Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Rekrutacja "szczypek"

szczypekx - Pon Lut 27, 2012 9:34 pm
Temat postu: Rekrutacja "szczypek"
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Phantom Ranger, 59 lvl, reszty jak na razie nie posiadam .

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Ponieważ pomimo mojego młodego wieku jestem weteranem gier MMO i akurat w Lineage 2 II naszła mnie ochota zagrać postacią dystansową jaką jest wspaniały łucznik Phantum Ranger .

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
W zależności od możliwości 5-7h dziennie :wink:

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.

W Lineage 2 gram niedługo uczę się ale jak wcześniej wspomnaiłem jestem weteranem gier MMO więc nauka przychodzi mi niezwykle szybko i sprawnie grałem w gry MMO takie jak Cabal , Fllyf , Jade Dynasty i wiele innych.

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
Mam mikrofon używam programu Mumble na co dzień więc podczas grania jestem w stanie siedzieć na mumble :) .

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Mam 18 lat , lubię koszykówkę trenuje ten sport jestem fanem mojej ulubionej drużyny NBA Chicago Bulls , szybko łapę kontakt nie sprawiam problemów służę pomocą w każdym problemie który będę mógł rozwiązać . Mam nadzieje że sami się o tym przekonacie .


7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Przeczytałem i akceptuję.

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Dziewczyny nie mam ale mam spoko koleżanki zawsze na mumble mogę zaprosić :lol:


Bardzo dziękuje za uwagę i czekam na rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuje i pozdrawiam szczypekx

Tony - Pon Lut 27, 2012 9:39 pm

Za
Dahard - Pon Lut 27, 2012 9:42 pm

za
Briereos - Pon Lut 27, 2012 9:45 pm

Pakuj sie do nas :) ZA
Merrqarin - Pon Lut 27, 2012 10:00 pm

za
Diva - Pon Lut 27, 2012 10:20 pm

Za.
Isen - Pon Lut 27, 2012 10:26 pm

za
BelDra - Pon Lut 27, 2012 10:49 pm

Za.
Ellenger - Wto Lut 28, 2012 7:23 am

za
Korthor - Wto Lut 28, 2012 8:52 am

jak lubisz pvp to ZA
Helevorn - Wto Lut 28, 2012 9:27 am

Nie.
szczypekx - Wto Lut 28, 2012 1:51 pm

Bardzo dziękuje za dotychczasowe głosy i tak lubię PVP. :mrgreen:
Naib - Sro Lut 29, 2012 12:48 am

Kandydat dziś w Aden "żulił" o buffa za free z braku kasy. Zasadniczo nie wypowiadam się w rekrutacji, bo mnie to wali kogo się do klanu przyjmuje. Najlepszym weryfikatorem zawsze jest czas ... ale jeśli zamiast zakręcić się za kasą i "przykombinować" z jakimś secondem czy coś - wolisz marudzić o buff za free, to ja Ci tu przyszłości (z braku chociażby pewnej samozaradnoci) nie wróżę. No, ale wyrocznią nie jestem ... powodzenia. Jeśli Cię przyjmą to po prostu czas pokaże co z Ciebie za "aparat". :) :P
AvenSharr - Sro Lut 29, 2012 7:33 am

Może kolega nie wie, że nowa postać skoksana od 1 do 22 lvl da mu ok 3kk adenki na czystko i zajmie mu to max 40 min czasu. Jako weteran gier mmo mozna takie coś przeoczyć...
Shoy - Sro Lut 29, 2012 7:40 am

Cos często zmieniałeś gry, to źle wróży. Można wiedzieć dlaczego?
Diva - Sro Lut 29, 2012 7:55 am

Czy używasz shotów i Iss buffa podczas koxu?
Tony - Sro Lut 29, 2012 10:15 am

na jakich mobach koxales na 1lvl ?
Callea - Sro Lut 29, 2012 12:45 pm

:shock:
Asyril - Sro Lut 29, 2012 12:58 pm

o kurwa hahahah
Yechezkel - Sro Lut 29, 2012 3:22 pm

kolega w innym klanie; zamknąć temat
szczypekx - Sro Lut 29, 2012 8:53 pm

Uwaga po pierwsze nie żule o bufa tylko pytam czy nie mogę dostać po niższej cenie .
Już dziś mam 65 lvl full A grade i 11kk w zapasie odnalazłem miejsce na dobry drop i gra mi się teraz bardzo dobrze mam dużo wolnego więc szybko nadrabiam lvl i wszystko kieruję się w dobrym kierunku . W clanie obcym byłem na okres odpowiedzi potrzebowałem clanu ponieważ rozwijam się i dużo pytam clan opuściłem przy Ismenie nawet czekam na odpowiedz a nie mogłem odpisać na wasze pytania ponieważ zepsuł mi się komputer i muszę na laptopie siedzieć i ten dres strony zapomniałem . Przepraszam za wszystko i czekam na odpowiedz mam nadzieje że dacie mi szansę chociaż na okres jakby testowy dla mnie . Z góry dzięki za wyrozumiałość.

AvenSharr - Sro Lut 29, 2012 9:02 pm

Kurwa zamiast ogladac mecz to wypisujesz jakies pierdoły. PRZECIW!
Diva - Sro Lut 29, 2012 9:40 pm

Aven to wypier.. ten tego idź oglądaj ten mecz a nie spamujesz ;]
Dahard - Sro Lut 29, 2012 9:40 pm

haha Aven :D nie kazdy ma ochote ogladac Polska Reprezentacje w Pilce Noznej :D

Edit :

Avena postal zostal napisany chyba rowno z gwizdkiem na przerwe.

Sebartus - Sro Lut 29, 2012 10:01 pm

Kurw... akurat grają Ci których nie trawie...

Co do kandydata to jestem za przyjęciem.

Tony - Sro Lut 29, 2012 10:26 pm

to ZA, widac że zależy :P
Isen - Sro Lut 29, 2012 11:03 pm

weźcie go, specjalnie z klanu wyszedł żeby do nas dojść :P
Helevorn - Sro Lut 29, 2012 11:18 pm

CI KURWA ZARAZ DAM CI CO ICH NIE TRAWIE!! XD
Algor - Czw Mar 01, 2012 12:30 am

Jakoś nie jestem przekonany :D
Shoy - Czw Mar 01, 2012 7:34 am

Mnie urzekł tym jego postem. Ja dałbym mu szanse, moze przekoks to to nie będzie, ale być może fajnie się bedzie gadac ;]
Vortan - Czw Mar 01, 2012 9:33 am

również ZA
szczypekx - Czw Mar 01, 2012 9:52 am

Dzięki za miłe słowa a meczyk oczywiście oglądałem tylko zależało mi na napisaniu posta a gadać myślę że będzie nam się miło , a co do mojego koksania to dajcie mi jeszcze troszkę czasu a się przekonacie. :razz:
Nitrax - Czw Mar 01, 2012 10:13 am

Pytanie do kandydata: Co ile sa CS, TW, kiedy (w ktore dni tygodnia)? Docelowo jaka klasa bedziesz gral?
szczypekx - Czw Mar 01, 2012 12:33 pm

Docelowo zamierzam grać Yul Archer a castle siege to jest podajrze co 2 weekend moge się mylić bo tylko raz o tym słyszałem bo teraz nie dawno było to chyba to że się zamki oblega a to nie do końca klany tylko o terytorium sie walczy na zasadzie pvp z tym się nie spotkałem nigdy ale wiem że już mam 66 a będę angażował się w CS i TW tak chyba od 80+ więc jeszcze potrzebuję 6 dni conajmniej . :lol:
Helevorn - Czw Mar 01, 2012 12:53 pm

Wciąż nie.
Korthor - Czw Mar 01, 2012 1:35 pm

dajcie mu szanse dodamy go do mg i jak zabije odpowiednia ilosc Aldeonczykow dodamy go kg :D
Xirrathia - Czw Mar 01, 2012 1:47 pm

szczypekx napisał/a:
W clanie obcym byłem na okres odpowiedzi potrzebowałem clanu ponieważ rozwijam się i dużo pytam clan opuściłem przy Ismenie (...)

Mam nadzieję, że z KG ot tak sobie nie wyjdziesz, jak już skończą się Twoje pytania :> Pamiętaj, że pakujesz się w sojusz który lubi wojny :>
Ogólnie wydaje mi się, że mu zależy.

Erona - Czw Mar 01, 2012 1:57 pm

niech bedzie Za, zobaczymy co z tego wyjdzie
Asyril - Czw Mar 01, 2012 2:09 pm

Korthor napisał/a:
jak zabije odpowiednia ilosc Aldeonczykow dodamy go kg :D



To powinno być nierozłącznym elementem rekrutacji xD

szczypekx - Czw Mar 01, 2012 2:09 pm

Tak wiem o tym że wy jako KG lubicie wojny co jest też powodem tego że KG i nic więcej , fakt faktem jest jak wspominacie że mi zależy bo widać że ten Clan jest bardzo dobrze zorganizowany i odpowiada mi w 100%. Już bardzo nie cierpliwie czekam na decyzje . Obiecuje jak najszybciej wbic lvl i zaangażować się w 100%.
Xirrathia - Czw Mar 01, 2012 2:27 pm

Teraz musisz tylko ładnie przekonać do siebie Algora :grin:
Isen - Czw Mar 01, 2012 2:28 pm

Wezcie go, przeciez widac że mu zalezy.
szczypekx - Czw Mar 01, 2012 2:37 pm

Algor no przekonuje Cię do siebie mam nadzieje że się nie zawiedziecie na mnie .

Dobra już nie spamuje podejmiecie decyzje ja już właśnie siadam do gry i koksam dalej czekam na odpowiedz . Pozdrawiam.

Nitrax - Czw Mar 01, 2012 2:58 pm

Poziom wypowiedzi pisemnej - omfg. Na nie.
Helevorn - Czw Mar 01, 2012 3:25 pm

Taki weteran, jak z Nitraxa generał XD
Callea - Czw Mar 01, 2012 3:52 pm

Przeciw, w Aden dziś pytał o "progi do clanu Bespin". Niech spada
Erona - Czw Mar 01, 2012 3:59 pm

w takim razie przeciw
szczypekx - Czw Mar 01, 2012 5:16 pm

pytam o progi różnych osób bo chce mieć rozeznanie gdybym chciał to już dawno do kogoś bym dołączył ale wytrwale czekam na waszą decyzję bo zależy mi na KG.
Algor - Czw Mar 01, 2012 6:47 pm

Nie no, ja jestem na nie. Przykro mi. ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group