Karan Gurth
Forum

Offtopic - Nowe funkcje forum

QNIO - Nie Sty 16, 2011 8:43 pm
Temat postu: Nowe funkcje forum
Jako że forum działa jeszcze na skrypcie z 2003 roku a mamy 2011, z tej okazji mam pytanie co do zwiększenia jego funkcjonalności.. Mianowicie
1. czy dało by się dodać działająca trochę inaczej funkcję "zapamiętaj logowanie" czy tam "zaloguj automatycznie"
W tym momencie działa to na zasadzie.. Wyjaśnię na przykładzie.. Loguję się na swoim komputerze. Zapamiętuje hasło i przy kolejnej wizycie loguje mnie automatycznie. Niby ok. Ale gdy loguje się na komputerze brata / rodziców / telefonie wylogowywuje mnie z mojego komputera i loguje na obecnie używanym sprzęcie. Więc w tym momencie wracając do domu na swój komputer muszę znowu wklepywać log i hasło. O ile na komputerze to nie sprawia większego problemu to na telefonie krew zalewa. I od razu.. Hasło zapamiętuje i log ale wylogowywuje. A powinno automatycznie logować zawsze.

2. Czat na dole. Wiadomo po co i dlaczego. Shoutbox czy jak to się zwie.

Xorlarrin - Nie Sty 16, 2011 9:01 pm

A idz pan w chuj :P
Jarlax - Nie Sty 16, 2011 9:01 pm

powiedział Xor :D
QNIO - Nie Sty 16, 2011 9:53 pm

nu ta.. pewno Rozza by musiał wołać :P
Saari - Nie Sty 16, 2011 10:04 pm

Opcje, opcjami.. ale do czytelnosci tego forum mozna sie przyczepic.. Da sie tu jakos zmienic wyglad czy taki jest i taki ma zostac na wieki wiekow? ;D
Xorlarrin - Nie Sty 16, 2011 10:05 pm

tak
Algor - Nie Sty 16, 2011 10:45 pm

xD
QNIO - Nie Sty 16, 2011 10:48 pm

Przez 5 lat się przyzwyczaiłem też do wyglądu. A portal ktoś widział w ogóle ? :D
Xor ale poważnie. Weź coś pokombinuj z tymi opcjami..

Nitrax - Pon Sty 17, 2011 12:53 pm

kolor zostaje, czarny jak moj charakter i czerwony jak krew zabitego plebu
Saari - Pon Sty 17, 2011 10:23 pm

Nie mam nic przeciwko czarnemu i czerwonemu, zwlaszcza ze wole ciemne fora :) Tak tylko nadmienilam, ze ten konkretny styl jest srednio czytelny, ale jak lubicie to ja narzekac nie bede :)
HaarmenSheltar - Wto Sty 18, 2011 7:51 pm

Odwalcie sie od kolorow kg :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group