Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Luthein

Luthein - Czw Kwi 12, 2012 3:38 am
Temat postu: Luthein
1. BD 52

2. Wolę spełniać rolę supportu, dawno nie grałem w L2 (ponad 2 lata) wydaje mi się, że tak najszybciej sobie przypomnę co nieco o L2.

3. Zależy jak praca pozwoli, jak gram to od 3 do 6 godzin o każdej porze dnia i czasem nocy.

4. Na Allseronie od c4 przez ponad 3 lata, potem przerwa od L2, aż do teraz. Nick z Allseron - Luthein.

5. Mam mikrofon, słuchawki, mumble sobie zainstaluje. Mogę używać na co dzień.

6. Mam 30 lat, pracuję, lubię jeszcze wyskoczyć gdzieś na weekendy albo wyjść na noc do baru.

7. Przeczytałem regulamin i akceptuję.

8. Nie mam siostry, mam fajne i niefajne koleżanki, zależy jakie kto woli.

Murand - Czw Kwi 12, 2012 6:06 am

za
Ellenger - Czw Kwi 12, 2012 7:16 am

Ja cię nie kojarzę. W jakich klanach byłeś na Allseronie?
Diva - Czw Kwi 12, 2012 7:59 am

Dobry gracz, pamiętam jeszcze za czasów Esillon jak grałem Fallwenem. Potem chyba był w Thalionie?
Korthor - Czw Kwi 12, 2012 9:20 am

za
Luthein - Czw Kwi 12, 2012 2:59 pm

Klany to właśnie Esillon ,a potem Thalion. W Thalion byłem ponad rok, w sumie to postać jest w nim do dziś. Po tym czasie miałem przerwę w L2. Moim mainem był SH, ale cześciej logowałem na PP.


PS Skąd wziąć dual B,A,S dla BD na tym serwerze, bo zaczynam mieć problem z koxem z shadow B i skąd wziąć adena gdyż na sprzęt B BD tutaj nie stać.

Vortan - Sob Kwi 14, 2012 10:09 am

Adena= robienie postaci od 0 do 23 lvl rozbijanie broni top D na krysze i sprzedaż w sklepie z 1 seconda masz okolo 2kk adeny robiac Q do 22 lvl.

Duale jedynie craft albo kupno ja posiadam dual keshe. Możesz się do mnie odezwać w grze to może ci porzecze.

Luthein - Sro Kwi 18, 2012 12:21 am

Napisz jaki masz nick w grze to się odezwę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group