Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - podanie [PS]

Gość - Nie Paź 09, 2005 10:01 pm
Temat postu: podanie [PS]
Nick: [najlepiej IRC'owy] : Shaedo

Imiê Postaci: Nollan

Klasa Postaci: Palus Knight

Planowana Profesja: Bladedancer

Motywacja wst±pienia do P³on±cego Sztandaru: Plonacy sztandar jest oddzialem ktory da mi mozliwosc umrzec tak jak jest to mi pisane, a sluzba pod Dowodca Plonacego Sztandaru bedzie jedynie zaszczytem, gdyz jest jednym z niewielu drowow ktorzy posiadaja prawdziwe idealy swej rasy

Krótka historia Postaci: Nollan od malego wykazywal sie niewiarygodna zacietoscia dazenia do wybranych przez siebie celow, od malego pisana jest mu smierc w walce w imie swej rasy. Nigdy nie patrzyl na smierc ze strachem w oczach, chociaz w tak mlodym wieku juz sie o nia otarl wielokrotnie. Woli podrozowac sam i sam dazyc do swych celow, ale jesli przychodzi obowiazek to jest gotow stanac i pomoc swemu bratu czy siostrze, nawet jesli oznaczaloby to dla niego pewna smierc. Wybral droge dwoch mieczy juz za mlodu, zawsze uwarzal ze najlepsza obrona jest atak,nigdy nie pozwolil obrazic wszystkiego tego w co wierzyl.

Czego oczekujesz od klanu: chwalebnej smierci w imie Shillien, zemsty na jasnych elfach za hanbe ktora nalozyli na moja rase

Co mo¿esz sam wnie¶æ: Do klanu moge wniesc wszystkie te wartosci ktore soba reprezentuje

Kasjan - Nie Paź 09, 2005 10:07 pm

ZA
Gość - Pon Paź 10, 2005 5:49 pm

Rowniez ZA
Grimnar - Pon Paź 10, 2005 7:04 pm

przeciw
Vincent - Pon Paź 10, 2005 8:20 pm

ZA

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group