Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Reeza

Reeza - Pią Sty 06, 2012 9:10 pm
Temat postu: [Przyjęty] Reeza
Witam :)

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
OL lvl 64.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Zawsze lubiłem support, nawet w LoL'a często cisnę soraką :P . OL robiony stricte pod support tzn. mnóstwo p.defa i m.defa, główne zadanie odnawianie CP i HP.

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Zależy jak mi leży, jak mam ochotę to gram jak nie to nie siedzę na siłę, ale mimo to wychodzi tego teraz kilka godzin dziennie.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
Gram chyba kilka lat, chociaż ciężko to określić bo nigdy nie miałem ciśnienia na tą grę. Grałem na 2 serverach low rate których nazwy nie pamiętam i ze 2-3 high rate by się znalazło, no i oczywiście allseron. Na alku miałem kilka noname'owych postaci, grałem też Irmą która była w AyM ale to była przejściowa postać która grało chyba z 5 osób (SE buff bot dla Gatha, Vaako).

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?
Tak, Żona mi kupiła pod choinkę :3

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Nazywam się Michał i mam 18 lat i 63 miesiące ;], studiuję turystykę i rekreację ale bardziej rekreację :) . Obecnie pasożytuję i poszukuję pracy. Żeby nie było, że jestem jakiś leń czy coś to chodzę na siłownie chociaż moją słabością są słodycze i jakoś nie bardzo idzie się wyrzeźbić :< Posiadam też takie specjalne umiejętności jak:
czytanie i pisanie, cichy chód na wsi i w mieście, silny cios, uniki, mocna głowa i taniec :D

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Wzniosłem się na wyżyny moich możliwości i przeczytałem go i akceptuje.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Mam Żonę :) i dlatego, że mam Żonę mam coraz mniej fajnych koleżanek :P . Siostry nie co najwyżej cioteczne, ale za to mam brata.
Jako że Paweł tzn Jarlax to mój brat, wiem jakie zwyczaje tu panują itp a od marca mój czas na grę będzie bardzo skrócony dlatego aplikuję do MG.

Pavald - Pią Sty 06, 2012 10:31 pm

ZA, "Cichy chód na wsi i w mieście" no nieźle ;D
Jarlax - Pią Sty 06, 2012 11:11 pm

za, zdjęcia żony mogę zapodać a nawet film z wesela :D
Xorlarrin - Pią Sty 06, 2012 11:37 pm

A ciosy karate cwiczyles z bratem? :P
Jarlax - Sob Sty 07, 2012 12:08 am

raczej jazdę bobslejem :D
Nitrax - Sob Sty 07, 2012 12:36 am

Jarek trzeba mu bylo powiedziec ze mamy enchanterow od skurwysyna
Jarlax - Sob Sty 07, 2012 12:38 am

ale nie w MG xD ja nawet nie wiedziałem, że on tu postać robi xD
Algor - Sob Sty 07, 2012 1:30 am

Skurwysyn, zero zainteresowania rodziną, tylko l2, l2, l2... :D
Warnal - Sob Sty 07, 2012 10:39 am

Za
Kimaro - Sob Sty 07, 2012 10:54 am

Jebany czarny.
Na marginesie ZA

Algor - Sob Sty 07, 2012 1:17 pm

Dobra tu nie ma co przedłużać. Jarek przynajmniej będzie miał kontakt z rodziną :D

Odezwij się na GG: 3166980

Jarlax - Sob Sty 07, 2012 2:22 pm

xD
Reeza - Sob Sty 07, 2012 3:35 pm

Dziękuje :)
Algor - Sob Sty 07, 2012 10:22 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group