Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Rufus

Rufus - Wto Sty 03, 2012 6:21 pm
Temat postu: [Przyjęty] Rufus
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Silver Ranger, lvl aktualnie 2

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Grałem dość długo krasiem, ale trochę mnie to nudziło. Głowa do interesów jako tako była, ale brak zabawy pvp. Łucznika wybrałem dla tego że mnie ta postać zaciekawiła, chcę się w nią trochę zagłębić. Składam podanie teraz z myślą że trafie do akademii, a im wcześniej tym więcej pkt-ów dla klanu.

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Dziennie jakieś 2-3h wieczorami, zależnie od potrzeby, chęci, zmęczenia. Wydaje mi się że jestem aktywnym graczem. Muszę dzień dzielić na pracę, potrzeby kobiety i zabawę.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
W L2 gram od kilku lat. Na Allseronie oczywiście... Postać nazywa się Wiler

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?
Mikrofon jest, słuchawki są, TS 2 czy TS 3 to nie problem.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Mam na imię Wojtek, w realu zajmuję się studiami mechanicznymi na Politechnice Wrocławskiej, a do tego staram się coś zarabiać. Małe zlecenia w firmie ubezpieczeniowej odnośnie pozyskiwania materiałów dowodowych. Mam 22 lata, ogólnie interesuje mnie szeroko pojęta motoryzacja. Jestem zawsze uśmiechniętym, trochę szalonym chłopaczkiem.

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Regulamin oczywiście jest mi znany, jak by coś mi nie odpowiadało nie składał bym podania.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę? :D

Mam bardzo fajną wybrankę serca na resztę życia. Wiem że część z was będzie nalegała o dodanie fotki, ale to jak sie lepiej poznamy <oczko>. Tak to szantaż!

Diva - Wto Sty 03, 2012 6:23 pm

;]

ZA.

Elingar - Wto Sty 03, 2012 6:43 pm

Za.

Prawa do ch jak będą foty :)

Laurelandara - Sro Sty 04, 2012 8:05 pm

za
Larkon - Sro Sty 04, 2012 8:13 pm

za
Issmeal - Sro Sty 04, 2012 8:17 pm

Za ..... za 30 lvli . Na teraz NIE
Rufus - Sro Sty 04, 2012 11:41 pm

Poziom mam już 45 więc nie ma obaw, że nie będę grał, czy że nie mam kompletnego pojęcia co i jak. Jako tako jestem ogarnięty. Złożyłem podanie mając 2 lvl tylko i wyłącznie dla tego że im szybciej wstąpię do akademii, to klan dostanie więcej pkt-ów. Tyle mam do powiedzenia w temacie.
Algor - Czw Sty 05, 2012 1:33 am

I tak nie trzymamy ludzi w akademii od 1 lvlu, bo mamy na to za mało miejsc póki co. Dlatego prośba o dokoxanie lvlu.
Rufus - Czw Sty 05, 2012 12:03 pm

Algor napisał/a:
...Dlatego prośba o dokoxanie lvlu.

Przepraszam za namolność, ale proszę o wytyczenie lvl-u przy którym moje podanie zostanie rozpatrzone. Rozumiem że ilość miejsc jest ograniczona i chcecie zapełnić je aktywnymi graczami.
Prawdę mówiąc aktualnie szukam klanu po to aby było z kim polować, a co za tym idzie abym miał do kogo się odezwać. Jeśli gra sprawia mi przyjemność jestem w stanie siedzieć całą noc i na okrągło bić te same mobki, tyle że muszę z kimś nawiązać temat. Jestem człowiekiem z którym o wszystkim można porozmawiać. Dosłownie o wszystkim...
Oczywiście nie myślcie teraz że na Allseronie byłem w Elisjum, no i nie będę przydatny w PvP... Ok, może i w tym temacie nie jestem w stu procentach ogarnięty, grałem krasiem, ale zobaczycie że dam sobie radę. Chyba bardziej liczy się rzetelna osoba niż mega-kox który jest rozwinięty jak pięcioletnie dziecko...
O kurcze, ale się rozpisałem. Może część z was to odstraszy, część do mnie w małym stopniu przekona...
No nic, wyznaczcie mi lvl, przy którym na nowo będę mógł składać podanie, a w szybkim czasie znów sie odezwę ;D

Pavald - Czw Sty 05, 2012 1:04 pm

45 wbił to go można dodać, 5x to kwestia max dwóch dni. ZA
Algor - Pią Sty 06, 2012 12:10 am

Odezwij sie na GG: 3166980
Algor - Sob Sty 07, 2012 1:06 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group