Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Adelvar.

Adelvar - Czw Mar 01, 2012 12:56 pm
Temat postu: Adelvar.
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
SpellHowler 68 lvl

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Hm.. W zasadzie przeważnie grałem nożem, aczkolwiek na ostatnim poprzednim low servie miałem SH no i tak jakoś mi spasował :)

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Nie wiem, trudno odpowiedzieć, ale staram się być praktycznie codziennie tak nie mniej niż dwie godzinki.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
W LineAge gram około 5 lat. A serverów to dużo się przewinęło.. Generalnie najdłużej gałem na Allseronie, ale sami wiecie jak tam sprawy się potoczyły. Na Allseronie miałem taki sam nick - (Adelvar)

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
Wcześniej tego nie potrzebowałem, lecz jeśli to jest istotne to nabędę to osprzętowanie drogą kupna:D.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
No to o mnie.. Hm... w Marcu skończę 19 lat, aktualnie jeszcze się ucze, jeśli można tak to nazwać. sporo czasu też poświęcam na sport. No i podstawowa sprawa, to dobra muzyka:).

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Przeczytałem i akceptuje:).

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Co do koleżanek to można w sumie coś wybrać. posiadam również siostrę :D :D na chwile aktualną nie mam dziewczyny, tym bardziej żony.. kłopotliwe i nie mógłbym koxać, haha:D

Pozdrawiam i dziękuje za szybkie rozpatrzenie mojej kandytatury:D

Helevorn - Czw Mar 01, 2012 1:06 pm

Zdjęcie siostry samo się nie wstawi.
Korthor - Czw Mar 01, 2012 1:18 pm

ZA
Diva - Czw Mar 01, 2012 1:28 pm

Za.
Briereos - Czw Mar 01, 2012 3:03 pm

Za
Ellenger - Czw Mar 01, 2012 3:10 pm

Adelvar napisał/a:
na chwile aktualną nie mam dziewczyny, tym bardziej żony.. kłopotliwe i nie mógłbym koxać, haha:D

true ;)
ZA

Dahard - Czw Mar 01, 2012 3:19 pm

Zdjecia siostry sa na FB ;D jako ze to podobno moja rodzina to jestem ZA ;D
Sebartus - Czw Mar 01, 2012 6:00 pm

O_o nie znam ;)

Jak sprawdzisz link z mojego podpisu to może dam ZA ... :<

Korthor - Czw Mar 01, 2012 6:04 pm

algor:
Odezwij się na GG po 18 - 3166980

Algor - Czw Mar 01, 2012 6:48 pm

Przecież to nub jak skurwysyn :D
Adelvar - Pią Mar 02, 2012 11:52 am

Ty jesteś nub, bez takich:D
Ampharea - Pią Mar 02, 2012 1:15 pm

Adzik :) za

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group