Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Odrzucony] Przyszły SwS

Coca1na - Pon Sty 02, 2012 8:08 pm
Temat postu: [Odrzucony] Przyszły SwS
Nick: Coca1na
Profesja: przyszły sws
Lvl: 21 ale szybciutko rośnie

Witam nazywam się Krzysiek moja przygoda z l2 to już około 3-4 lat grałem głownie na serwerach mid-rate doświadczenie jeśli chodzi o profesje zacząłem od SH grało się przyjemnie lecz dla mnie była to postać dość monotonna spędziłem na niej około pol roku ucząć się nią grać lecz największą część czasu na kronice interlude spędziłem z EE lecz po wejściu nowej kroniki postać dla mnie została zepsuta i przerzuciłem się na tank a dokładnie SK grałem nim do końca swojej kariery na priwach i miałem około 3 miesiące przerwy od L2 do momentu wyjścia offa za free i postanowiłem wrócić i zagrać jako SwS ponieważ uważałem ze jest to postać godna uwagi.

Jako ciekawostkę dodam ze zaczynałem na core miałem WC 74 ale SS lagi ciągłe dc mnie zniechęciły i postanowiłem spróbować sił na Ari i różnica jest kolosalna. Jeśli chodzi o TS nie mam z tym problemu z jego używaniem.

Teraz może coś o mnie. Jestem z Katowic jak już wspomniałem mam na imię Krzysiek ,mam 22 lata i pracuję niestety mam nienormowane godziny pracy więc rożnie bywa ze jestem online ale staram się zawsze siedzieć najpóźniej od 20 i tak około 2-3h minimum chyba ze jest jakieś dłuższe wolne lub piątek, sobota czy niedziela to jestem wczesniej i siedzę dłużej to wszystko jeśli chodzi o mnie w razie jakiś pytań proszę o PM.

Helevorn - Pon Sty 02, 2012 8:18 pm

Przeciw. Nastepny Enchanter. Ogarnijcie ludzie ze klasy sie wybiera pod GoD.
Coca1na - Pon Sty 02, 2012 8:23 pm

Z tym że ja chce grać ta klasa aktywnie a nie dać buffa i relog
Xorlarrin - Pon Sty 02, 2012 9:06 pm

I jeszcze nick chujowy :P
Coca1na - Pon Sty 02, 2012 9:09 pm

Wiesz co ja owszem mam poczucie humoru ale spójrz na swój nick ,co do podania proszę o przeniesienie go do kosza bo dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu.
Warnal - Pon Sty 02, 2012 9:24 pm

Zamknijcie temat, bo 2 sws w tym klanie nie będzie !!!
Diva - Pon Sty 02, 2012 10:18 pm

Mnie osobiście boli brak interpunkcji. Czytałeś post "jak pisać podanie"?
Algor - Wto Sty 03, 2012 1:46 am

Mysle ze jeśli gosciu wymiękł tak szybko to i tak się nie nadawał :P

Odrzucony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group