Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Ensaes

Ensaes - Sro Mar 28, 2012 6:29 pm
Temat postu: Ensaes
1)Klasa- docelowo SE. Nie spełniam jeszcze wymogu lvlu ( wbiłem dopiero 30 ) , ale smutno tak nawet nie mieć co poczytać na @.
2)Bo zawsze chciałem być szilenitą i nawracać niewiernych.
3)Gram rekreacyjnie- z 1h czy 2h dziennie wieczorami. Czasem w ramach prokrastynacji więcej.
4)Grałem na Allseronie od hmmm 2006 (?) roku. Taki sam nick jak w podaniu.
5)Posiadam słuchawki i wszystko co potrzebne. Nie stronie od TS/mumble, ale po całym dniu harówy wolę posiedzieć przy jakiś plumkających dzwiękach muzyki. Na csy/inne bitwy rzecz jasna wchodzę.
6)Studiuję,pracuję i łowię ryby. 23 lata.
7)Aye
8)Mam dużo sióstr z posagiem.

Merrqarin - Sro Mar 28, 2012 7:36 pm

Kojarzę nick, ZA
Ahrimad - Sro Mar 28, 2012 7:47 pm
Temat postu: Re: Ensaes
Ensaes napisał/a:
wbiłem dopiero 30

Ensaes napisał/a:
zawsze chciałem być szilenitą i nawracać niewiernych

Ensaes napisał/a:
Gram rekreacyjnie


Co ja kurwa pacze? Przeciw.

Algor - Sro Mar 28, 2012 7:56 pm
Temat postu: Re: Ensaes
Algor napisał/a:
PISZ PODANIE JAK WBIJESZ 52+


Przeciw :D

Ensaes - Sro Mar 28, 2012 8:22 pm

Hm hm hm, zawsze wartało spróbować przed wbiciem 52, jednakże skoro to mus...
Odnosząc się do wyższej wypowiedzi Ahrimada. Wybór SE pokierowany był tym, że przyjemnie mi się nim grało jako subka. Odnośnie grania rekreacyjnie- nie chce owijać w bawełnę. Czasy kiedy miałem zapał i czas na grę bezpowrotnie minęły, teraz raczej traktuję ją jako dobrą rozrywkę na czas krótszy niż cały dzień.

Vortan - Czw Mar 29, 2012 8:14 am

1-2h dziennie czy nawet co 2-3 dni to na tyle mało że nawet połowy instancji/Zadań nie zaliczysz ;P

do 85 powiedzmy idzie szybko po 85 się wciągniesz jeśli dotrzymasz do momentu przemiany.

i dobij 52 z 30 lvl to jest kurde żeby nie skłamać z 5h max? nawet mniej.

Podpowiem ci:
dobijesz 40 lvl zmienisz się na SE, wyciągasz sprzęcik kupujesz bleski C idziesz do giran/Aden prosisz-kupujesz buf od Issa i idziesz do Cruma Tower na 1 pietro wbijasz 47 lvl w 1-2 bufy potem idziesz na 2 pietro Cruma i dobijasz 50-52 robisz Pailake z 49 lvl. dostajesz bron B i od 52-53 na bufie od issa robisz dzienne Q i koxaszw ToI od 2 pietra szybko idzie ;P

Ensaes - Wto Kwi 03, 2012 3:17 pm

Melduję, że wbiłem 53 lvl i nadal chciałbym wstąpić do klanu.
Ellenger - Wto Kwi 03, 2012 3:24 pm

Skoxanie się z 30 do 53 lvlu zajęło ci tydzień, trochę niepokojące. ZA, bo kojarzę cię dobrze z Allseronu, ale do MG.
Ensaes - Sro Kwi 04, 2012 2:40 pm

Mam wrażenie, że utknęła kandydatura w martwym punkcie...
Tony - Sro Kwi 04, 2012 2:53 pm

szukamy ludzi bez życia, chyba się nie nadajesz :P
Mernom - Sro Kwi 04, 2012 5:10 pm

jasne za
Ensaes - Sro Kwi 04, 2012 5:44 pm

Tony napisał/a:
szukamy ludzi bez życia, chyba się nie nadajesz :P


Nitrax napisał/a:
2. Stawiamy na systematyczny rozwój, ale nie narzucamy jego tempa. Każdy ma swoje - rozumiemy to, gramy dla przyjemności, każdy ile lubi. Byłeś obecny na siege/epiku? Super, na pewno nie ominą cię profity z tego tytułu. Nie ma Cię? Trudno, tym razem nic nie dostaniesz. Jak wolisz iść na piwo niż klepać moby to idź, nikt nie będzie z tego robił problemu.


Dostaję więc sprzeczne sygnały.

Nitrax - Sro Kwi 04, 2012 7:03 pm

Hardcorzy - KG, niedzielni gracze - MG. Nie mowie ze nie mozna przejsc do KG jak juz sie bedzie mialo sensowny level
Xirrathia - Sro Kwi 04, 2012 7:04 pm

Za :smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group