Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Sarevok

Sarevok - Nie Sty 01, 2012 7:38 pm
Temat postu: [Przyjęty] Sarevok
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Aktualnie gram Abyss Walkerem. Poziom 46 i ciągle rośnie. Jest to moja pierwsza postać jak i pierwszy serwer na tejże kronice.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Wybrałem tą profesje gdyż zawsze gra sztyletem sprawiała mi frajdę za równo przy polowaniach jak i PvP. Grałem tą klasą na paru serwerach, jednak były to serwery od c4-ct3 więc wiele umiejętności związanych z tą kroniką jeszcze nie poznałem. Zamierzam oczywiście doprowadzić ją do jak największego poziomu, osiągnąć hero etc :) ..

3. Ile czasu poświęcasz na grę?

Jestem codziennie po kilka godzin w zależności od chęci.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.

w L2 gram od kroniki c4. Grałem na m.in: Ancient Legion, Everlast, L2Passion, Valdaron,Kelemor, Extreme,Cerberus, RedRiver(Czy jakoś tak).

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?

Posiadam Mikrofon, słuchawki i TS3.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?

Na imię mam Dawid, mam 18 lat, uczęszczam do Technikum Gastronomicznego w Jaworznie. Interesują mnie: Militaria, motoryzacja, kobiety , wszelakie sztuki walki a przede wszystkim Kick Boxing. W wolnym czasie dorabiam sobie jako kucharz.

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

Tak, przeczytałem i akceptuje wszystkie punkty regulaminu klanu.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?

Żony nie mam, za to mam dziewczynę(17 lat). Koleżanki z przewagą tych brzydkich ^ ^...


Pozdrawiam.

Warnal - Nie Sty 01, 2012 7:42 pm

Za, kolega z reala :wink:
Norsen - Pon Sty 02, 2012 2:10 am

kolejna osoba z Jaworzna :) za
Diva - Pon Sty 02, 2012 8:30 am

Nitrax na kogo tym razem stawiasz? Mi trochę zajeżdża kolejnym karate kid niczym Vakro.

Niech będzie ZA.

Xorlarrin - Pon Sty 02, 2012 8:31 am

lol, karate kid z jaworzna :P
Elingar - Pon Sty 02, 2012 9:20 am

Za, kolejny z Jaworzna ;p
Sarevok - Pon Sty 02, 2012 9:35 am

To że się tym interesuję nie oznacza wcale że to uprawiam :D .
Laurelandara - Pon Sty 02, 2012 11:16 am

za
Ellenger - Pon Sty 02, 2012 11:29 am
Temat postu: Re: Sarevok
Sarevok napisał/a:

[...]
Koleżanki z przewagą tych brzydkich ^ ^...


No to na NIE ;p

Jarlax - Pon Sty 02, 2012 12:03 pm

za
Nitrax - Pon Sty 02, 2012 12:36 pm

Ja nie znam, ale jak jest z polecenia to czemu nie.
Algor - Pon Sty 02, 2012 9:37 pm

No okej, możemy dać ci szansę. Daj znać na gg: 3166980.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group