Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - [Przyjęty] Falibor

Falibor - Sob Sty 28, 2012 3:12 pm
Temat postu: [Przyjęty] Falibor
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.

Paladyn, 72lvl.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?

Wybór padł na tą klasę po moich eksperymentach na innych serwerach. Stwierdziłem,
że jest to optymalna ona dla mnie najbardziej optymalna, poniewąż posiada swój potencjał. Jeśli chodzi o jej rozwój to zamierzam go przyspieszyć po ukończeniu sesji :mrgreen:

3. Ile czasu poświęcasz na grę?

Standardowo od jednej do pięciu godzin dziennie, po sesji nie wykluczam kilku nieprzespanych nocy :mrgreen:

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.

Na allseronie grałem prze chwilę w czasach gimnazjum sh o nicku Vardax. Nastepnie otarłem się o nanaki i dexa.

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TS?

Myslę, że z tym nie powinno być problemu.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?

W realu jestem studentem, lat 20.

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?

Przeczytałem i akceptuję.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?

Z tym punktem jest u mnie naprawdę słabo z powodu wydziału na jakim studiuję :mrgreen: (wiertnictwa nafty i gazu), więc jak ktoś lubi 200kg łogry łamiące karki destruchom to moży by sobie jakiś towar znalazł

Ampharea - Sob Sty 28, 2012 3:24 pm

Ostatni punkt mnie urzekł :P za
Isen - Sob Sty 28, 2012 3:53 pm

za
Reeza - Sob Sty 28, 2012 4:23 pm

za
Krean - Sob Sty 28, 2012 6:04 pm

To mój lokator:D Za
Diva - Sob Sty 28, 2012 6:44 pm

ZA.
AvenSharr - Sob Sty 28, 2012 11:40 pm

Górnictwo i geologia. Opłaca sie nam wydobywac ten gaz łupkowy ;p?
Falibor - Sob Sty 28, 2012 11:46 pm

Ja INiG :mrgreen: mysle, że jak nas macuda przygotuje to bedzie się opłacać
Issmeal - Nie Sty 29, 2012 1:59 am

ZA
Algor - Pon Sty 30, 2012 8:23 pm

Odezwij sie na GG: 3166980

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group