Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Amety

Amety - Wto Sty 03, 2012 12:36 am
Temat postu: [Przyjęty] Amety
1. kamael lvl 30 imię postaci Amety
2. nie grałem jeszcze kamaelem
3. Gram wtedy kiedy mam czas ale zazwyczaj 4 godz. czasami jak mam wolne to całe popołudnie i wieczór ale nie codziennie.
4. Serwer Dex- Eva Saint imię postaci Natulcien klan polisharmy grałem kilka miesięcy , wcześniej grałem na Allseronie też kilka miesięcy- Spell Howler imię postaci Orio klan Husaria,

5. Mam zainstalowany TS-3 i wszystko co potrzeba do komunikacji ale mieszkanie dzielę z rodziną i nie zawsze mogę głośno rozmawiać ale zawsze słuchać
6. Jestem osobą starszą nie napiszę ile mam lat ale jeśli stanę się członkiem klanu, będę jego najstarszym członkiem. Mieszkam w miejscowości Janikowo małe miasteczko w okoliczch Inowrocławia. Praca niestety na 2 zmiany trochę mi utrudnia zabawę.
7. Regulamin przeczytałem i akceptuję wszystkie jego punkty.
8. Mam niestety żonę, straszna kobieta, zero zrozumienia dla mnie i mojej nowej pasji czyli L2
Przeczytałem info o klanie wydaje sie że klan jest zgrany, doświadczony, mam nadzieję ze otwarty na nowych graczy. Moje oczekiwania względem klanu ? na początek trochę pomocy i podpowiedzi w sprawach które będą dla mnie niejasne,jeśli chodzi o sprzęt postaram się być w miarę samowystarczalny. W klanie nie mam znajomych widziałem że prowadzicie rekrutację dlatego sie odezwałem do Lidera.
Queim rozmawiałem z Tobą wcześniej na temat przyjęcia do klanu ee o imieniu VWAWAV straciłem trochę czasu ale uszanowałem Twoją opinię na temat wielkich liter w nazwie postaci dlatego kamael ma tak niski lvl.

Algor - Wto Sty 03, 2012 2:01 am

Jeśli byłeś w stanie zmienic nick, aby sprostac wymaganiom klanu, to jestem za. Szkoda tylko ze poszlo w parze ze zmiana profesji, bardzo przydalby sie nam leczaj z glowa. Natomiast jestem w stanie to zaakceptowac, poniewaz widze motywacje.
Diva - Wto Sty 03, 2012 8:08 am

ZA. +1 za skonwertowanie niewiernego Algor (zmiana imienia).
Kimaro - Wto Sty 03, 2012 10:04 am

Za
Pavald - Wto Sty 03, 2012 10:56 am

Za miejscowość masz + :) Za
Jarlax - Wto Sty 03, 2012 12:04 pm

byłem w Husarii ale Ciebie za uj nie pamiętam :P
Larkon - Wto Sty 03, 2012 12:47 pm

za
Ahrimad - Sro Sty 04, 2012 2:43 pm

Ha pamiętam go, zrównoważony psychicznie i pomocny człowiek.
Helevorn - Sro Sty 04, 2012 2:51 pm

Skóra, kiedy zaczynasz grac? XD
Ahrimad - Sro Sty 04, 2012 2:54 pm

Jak mnie upierdoli koleś z inżynierii, to zacznę, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie :cool:
Diva - Sro Sty 04, 2012 4:20 pm

Nom Ahrimad byłbyś chyba 7 osobą z dawnego dowództwa które teraz ponownie gra z nami.
Issmeal - Sro Sty 04, 2012 7:49 pm

Jestem ZA ....o ile nie bedziesz unikał pvp ;)
Algor - Czw Sty 05, 2012 11:39 pm

Odezwij sie na GG: 3166980
Algor - Sob Sty 07, 2012 11:25 am

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group