Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Arvaell

Arvaell - Pon Sty 02, 2012 12:37 pm
Temat postu: [Przyjęty] Arvaell
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Arvaell
Level: 8 :D
Klasa: Male kamael soldier
Planowany rozwój: Soulhound (w razie zapotrzebowania w klanie mogę zmienić na berserkera)
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Gram nią raczej krótko (i nie mówię tu tylko o Arii). Podoba mi się idea DD z magicznymi debuffami i wsparciem magii.
3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Obecnie sporo mniej niż kiedyś. Średnio może 1-2 godzinny dziennie.
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
Na Allku od C3. Byłem w KG (C4/Interlude) najpierw tam, potem na Infi. Nick: Arvald/Arvael. Potem długa przerwa, krótka rozejrzenie się na RPG po wejściu H5. Ale w L2 trzeba mieć z kim grać, więc zrezygnowałem.
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?
Tak, ale wolę siedzieć tylko na nasłuchu.
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Student, prawie inżynier, planowany magister. Ukierunkowanie informatyczno-mechaniczne (CAD/CAE, CNC, etc.)
Wiek: 23
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
<przewija do końca strony i klika Potwierdź> Tak.
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę? :D
Siostry brak, koleżankami się nie dziele.

Nitrax - Pon Sty 02, 2012 12:40 pm

Nie bardziej podoba ci sie idea wyleczenia calego party i uratowania przed niechybna smiercia z reki nikczemnego wroga? Np bishem, se, ee?:D
Arvaell - Pon Sty 02, 2012 12:41 pm

Nitrax napisał/a:
Nie bardziej podoba ci sie idea wyleczenia calego party i uratowania przed niechybna smiercia z reki nikczemnego wroga? Np bishem, se, ee?:D
Mój styl grania healerem zazwyczaj kończy się tak jak grała Paili (o ile ktoś kojarzy z Allka) - śmierciom drużyny :D
Diva - Pon Sty 02, 2012 12:46 pm

ZA.

Popraw to podanie, bo zmienię na przeciw. Komu się chce szukać co tam ostatnim razem pisałeś w podaniu rok temu.

Arvaell - Pon Sty 02, 2012 12:52 pm

Diva napisał/a:

Popraw to podanie, bo zmienię na przeciw. Komu się chce szukać co tam ostatnim razem pisałeś w podaniu rok temu.


Poprawione.

Chciałbym również uprzedzić, że nie ogarniam jeszcze zmian jakie zaszły w GoD. Ale mam zamiar to nadrobić.

Helevorn - Pon Sty 02, 2012 2:41 pm

Lepiej załóż Byrka. Magów od zajoba.
Laurelandara - Pon Sty 02, 2012 3:27 pm

za
Ivael - Pon Sty 02, 2012 4:56 pm

Zna Paili(lililililli), więc jestem ZA.

PS. ściągnij ją tutaj też.

Kimaro - Pon Sty 02, 2012 5:06 pm

Przeciw za egoizm co do nie checi dzielenia sie kolezankami :P
Larkon - Pon Sty 02, 2012 5:47 pm

alez mnie kac dalej dusi wiec krotko za
Arvaell - Pon Sty 02, 2012 9:35 pm

Cytat:
PS. ściągnij ją tutaj też.
Niestety nie mam z nią kontaktu od dwóch (czy coś koło tego) lat.
Algor - Pon Sty 02, 2012 9:38 pm

Daj znać na gg: 3166980.
Algor - Pon Sty 02, 2012 9:59 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group