Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęta] Shalaren

Shalaren - Czw Sty 05, 2012 5:12 pm
Temat postu: [Przyjęta] Shalaren
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Chwilowo zrobiłam tancerkę jak na Allseronie. Chyba wczoraj, więc lvl jeszcze nie jest jakoś przerażająco wysoki. Oczywiście jeśli się nie przyda, a jest potrzebna inna postać, mogę zmienić i postarać się ją ogarnąć.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Grałam tancerką jakieś, ja wiem.. może 2 lata? Myślę, że bardziej sobie radzę w grze nią, niż na przykład tankiem, czy inną klasą. Rozwój każdej postaci oczywiście dla klanu, nie lubię raczej samotnego bicia, chyba, że to konieczne. No i dopiero poznaję zmiany jakie zapanowały w GoD.

3. Ile czasu poświęcasz na grę?

Gram kiedy mogę, a to już raczej zależy od tego ile jest do zrobienia. Raczej codziennie chociaż na chwilkę się zjawiam.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie
proszę podać nick postaci.

Około czterech lat. Grałam na Allku postacią Shalaren - tancerka z AC.

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?

Słuchawki, mikrofon mam. Zainstalowanie TS-a to chwila.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?

Młodziutka;) Jeszcze się uczę w liceum (profil dziennikarsko-samorządowy).

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

'7. Nie rekrutujemy kobiet, chyba że ktoś z klanu potwierdzi stabilność psychiczną kandydatki.' - Miło by było jakby się ktoś taki znalazł. ;) Regulamin oczywiście przeczytałam i akceptuję.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?

No, w sumie. Jak ktoś lubi nastki ;p

Corso - Czw Sty 05, 2012 5:22 pm

Czy zgodzisz się sporadycznie poczytać nam na głos skoro masz TS? Chodzi o krótkie maksymalnie dwu stronicowe fragmenty wybranych dział klasycznych: ,,Strzała Kusziela" ,,Zbrodnie miłości" ,,Justyna czyli nieszczęście cnoty" ,,Dekameron"....
Shalaren - Czw Sty 05, 2012 5:34 pm

Lubię czytać, ale dla siebie. Może kiedyś bym się skusiła.. ;p
Corso - Czw Sty 05, 2012 5:41 pm

Skusiła..hmmmm odpowiednie podejście :twisted:
Obiecuję posłuchać z lampką wina w dłoni :cool:
Popieram.
PS. Ciekawe czy dziewczę płoche wie co to za tytuły hrhrhr

Ivael - Czw Sty 05, 2012 6:13 pm

Shala <<<<<<<<<3333333

ZA!!!

Shalaren - Czw Sty 05, 2012 6:14 pm

Oj Iv.. przerażają mnie niektóre Twoje posty ;D
Ivael - Czw Sty 05, 2012 6:15 pm

Wiem :<

PS. Shala jest w miarę stabilna psychicznie.

Pavald - Czw Sty 05, 2012 6:18 pm

Pewnie, że ZA
Saari - Czw Sty 05, 2012 6:19 pm

Czego chyba nie mozna do konca powiedziec o Ivaelu, patrzac na wczesniejszego posta ;)
Coz za radosc ^^

Nitrax - Czw Sty 05, 2012 6:24 pm

klasa maturalna?
Shalaren - Czw Sty 05, 2012 6:25 pm

Niestety jeszcze nie.
Zairizz - Czw Sty 05, 2012 6:44 pm

niestety? chyba jeszcze nie poznałaś uroków liceum :P
Shalaren - Czw Sty 05, 2012 11:25 pm

Śpieszy mi się do wolności. ;)
Algor - Pią Sty 06, 2012 1:35 am

Ktoś z AC mógłby się wypowiedzieć w obiektywny sposób?:P Post Ivaela do mnie nie przemawia :) Znaczy mówi mi tylko jedno - ale nie na temat który mnie interesuje, więc..
HaarmenSheltar - Pią Sty 06, 2012 4:35 am

Z mojego punktu widzenia, z przeciwnej strony barykady na allseronie, nick Shalaren kojarzy mi sie z przeciętnym pod względem sławy, ale bardzo solidnym supportem robiącym co trzeba i tyle.

Tak więc jak najbardziej ZA.

Ellenger - Pią Sty 06, 2012 7:36 am

Niby chwilowo nie ma mnie z wami ale Shalaren chyba jak każdy z AC zarekomenduję. Może faktycznie na PVP nie rzucała się w oczy ale przecież grała BD więc trudno się dziwić. Bardzo dużo udzielała się dla dobra klanu AC, w KG na pewno przyda się taka życzliwa osoba. Raczej się martwię o nią, czy wy jej przypadkiem psychiki nie zepsujecie ;p
Kimaro - Pią Sty 06, 2012 9:18 am

Uwiez ten klan nie potrafi demoralizowac ludzi jesli ktos nie wykazuje do tego sklonnosci :P
ZA

Xorlarrin - Pią Sty 06, 2012 9:21 am
Temat postu: Re: Shalaren
Shalaren napisał/a:

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?

No, w sumie. Jak ktoś lubi nastki ;p


Oj tak! Tak! Wrzucaj foty! :P

Algor - Pią Sty 06, 2012 11:17 am

omg Xor :D Dobra, daj znać na gadu: 3166980.
Ivael - Pią Sty 06, 2012 11:24 am

Co mówią moje posty? :<
Jarlax - Pią Sty 06, 2012 12:36 pm

Za

Pamiętam jak pod Shadajem chciała wyżydzić ode mnie kasę na esencje :D

Shalaren - Pią Sty 06, 2012 1:58 pm

Ojej.. pożyczyć tylko chciałam, ale zwiałeś. ;(
Algor - Sob Sty 07, 2012 11:27 am

Przyjęta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group