Karan Gurth
Forum

Strefa Śmiechu - Allseron c4

Sarevok - Pon Sie 27, 2012 8:00 pm
Temat postu: Allseron c4
Witam dawno mnie tu nie było, ale pomyślałem że może chcielibyście wiedzieć to co chcę powiedzieć;D. Podobno administracja allseronu otwiera podserwer który będzie stał na kronice c4. RPG. Czyli tak jak ponoć było dawniej ;p. Z tym że nie znam konkretnej daty otwarcia ;p miało być pod koniec sierpnia.
Xorlarrin - Pon Sie 27, 2012 8:08 pm

Strefa smiechu to dobre miejsce na ten temat :P
Sarevok - Pon Sie 27, 2012 8:55 pm

Wybaczcie ale nie miałem głowy na szukanie odpowiedniego tematu ;D
Thrlonic - Sro Sie 29, 2012 2:53 pm
Temat postu: Allseron C4
Witam tych którzy mnie kojarzą, witam tych którzy mnie nie kojarzą :)

Allseron C4

Pytanie pierwsze: czy ktoś z was ma więcej informacji na temat tego projektu?
Drugie: Czy powstanie na tym serwerze KG oraz wielu zapomnianych już graczy?

:twisted:

Ardis - Czw Sie 30, 2012 12:19 pm

Eliot wymyślił kolejny sposób na wypchanie portfela :P
Granie na samym allseronie mija się z celem, a co dopiero na tak starej kronice. Ten serw będzie świecił pustkami... Mamy darmowy Off i GW2, po jaką cholerę pchać się z powrotem na te śmieci. Malo prawdopodobne by powstało tam KG... Ja się tam na pewno nie wybieram.

Xirrathia - Sob Wrz 01, 2012 3:07 pm

Moze i zamysl ok, ale otworzy nowy serw i co z tego? Pseudo-klimacące koxy przejdą? Szczerze watpie. Nowi gracze mimo wszystko uderzaja na offa, a Allseron z takim podejsciem do spraw jakie ma Eliot i jego kolko wzajemnej adoracji to juz przeszlosc bez szans na dalszy rozwoj :roll: Nowych graczy nie sciagnie, starzy nie przejda ani nikt tam nie wroci i wszystko skonczy sie na obiecankach.
Ja podziekuje za gre na serwerze z online max 30.

HaarmenSheltar - Wto Wrz 04, 2012 4:50 am

Ardis napisał/a:
Eliot wymyślił kolejny sposób na wypchanie portfela :P


A mi sie wydaje, że tym razem nie o to chodzi bo nawet Eliot zdaje sobie chyba sprawe, że na serwer L2 C4 nikt mu nie zadotuje. On chyba autentycznie wierzy w swoją misje oldschoolowca co jest tym bardziej smutne.

A w sumie szkoda. Bo jeśli chce przyciągnąć graczy niszowych ze stażem w MMO to wystarczyłoby postawić np serwer Ultimy Online i myśle, że pewną popularność by on zdobył.

A nie serwować odgrzanego kotleta sprzed 4 lat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group