Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Yawatholl

Yawatholl - Pon Mar 12, 2012 12:28 pm
Temat postu: Yawatholl
Hej, ponieważ mam niezawiele czasu na grę, chciałem się dowiedzieć czy jest u Was miejsce dla casuali. Niestety na Core wszystko zmierza do CP i wielkiego wyścigu, a ja nie bardzo mam czas na takie zabawy.
Czy KG na Arii to tylko CP czy są też luźno grające osoby?

1. na Core wykoksałem Feoha, więc pewnie i tu feoh.
2. dawno nie grałem magiem, solo da radę spokojnie koksać do przebudzenia i nawet dłużej.
3. 7-8 h w tygodniu
4. allseron od c4, postacie: Gasidian (BD), Yawatholl (TK).
5. nie korzystam z TS/Mumble, żona ma i tak żal że klepię w tą głupią grę, więc tylko gadania do mikrofonu brakuje ;P
6. niestety ponad 30, pracuję.
7. czytałem, znam
8. mam.

Pozdrawiam

Diva - Pon Mar 12, 2012 12:39 pm

Cześć klanu to CP, część gra bez CP, przy online około ~50 freegamerzy wskakują w miejsca nie obecnych członków CP, czy sami coś składają.

Wymogiem u nas jest nasłuch na TS na siegach, epikach etc. Jeśli nie masz zamiaru wchodzić i słuchać co się dzieje, kogo i gdzie lejemy, to ale niestety nie ma u nas miejsca dla takich osób.

Yawatholl - Pon Mar 12, 2012 12:54 pm

OK, dzięki sprawa jasna :)
Pozdrawiam

Shoy - Pon Mar 12, 2012 1:15 pm

Nie jest to tak zle jak Diva opisuje. Mysle zebys sie wpasował.
Sheia - Pon Mar 12, 2012 1:43 pm

Ja nie mam CP a zawsze z kimś gdzieś biegam.
Meriah - Pon Mar 12, 2012 4:59 pm

W zasadzie dlaczego mielibyśmy go odrzucać. Przecież może zostać w MG chyba, że wszyscy co będą mogli przejdą do KG, a MG się rozwiąże i sprzeda CH.


Ja jestem ZA tym, aby dać mu szansę, ale pod warunkiem, zorganizowania sobie nasłuchu na TSie. Gadać nie musi, może pisać.

Xirrathia - Pon Mar 12, 2012 5:10 pm

Namów żonę, niech też klepie i skończy się problem :grin:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group