Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Odrzucony] Pytles

Pytles - Pon Sty 02, 2012 4:25 pm
Temat postu: [Odrzucony] Pytles
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Glad 73 lvl.
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Lubię gladiatora choć cieżko jest teraz na god, to i tak się nie poddaje (duale) w dodatku moja pierwsza klasa to glad gdy zaczynałem przygodę z l2 więc mam do niej sentyment.
3. Ile czasu poświęcasz na grę?
3-6h w tygodniu, weekend nie ograniczony czas.
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
W lineage gram od interlude z dość długimi przerwami ale jakieś tam doświadczenie zdobyłem grając na dragon-network, sephia(taki chyba mniej znany server) no i graveland.
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?
Tak posidam słuchawki, mikrofon jest lecz czasami słabo słyszalny niedługo kupię nowy :P , TS na porządku dziennym czasami mogę być na odsłuchu, wiadomo sprawy rodzine itp. itd.
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Hmm interesuje sie grami, sprzętem od dziecka w sumie to takie hobby, chodzę do technikum mechanicznego niestety nie dostałem się do informatycznego ale nie szkodzi ;p, mam 18 lat rocznikowo. :wink:
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Oczywiście.
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
koleżanki może nie są zbyt fajne, ale są :roll: i 2 ex które namieszały ostro w moim łbie. :razz:

Jarlax - Pon Sty 02, 2012 4:29 pm

można na okres próbny
Diva - Pon Sty 02, 2012 5:04 pm

Mówiłem, że kobiety to zło.

ZA.

Laurelandara - Pon Sty 02, 2012 5:05 pm

nawet ZA ;p
Helevorn - Pon Sty 02, 2012 5:39 pm

Za. Bo nie mag i enchanter.
Larkon - Pon Sty 02, 2012 5:55 pm

No w koncu cos sensownego i pomykajacego z dualami xD za
Algor - Wto Sty 03, 2012 1:31 am

Wiesz ze KG tez moze ci namieszac ostro we lbie?:D
Algor - Sob Sty 07, 2012 1:07 pm

Odezwij sie na GG: 3166980
Algor - Sro Sty 11, 2012 12:40 am

Brak kontaktu, odrzucony.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group