Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Mihavk

Mihavk - Sob Mar 17, 2012 12:58 am
Temat postu: Mihavk
1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Spellhowler 56
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Wybrałem SH ponieważ uznałem że duo SH z EE szybko się wyexpi, grałem SH na paru serwerach, nie wiem dokładnie jak długo:D
3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Na razie 4-6h dziennie (po ok. rocznej przerwie gram od wczoraj, nie licząc testowego BD)
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
Parę latek już będzie, z przerwami. Serwery - low rate privy m.in. stare l2extreme, l2 dex, abyss, RPG club, nowe l2extreme itp, itd.
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
Posiadam słuchawki, do tej pory używałem TS-a ale przerzucę się na mumble, będę w miarę możliwości korzystał.
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Mam 20 lat, studiuję TCh, w wolnych chwilach nawalam na gitarze z qmplami.
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
TAK.
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
2 siorki, masę koleżanek :D

Korthor - Sob Mar 17, 2012 10:59 am

za jak lubisz pvp
AvenSharr - Sob Mar 17, 2012 3:46 pm

Nie musisz przestawiac sie na mumbla, sami korzystamy z TS'a. Fajne podanie, ZA!
Mihavk - Sob Mar 17, 2012 5:16 pm

Dzięki, gram w L2 głównie dla pvp więc...^^
Dahard - Nie Mar 18, 2012 2:22 pm

Za
Korthor - Sro Mar 21, 2012 2:14 am

pm w grze stratos

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group