Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Tian

Tian - Pią Gru 30, 2011 12:37 am
Temat postu: [Przyjęty] Tian
Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Robert i poniżej przedstawiam swoje podanie !

Klasa, lvl, suby, noble, etc. : Tian - SR lvl 23 (45 min temu konto założyłem)

Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc? Od c4 gram archerami z przerwami na granie EE

Ile czasu poświęcasz na grę? Około 6 godzin dziennie, wiadomo raz więcej raz mniej. Każdy ma swoje życie problemy etc...

Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci: j/w od c4 serwery L2 EXI, RPG, Cerebus, L2EX głównie w klanach Remedy, Tenebrae oraz StealthSword.

Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS? Posiadam i używam :)

Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat? Tak jak już wspominałem nazywam się Robert mam 21 pochodzę z śląska gdzie się wychowałem i mieszkam. Studiuje Górnictwo i Geologię tak poza tym interesuję się piłką nożna, którą też czynnie "uprawiam".

Dlaczego chcę dołączyć do Waszego klanu ?
Po fail'u w moich oczach serwera Core, którego nękają nieustane lagi postanowiłem przenieść się tutaj gdzie znalazłem spokój bezstresową grę. Do tego potrzebuję jeszcze grupę dojrzałych ludzi, którym nie znudzi się po kilku miesiącach gra. Wydaje mi się że znalazłem właśnie tą grupę tutaj. Lubie grać social, solo odpada.

Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu? TAK

Masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę? Żony nie mam, siostry niestety też, koleżanki tylko na facebooku a dziewczynę w .jpg !


Pozdrawiam Tian !

Ellenger - Pią Gru 30, 2011 12:43 am

Za
Pavald - Pią Gru 30, 2011 1:02 am

Dziewczyny w .jpg mnie przekonały. ZA
Larkon - Pią Gru 30, 2011 1:02 am

za
Algor - Pią Gru 30, 2011 1:34 am

Mnie przekonał, myślę że warto dać szansę :D
Nitrax - Pią Gru 30, 2011 2:20 am

a gdzie support dla tych 40 lucznikow?
Shoy - Pią Gru 30, 2011 5:03 am

Masz self bufy FU.

A koleś sensowny ;d

Saari - Pią Gru 30, 2011 5:46 am

Chlopak troche do tylu z technika (kto jeszcze oglada jpg'i jak tyle stron z ruchomymi dziewojami jest? ;) ) ale poza tym wydaje sie calkiem do rzeczy. Brak sprzeciwu z mojej strony :>
Diva - Pią Gru 30, 2011 7:53 am

Wygląda spoko, ZA.
Caein - Pią Gru 30, 2011 8:06 am

Cytat:
... postanowiłem przenieść się tutaj gdzie znalazłem spokój bezstresową grę ...

Spokoju to w tym klanie raczej nie znajdziesz xD.
Chyba najbardziej rozbudowane podanie do tej pory, ZA.

Tian - Pią Gru 30, 2011 9:31 am

Caein napisał/a:
Cytat:
... postanowiłem przenieść się tutaj gdzie znalazłem spokój bezstresową grę ...

Spokoju to w tym klanie raczej nie znajdziesz xD.
Chyba najbardziej rozbudowane podanie do tej pory, ZA.



Chodziło mi bardziej o spokój na serwerze jeżeli chodzi o lagi bo na CORE od 16 do 1-2 w nocy dostawałem nerwicy :)

Kimaro - Pią Gru 30, 2011 9:52 am

Jak pamietam to klany Remedy i Tenebrae byly dosyc dobrymi klanami wiec podejrzewam ze jakies przynajmniej minimalne doswiadczenie posiadasz.
ZA

Elingar - Pią Gru 30, 2011 10:10 am

Za
Laurelandara - Pią Gru 30, 2011 11:53 am

za
Algor - Sob Gru 31, 2011 1:12 am

Napisz na gg: 3166980.
Algor - Sob Gru 31, 2011 1:27 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group