Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Vervis

Vervis - Nie Sty 15, 2012 12:16 am
Temat postu: [Przyjęty] Vervis
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Phantom Summoner 65

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Szczerze mowiac, gram nia po raz trzeci, wczesniej grywalem nia na serwerach mid rate lecz jest to moja pierwsza stycznosc z ta postacia na low rate, gra się nia bardzo przyjemnie i mam zamiar grac murzynkiem do konca

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
W dni powszednie pracuje lub sie ucze wiec gram okolo 3-4h dziennie, w weekenty oraz dni wolne grywam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo ^^

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
Kaimas, Extreme, RPG x5,x15, l2.ws, Innova Core Existance Guards of Freedom troche czasu Dex oraz wiele mid rate serwerow

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?
Oczywiscie^^ komunikacja w L2 to podstawa ^^

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Heh nie lubie pisac o sobie :P Wiec tak w chwili obecnej pracuje w wyuczonym zawodzie oraz ucze sie dalej ^^ , interesuje sie pilka reczna, siatkowka ^^ oprocz sportow oczywiscie dobra muzyka ^^ piwo ze znajomymi jak to 19-latki oraz L2 ^^

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Tak, troche sie usmialem przy pkt, 7 regulaminu :P

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Mam dziewczyne oraz fajne kolezanki jednak nie posiadam praw autorskich do zamieszczania zdjec...:/


I jako ostatni pkt. pragne dodac, ze zaczelem gre na serwerze ze znajomym ktory zlozyl tu takze podanie, chcemy grac razem wiec prosze o pozytywne rozpatrzenie obu podan ^^
ehh nie dopisalem z kim gram ^^ nick D0n
Ps. przepraszam za poskie litery niestety moja klawiatura jest troche... nowoczesna

Nitrax - Nie Sty 15, 2012 1:46 am

Kolega chce to niech napisze podanie. Co do reszty to jestem pozytywnie nastawiony.

EDIT: Zauwazylem ze napisal jednak osobne podanie:P

Isen - Nie Sty 15, 2012 9:54 am

za
Diva - Nie Sty 15, 2012 10:22 am

ZA.
Laurelandara - Nie Sty 15, 2012 10:52 am

za
Pavald - Nie Sty 15, 2012 11:54 am

Za
Argonis - Nie Sty 15, 2012 1:51 pm

ZA
Ampharea - Pon Sty 16, 2012 3:15 pm

Za
Reeza - Pon Sty 16, 2012 4:16 pm

^^ za ^^
Ellenger - Pon Sty 16, 2012 4:27 pm
Temat postu: Re: Vervis
ZA

Vervis napisał/a:

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Tak, troche sie usmialem przy pkt, 7 regulaminu :P


Hmm, ciekawe, chyba w końcu też przeczytam nasz regulamin ;p

Argonis - Pon Sty 16, 2012 6:44 pm

No co więcej powiem poprostu






ZA

Algor - Czw Sty 19, 2012 11:12 am

Odezwij się na GG: 3166980
Algor - Czw Sty 19, 2012 4:36 pm

Przyjęty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group