprzyjaźniłem.

Obchodzić dobrze bo jaja pourywam! :P Chcecie fotki?^_^

Kelleos - Wto Sty 11, 2011 2:06 pm

Za
Warnal - Wto Sty 11, 2011 2:44 pm
Temat postu: Re: Saari
Saari napisał/a:
Noblessa powinnam dobic w sobote na TW. Mam juz 54 punkty z ostatnieg



Taaa 54 pkt, ale pewnie z innego zamku, o ile się niemyle trzeba mieć 200 pkt ale z tego samego zamku. Ogólnie jestem ZA.

Larkon - Wto Sty 11, 2011 3:01 pm

Jarlax leszczu cos sie mnie tak czepil?? Wszyscy i tak wiedza, ze jestes moja nieudana podrobka :twisted: A fota musi byc xD Troche podejzane, ze nie ma kolezanek no ale kobiet nikt nie zrozumie :razz: Poza jarlaxem bo to takie niewiadomo co :lol:

Nie zaczynasz konfliktow hehe jak z nami posiedzisz to napewno zaczniesz pk'owac :mrgreen:


A teraz tak na powaznie podanie ladnie napisane nawet zbyt ladne. Wrecz podejzane, ale ta zmianka o dyscyplinie i oporach zmienila moje zdanie bede miec kompana do draznienia Algora. ZA :cool:

Laurelandara - Wto Sty 11, 2011 3:36 pm

ZA :!:
Nie sluchaj ich w KG jest spokojnie i z kulturką :razz:

Xorlarrin - Wto Sty 11, 2011 3:44 pm

jak sam chuj! :P
Thoriel - Wto Sty 11, 2011 4:59 pm

Ja oczywiście ZA.
Saari - Wto Sty 11, 2011 6:18 pm

Jarlax napisał/a:
zapodaj swoją fotkę bo inaczej może być ciężko :D
Larkon pewnie będzie się upominał o fotkę Shoy'a (on zawsze chce fotki facetów, dziwny jakiś jest O_O ) :D

Nowai. Thoriel sam przyznal, ze jestescie banda zboczencow, wiec ja udam, ze tego nie przeczytalam. Bo potem to kij wie czemu te fotki mialyby sluzyc :P

Xorlarrin napisał/a:
Saari napisał/a:
kocham moja krasnalke.

a w co? :P

W kolano :)

Cytat:
Saari napisał/a:
Ambiwalentny

minus, za trudne słowo dla KG

No nie gadaj. Powinniscie je znac na wylot. To swego czasu bylo chyba najczesciej powtarzanym przez Eliota na ircu slowem dotyczacym KG :>

Thoriel napisał/a:
Saari napisał/a:
Spokojna, niekonfliktowa naturę mojej osoby

Hmm KG to banda zboczeńców, gwałcicieli i świń + Laura. Czy jesteś pewna że chcesz do nas?

No nie wiem... Laura rzeczywiscie brzmi troche przerazajaco... gryzie?
A tak bardziej szczerze mowiac to zastanawialam sie nad roznymi gildiami. I tak jakos wyszlo, ze rozmawialam z Issmealem, z ktorym kiedys costam expilam przez moment (a ktory nie okazal sie zboczencem, gwalcicielem ani swinia wiec wychodzi na to, ze on jest Laura) i przedstawil mi ten klan tak, ze nie brzmial on zle :> A teraz wy mnie straszycie, Vilith straszy Shoya jacy to wy nie jestescie.. ale co tam. Zboczencow, gwalcicieli i swinie z 4chana czasem czytam i mam z tego dobry ubaw.. zobaczymy jak bedzie tutaj ;)

Cytat:
W jakim klanie jest twój bolec i dlaczego nie idzie z Tobą?

W Mjolnirze. On sie z nimi potrafil zzyc. Ja niezbyt. Probowalam go tez zniechecic i popchnac w kierunku zmiany klanu, ale nie wyszlo. Musialam wiec isc sama albo zostac. I poszlam. A Shoy jest taki, ze tylko dla mnie za mna nie pojdzie. Juz raz bylismy po przeciwnej stronie barykady, teraz przynajmniej probuje po tej samej cos znalezc :>

Don Berhalone napisał/a:
minus, w KG nie lubi się niekonfliktowych i niewulgarnych osób
Kazdy klan powinien miec grzecznego i ulozonego dyplomate.. ktory z innymi porozmawia w konfliktowych sytuacjach... dajac wam czas na zasiekanie ich wszystkich od tylu ;)

Warnal napisał/a:
Taaa 54 pkt, ale pewnie z innego zamku, o ile się niemyle trzeba mieć 200 pkt ale z tego samego zamku. Ogólnie jestem ZA.

100 pktow z jednego zamku. I tak, jak juz mowilam, do konca tygodnia nie moge zbytnio byc obecna, wiec do was jak cos dolacze po TW, w ktorym wezme udzial jako najemnik Innadrilu i powinien Nobless byc.

Larkon napisał/a:
Troche podejzane, ze nie ma kolezanek no ale kobiet nikt nie zrozumie :razz:

No wlasnie ja ich tez nie rozumiem :/

Cytat:
Nie zaczynasz konfliktow hehe jak z nami posiedzisz to napewno zaczniesz pk'owac :mrgreen:

Wcale nie wykluczam takiej mozliwosci.

Cytat:
A teraz tak na powaznie podanie ladnie napisane nawet zbyt ladne.

Oj, ja humanistka, na styl pisania niewiele poradze :)

Thoriel - Wto Sty 11, 2011 6:21 pm

Saari napisał/a:
I tak jakos wyszlo, ze rozmawialam z Issmealem, z ktorym kiedys costam expilam przez moment (a ktory nie okazal sie zboczencem, gwalcicielem ani swinia

Iss jest pasywny:D

QNIO - Wto Sty 11, 2011 6:27 pm

Shoyek co u famfi i rhola ? :P


Cytat:
Saari napisał/a:
Ambiwalentny

minus, za trudne słowo dla KG

Saari napisał/a:
No nie gadaj. Powinniscie je znac na wylot. To swego czasu bylo chyba najczesciej powtarzanym przez Eliota na ircu slowem dotyczacym KG :>


Y.. tego.. najczęściej wypowiadanymi słowami o KG był..
Diva
Ban
w takiej kolejności :D

Issmeal - Wto Sty 11, 2011 8:37 pm

Zajebiste podanie , do tego szukacz :) tu nas bolało . A jako ,że dziewczę grzeczne i ułożone to wprowadzi nieco balansu w gromadzie jaskiniowców jaką jesteśmy ( no Laury nie licze ;) )

Nie mam się do czego przyczepić .
Dupne ZA ^^

Algor - Wto Sty 11, 2011 9:18 pm

To ta co biegała w tą i z powrotem na Antharasie! >;o Podbiegła, uciekła, znów podbiegła, ale zaraz znów uciekła _^_ Jakaś dziwna, jakby się trochę nas bała :P

Hmm, to ja jak najbardziej za, za poprawienie humoru na epiku ;P

Nitrax - Wto Sty 11, 2011 11:10 pm

Jedno pytanie tylko, jesli bedzie trzeba zabic klimata bo przeszedl nam droge zrobisz to?
Kimaro - Sro Sty 12, 2011 12:23 am

QNIO napisał/a:

Cytat:
Saari napisał/a:
Ambiwalentny

minus, za trudne słowo dla KG

Saari napisał/a:
No nie gadaj. Powinniscie je znac na wylot. To swego czasu bylo chyba najczesciej powtarzanym przez Eliota na ircu slowem dotyczacym KG :>


Y.. tego.. najczęściej wypowiadanymi słowami o KG był..
Diva
Ban
w takiej kolejności :D


A nie pojawialo sie tam jeszcze gdzies Perm? :P

Ogolnie Za mimo wielu minusow za brak kolezanek etc. Jak mozna nie miec kolezanek...

Thoriel - Sro Sty 12, 2011 1:46 am

Koleżanki to mają pedały. Albo bzykasz albo nie bzykasz.
Larkon - Sro Sty 12, 2011 8:36 am

To wychodzi na to ze ty Thor jestes lezbijka skoro masz kolegow :mrgreen: Kurde 1 podanko i wszystko wychodzi na jaw :lol:
Thoriel - Sro Sty 12, 2011 8:41 am

Kobiety nie są do kolegowania:D
Xorlarrin - Sro Sty 12, 2011 8:42 am

tylko do gotowania :P
Kimaro - Sro Sty 12, 2011 9:58 am

no w sumie kobieta powinna umiec te 70 rzeczy - 69 i gotowac :D
Don Berhalone - Sro Sty 12, 2011 10:20 am

Cytat:
Kobiety nie są do kolegowania:D

Kurna wiedziałem, że to ktoś z Was
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

/dobry offtop nie jest zły

Saari - Sro Sty 12, 2011 10:31 am

Khem... khem....
Chcialam was tylko ostrzec przed takimi szowinistycznymi tekstami. Kraza legendy, ze po takich gadkach, w czasie bitwy komus gdziestam zabraklo heala, ktos inny dostal przypadkowym toporem miedzy lopatki, jakiejs magusce przypadkiem vortex siadl na niewlasciwej osobie.. pecha to przynosi :mrgreen:

QNIO napisał/a:
Shoyek co u famfi i rhola ? :P

Shoyek Ci nie odpowiedzial to ja to zrobie. W sumie nie mielismy z nimi wiekszego kontaktu juz od ladnych paru lat. Stracilismy go niedlugo po tym jak odeszli z L2. Ostatnio cos Vampi do mnie napisala, ale wiem tylko, ze pisze magisterke oraz, ze nadal sa razem.

Nitrax napisał/a:
Jedno pytanie tylko, jesli bedzie trzeba zabic klimata bo przeszedl nam droge zrobisz to?

Nie. Uciekne, schowam sie za rogiem i bede plakac na mysl o tym, ze wy go zabijecie :) Nie przepadam zbytnio za bezmyslnym PKowaniem CareBearow ani ludzi expiacych, znacznie bardziej wole sie potluc z kims kto jest przygotowany na moj atak i jest dla mnie jakims wyzwaniem, bo taki frag bardziej cieszy. Ale to nie znaczy, ze nigdy nie PKowalam. Zreszta.. zawsze wolalam tych zlych, to czas nadszedl by samej tego sprobowac :twisted:

Hartogrash - Sro Sty 12, 2011 11:11 am

ja tam jestem ZA ale muszę Cię ostrzec nawet Laurka napisała żeśmy niezła banda szaleńców. A co do PK'owania to jak w Kata zabiliśmy z Algorem typa bo nam się wbił do salki to się nowa wojna pojawiła :D taki mały uroczek KG
Larkon - Sro Sty 12, 2011 5:37 pm

O to ja sie z toba moge poklucic o byle co ja ja wybiez mnie <macha lapka w tlumie> :mrgreen:
Nitrax - Sro Sty 12, 2011 6:25 pm

dobra brac na probe, najwyzej sama wyjdzie jak nie wytrzyma:D
Warnal - Sro Sty 12, 2011 6:41 pm

Wytrzyma :D ja jakoś wytrzymuje (ledwo).
QNIO - Sro Sty 12, 2011 8:56 pm

Bo jesteś inną kobietą :D
Larkon - Sro Sty 12, 2011 10:36 pm

On jest kobieto podobny :twisted:
Algor - Sro Sty 12, 2011 11:04 pm

Dobra dobra, już. Idźcie offtopować do offtopu. Saari daj znać w grze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group