Karan Gurth
Forum

Offtopic - L2 Innova - serwer PL - Lilith

Dothrien - Wto Sty 08, 2013 2:05 am
Temat postu: L2 Innova - serwer PL - Lilith
Witam wszystkich niektórzy może mnie pamiętają :P takie pytanko wybieracie się może na polskiego goda ?

http://lineage2.eu/pl

Bo zapewne szału nie będzie i nie będzie się z kim bić więc może po doswiadczeniach z core moglibyscie tutaj spróbować swoich sił :D Bo my całym Bmf się wybieramy i tak się zastanawiamy czy będzie z kim powalczyć ;P

Ellenger - Wto Sty 08, 2013 2:15 am

krzyżyk na drogę ;p
Mernom - Wto Sty 08, 2013 2:42 am

za dużo polaczków na m2.
Diva - Wto Sty 08, 2013 8:15 am

Ciekawe czy to się uda. Na pewno ludzie z prywatnych serwerów, którzy umieją po angielsku jedynie yes/no będą mieli alternatywę dla swoich private zacofanych serwerów. Ale wątpię, żeby tacy gracze byli konkurencją dla klanów typu BMF.

Kurna gdybym miał czasu tyle co 10 lat temu to pewnie bym się skusił żeby tam pograć ;p.

BTW nie wiedziałem Dothrien, że jeszcze grasz w L2 ;p. BMF dalej siedzi na Core? Kogo tam jeszcze macie z starego Allseronu?

Dothrien - Wto Sty 08, 2013 10:13 am

Na Core nas nie ma juz z pół roku gdzieś mniej więcej :p a z Allka gram jedynie z Avą , Rizzerem i Miliarem teraz w cp .
Ellenger - Wto Sty 08, 2013 11:29 am

Ja temu polskiemu serwerowi dobrze nie wróżę. Myślę, że tam będzie online mniejszy niż na Arii i serwer okaże się klapą, bo GOD jest jednak zrobiony pod dużą liczbę graczy.
Ardis - Wto Sty 08, 2013 11:52 am

Jest bardzo duzo dzieci co nie gra w l2, bo jest po angielsku. Myślę, ze nie będzie tak źle :P Zrobi się z tego taki drugi metin 2 ;P
Zairizz - Wto Sty 08, 2013 12:49 pm

też mi się wydaje, że będzie dość duży online, przynajmniej na początku, z tego powodu który napisał Ardis.

Mi szczerze powiedziawszy nie chce się tam iść i drugi raz uczestniczyć w wyścigu zbrojeń, który na 100% tam będzie

Dothrien - Wto Sty 08, 2013 3:34 pm

Co do tego wyscigu to wlasnie nie wiadomo czy bedzie z kim sie scigac ... Teraz gralismy na l2ex gdzie 2 polskie wieksze klany mialy niby cos znaczyc efekt : po miesiacu praktycznie dead serwer zrobilismy wiekszosc hero , oni bez zamkow , epikow itd a mieli uber zerg Mroczni okolo 160 osob ( nas ok 80 przy starcie ) i robilismy z nich carpet w Tenebrae podobna liczba i tylko jedno party z jakims tam skillem dlatego boimy sie ze po miechu bedzie to samo z polskim godem ;p

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

taki maly frapsik ;p

Mam nadzieje ze jednak sie zdecydujecie moze bedzie z kim sie scigac i bic ;d

Ellenger - Wto Sty 08, 2013 3:57 pm

A czemu nie gracie już na CORE?
Dothrien - Wto Sty 08, 2013 5:06 pm

Wszyscy quitneli na okres wakacyjny i sprzedalo sie postacie kiedy byly w cenie ;d
Algor - Czw Sty 10, 2013 11:23 pm

Nie jestem na bieżąco, więc zapytam.. Skąd w ogóle info, że powstanie polski serwer?

Wątpię, żeby po doświadczeniach z Arią Innowa pootwierała serwery krajowe, to byłby strzał w stopę. Jedyne co tam jest napisane, to że odbędą się otwarte beta testy polskiej wersji językowej. Na mój gust to nic innego jak przetłumaczenie klienta.

Od dość dawna nie interesuję się tematem i nie bardzo mam czas/ochotę grzebać po forach, więc pytam.

Vindlir - Pią Sty 11, 2013 12:24 am

Niemcy mają swoje servery, my też będziemy mieli. Polskie forum już jest, w lutym beta testy.
Xorlarrin - Pią Sty 11, 2013 12:38 am

Ale niemcy musza miec swoj serwer bo wszedzie indziej ich tyraja.
Diva - Pią Sty 11, 2013 8:05 am

Polacy których wszędzie indziej tyrają + Ci co chcą od zera pograć bez spiny + ludzie czujący strach przed brakiem komunikacji związanej z brakiem języka się tam zadomowią. Nie sądzę natomiast, żeby klany typu BMF miały tam co robić, chyba że walczyć między sobą. Ciężko mi sobie wyobrazić równą walkę factor klanu z niedobitkami z prywatnych serwerów.

Mi się wydaje, że serwer da radę, gracze z Core pewnie podejdą sceptycznie do przejścia. Ale zawsze przy nowym serwie ludzie myślą "od zera to teraz mamy szanse na równą walkę", więc Ci co GoD'a jeszcze nie widzieli, bo dużo zmian, a im się po angielsku czytać nie chce to teraz mają szansę zaistnieć.

Ciekawe czy Allseron (jak i wiele innych prywatnych serwerów zresztą) finalnie klęknie po otwarciu "Polskiego" serwera. Po krótkich doświadczeniach z Arii/Core mam wrażenie, że starzy gracze nie mają tyle prądu co kiedyś żeby kopać się z koniem, dlatego wielu z nich wróciło z Innovy na Allseron. Innego wytłumaczenia nie widzę, żeby z miasta wracać do wioski. Teraz sytuacja ma szansę się zmienić, polskich factor klanów chyba za dużo nie ma, więc za bardzo nie będzie miał kto deptać ludzi poświęcających na grę znacznie mniej czasu. Grając kameralnie mają szansę coś tam porobić. Tak mi się wydaje, czas zweryfikuje ;p.

Holkins - Pią Sty 11, 2013 7:06 pm

Algor napisał/a:
Nie jestem na bieżąco, więc zapytam.. Skąd w ogóle info, że powstanie polski serwer?

Wątpię, żeby po doświadczeniach z Arią Innowa pootwierała serwery krajowe, to byłby strzał w stopę. Jedyne co tam jest napisane, to że odbędą się otwarte beta testy polskiej wersji językowej. Na mój gust to nic innego jak przetłumaczenie klienta.

Od dość dawna nie interesuję się tematem i nie bardzo mam czas/ochotę grzebać po forach, więc pytam.


https://www.facebook.com/lineage2pl

Miedzy innymi stąd, ale i :
https://forum.4game.com/pl/forum.php
https://forum.4game.com/showthread.php?t=13650
http://lineage2-info.pl/news.php?rowstart=16

Dothrien - Nie Sty 13, 2013 7:05 pm

Co do Factorów to z tego co mi wiadomo parę się szykuję więc może być ciekawie dosyć ;d ( Bmf TB na 100% , do tego jeszcze z nai jakis tam klan na forum sie oglaszal Wrath czy jakos tak ponoć niby coś ogarniają a dalej sie zobaczy ) Mysle ze online bedzie z 3-5k .
Ellenger - Nie Sty 13, 2013 8:59 pm

2-3k w jednym czasie? zapomnij :) ja myślę, że tam będzie 2-3k kont.
Dothrien - Sro Sty 16, 2013 12:55 am

Trochę zjebali z promocją tego w Polsce jakby zrobili jakies reklamy w TV w stylu nawet głupiego World of Tanks ale ludzie się rzucą bo to niby off a to jak wiadomo jest lepsze od priv serwerów .
Vindlir - Sro Sty 16, 2013 1:07 am

Ponoć dział marketingu pracuje całą parą i wkrótce powinna ruszyć promocja serverów. Info z forum.
Vindlir - Sro Mar 13, 2013 5:25 pm

Niech sie do mnie odezwą osoby które zamierzają grać na PL, jestem ciekaw kto z KG się tam wybiera.
Korthor - Sro Mar 13, 2013 9:28 pm

ja tam sie zapisałem na ta bete zobaczymy tylko obawiam sie tego ze kurwa znowu naspuszczmy sie jak pojebani a oni pozniej połacza serwery.... od paru dni wpadam sobie na core i koxsam sube bo grafa mi nie wyrabia jak szarki robie tankiem po zmianie pc powino byc ok :P
Zairizz - Czw Mar 21, 2013 9:07 pm

ja ściągnąłem klienta i ogarniam mniej więcej tą betę... ale niektóre tłumaczenia są tak beznadziejne, że nie wiadomo o co chodzi. szczególnie trzeba uważać przy zmianie profki :P
Dothrien - Pią Mar 22, 2013 11:53 pm

Ja potestowałem i wcale nie ma takiej tragedii tylko ostry flame jest na nas na forum :D Jakis polski lol klan zebrał 200 randomów i będą podbijać serwer ;d
Raneghar - Wto Kwi 23, 2013 11:21 am

Dzisiaj to ponoć wszystko startuje o 15. Wybiera się jakaś ekipa? Jak tak to do kogo pisać?
Diva - Wto Kwi 23, 2013 8:01 pm

Eliot napisał/a:
Takiego serwera nigdy nie będzie. Niejako ja doprowadziłem do powstania idei "polskiego" serwera, rozmawiając co rok na targach z różnymi ludźmi NCsoftu, Innovą i CDprojekt. Jeśli taki serwer by powstał, byłby nim Allseron a raczej jego "oficjalny branch". Taki był plan. Jedyne co będzie w tym temacie zrobione (i też nie wiadomo dokładnie kiedy) jest stworzenie polskiego klienta i umożliwienie częściowo spolszczenie gry poprzez ustawienie ingame. NCsoft nie ma planów stawiania Polskiego serwera bo nie chce już się zajmować serwerami, zajmuje się już wyłącznie franczyzą. Innova nie jest zainteresowana bo rynek Polski jest nierozwojowy i niedochodowy (mamy za mało typowo Polskich serwerów prywatnych), CDprojekt nie ma pieniędzy na franczyzę (a raczej nie chcą ich wydawać).
Jeśli ktoś chce pogadać o kulisach to chętnie, ale na priv. Nie chcę wdawać się w niepotrzebne spekulacje na forum.


<gleba> hah, chociaż pośmiać się można ciągle z tych samych ludzi. Chociaż tyle się na Allseronie nie zmieniło na gorsze.

Dzisiaj dla jaj w sumie się zalogowałem, pierwsze znajoma mordka - Kegelinka :D . Trochę osób z Allka się kręci (patrzę na drugi monitor jak Callea gra ;p).

Raneghar - Wto Kwi 23, 2013 10:11 pm

Eliot wyżej sra niż dupe ma i to wiadomo nie od dziś. Ale fakt pośmiać się zawsze można z jego teorii i "nieomylności". :)
Zairizz - Czw Kwi 25, 2013 3:47 pm

już się możecie bać, nie ma szans na LIlith :D


PaniMordu - Pią Maj 10, 2013 11:02 pm

Zaria, nie mów mi, że na polaczkowie grasz :)
Ardis - Pon Maj 27, 2013 9:26 pm

Na tym Polaczkowie gra więcej ludzi niż na całym Core. Przynajmniej narazie :P Dużo ludzi przeszło tam i jak już się do tych dziwnych polskich nazw przyzwyczaisz to nie jest tak źle :D

Wypatrujcie okrzyków Czarnej Małpy w miastach :P

Diva - Pon Cze 03, 2013 12:42 pm

Chciałem już dawno tego posta napisać, ale w sumie nie byłem pewien jak się sytuacja na Lilith rozwinie.

Co do strony technicznej - faktycznie można powiedzieć, że jest to polski serwer oficjalny - cały klient w całości przetłumaczony, ekipa posługująca się zaskakująco sprawnie językiem polskim (jeden z GM'ów to nasz rodak mieszkający obecnie w Rosji). Niektóre nazwy brzmią co najmniej bekowo - Raid Boss "Bezduszny dzik" czy jakoś tak :D , generalnie pompa, ale po miesiącu się człowiek przestawia i używa w większości polskich nazw. Co mnie zaskoczyło, dzięki temu jest sporo ludzi którzy pierwszy raz grają w L2, świeża krew.

Co do Allserończyków - Uzughak założył klan Czarna Małpa, obecnie mamy w nim ~80 ludzi z Allseronu. Klany przeróżne, z KG z tego co kojarzę (z Allseronu i Core już piszę) jestem ja, Gror, Ardis, Zairiz (Zaria), Avra, Asenor, Naib, Sathes, Vakabayashi, Xardus, Xareth i pewnie jeszcze kilka osób by się znalazło. W miarę aktualna lista Allserończyków tutaj - http://forum.takie.pl/viewtopic.php?t=625 . Jak widać kilka ikon starych dobrych czasów się odnalazło, takiego np. Linerala nie sądziłem że jeszcze w L2 zobaczę.

Jak by ktoś chciał pograć z starymi pierdami na Polskim serwerze to zapraszam do Czarnej Małpy, nazwa może i śmiechowa, ale dobrze oddaje nasze aktualnie podejście do gry jako już w zasadzie weteranów. Odpalili już mentoring (600% expa z premium, 400% expa bez premium - mówię o pełnym VIT), więc wbicie tego 86 to chwila. A dalej już staramy się klanowo robić różne wypady typu Kartie, Zakeny, Frintezzy, Freye i inne.

Założenia klanu są dość proste - gramy bez spiny i dobieramy wrogów tak aby być w stanie z nimi walczyć. Jakieś tam próby ataku na zamki były, myślę że za 2 tygodnie coś ogarniemy. Oczywiście nie będzie to Aden (Euphoria wystawia 9 CP :p). Ludzi gra generalnie masa. Od typowych nubów aż po mass zergowe CP klany, party matching żyje.

Sijaa - Pon Cze 03, 2013 4:25 pm

aż nachodzi mnie chęć wbicia i pogrania xD
Diva - Pon Cze 03, 2013 7:20 pm

To dawaj Sijaa, aktualnie mamy prawie 50 online, więc jest z kim grać ;].
Mernom - Wto Cze 04, 2013 8:02 pm

Dalej gracie bez CP?
Diva - Sro Cze 05, 2013 12:45 am

Generalnie tak, na czas siege dodali jakieś jedno CP, nie wiem jak długo z nami będą. Reszta gra bez CP.
SquerQ - Sro Cze 05, 2013 6:44 pm

Powiedzcie jakich profesji jest deficyt? Czym najszybciej znajdzie się pt na kartie itp.?
Diva - Sro Cze 05, 2013 7:21 pm

Mówią niby, że heal zawsze znajdzie drużynę, a za nim tank.
Asyril - Sro Cze 19, 2013 8:34 pm

Tyrrem da radę coś ugrać teraz? Bo mam ochotę pograć ostatnio, ale dopiero od lipca trochę czasu będę miał ;d
Diva - Czw Cze 20, 2013 7:58 am

Ja tam jakoś super specem nie jestem, bo więcej gadam na TS czy klanowym niż bije PvE/PvP. Ale z tego co słyszałem, to w tym lindviorze (ma być jakoś w wakacje, czy tam zaraz po) wchodzą te bronie Antharasa czy Valakasa np. Ich skucie kosztuje masę siana, ale power mają taki że głowy urywa ;p. W przenośni oczywiście. I że niby wtedy ma być era tyrr wariorrów.

Co do sytuacji w klanie, online mamy na podobnym poziomie. Utworzyły się chyba dwa CP. Reszta dalej gra normalnie, składa wieczorami drużyny z osób które są akurat online w klanie, a resztę dobieramy randomów z party matching.

PaniMordu - Sob Cze 22, 2013 4:12 pm

Maly szczegół, te bronie nie będą do krafcenia, a jedynie ze smoków będą lecieć. Szansa na nie będzie porównywalna do tego, że wypadnie blessed zaken z Zakena 83 :P . Faktycznie będą miały bosta na pvp, ale aktywowanego na minutę z cooldownem bodajrze godzinnym. lvlowanie tych broni to zupełnie inna śpiewka, bo koszt tego jest dużo wyższy niż wbicie podwójnego SA do r99 [ponad 5kkk]. Dodatkowo na Lidviorze ilość adeny lecącej z mobów została ukrócona 4 lub 5x, podobnie z dropem. Także jeśli możecie to farmcie adene na DV lub w MoS. Jeśli macie kase a na AH są koszulki Octavisa lub Isitny, to radze je kupic teraz :) Po Lidviorze z automatu dostaną bosta do statów 3x +2 i 3x+1, jednak nie pamiętam jak to się rozkładało.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group