Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - podanie

Gość - Sro Lis 09, 2005 5:53 pm
Temat postu: podanie
Nick: Hazuk
Postac: Hazuk
Klasa: Orc Raider
Planowana profesja: Destroyer

Motywacja wstapienia do klanu: Poszukuje klanu klimatycznego, z zasadami, gdzie dla ludzi liczy sie nie tylko gra lecz takze tworzenie historii tego serwera i wcielanie w jego zycie wydarzen ktore odbija swoje pietno na dlugi czas.

Krotka historia: Niewiele pamietam z czasow dziecinstwa. Ledwo potrafie sobie przypomniec moich rodzicieli. Jedyne co mi utkwilo w pamieci z tamtych dni to ten jego szyderczy smiech, i te oczy tak plonace nienawiscia do czlonkow mojego plemienia. Wtedy wojny midzyplemienne byly codziennoscia, gdyz wodz kazdego z plemion mial zgola odmienne poglady co do zjednoczenia sie wszystkich. Lecz moi pobratymcy zostali wymordowani podstepem. Wojownicy zwabieni propozycja zawarcia rozejmu udali sie do swoich uprzednich wrogow i wpadli w zasadzke. Pozniej wrog wkroczyl do naszej wioski i mordowal po kolei wszystkich nie baczac na nic.Zostalem "uratowany" przez szamana ktory w skutek uderzenia zwalil sie na mnie i przygniotl mnie swoim cialem. Bylem jescze na tyle maly i slaby ze niemoglem go z siebie zrzucic. Lezalem tak bezsilnie pod nim patrzac jak morduja moich bliskch. I wtedy ujrzalem go i te jego oczy. Ach zebym tylko byl wtedy na tyle silny aby moc uniesc miecz... Z calego plemienia przezylem tylko ja. Tulalem sie tak po swiecie uczac sie rzemiosla wojennego. Sily dodawala mi wiara w to ze kiedys ujrze jeszcze mego oprawce, i teraz juz bede gotow stawic mu czola i pomscic moich braci. Tulaczka ta zaprowadzila mnie az do Aden,gdzie slad sie urwal. Postanowilem sie tu zatrzymac na dluzej nie zapominajac o tym co mnie tu sprowadzilo.

Czego oczekuje: Wzajemnego wsparcia, trzymania klimatu, oraz silnego sojuszu, ktory bedzie gral pierwsze skrzypce an tym serwerze

Co mozes sam wniesc: to sie okaze jak mnie poznacie. A tak naprawde to mam zamiar trzymac klimat, wspomaga klanowiczo/sojusznikow , i sluzyc moim mieczem


A teraz wam powiem ze z rpg'ami badz fantasy niewiele mam wspolnego lecz granie w Lineage coraz bardziej mnie ciagnie w tym kierunku. Podoba mi sie to ze ten serwer jest klimatyczny ( no moze z pewnymi wyjatkami) i chcialbym sie uczyc, poznawac obyczaje jakie panuja w swiecie Fantasy(narazie to tylko wiem ze ciemne elfy nie przepadaja za jasnymi.) i wciaz sie uczyc. Mam nadzieje ze mi to umozliwicie wcielajac mnie w swoje szeregi. Lecz jesli decyzja bedzie odmowna uszanuje to.

P.S
Przeprasam za wszystkie bledy i czekam na odopwiedzi

Isen - Sro Lis 09, 2005 6:23 pm

ZA
Avanar - Sro Lis 09, 2005 7:08 pm

ZA!! Udziaba!!
SHI - Sro Lis 09, 2005 7:54 pm

ZA.
Leander - Sro Lis 09, 2005 9:59 pm

no coz ja tym razem chyba tez bede glosowal na PRZECIW








nie no dobra za

Imra - Czw Lis 10, 2005 9:47 am

ZA
Y - Czw Lis 10, 2005 10:37 am

ZA!! =rechota=
Gornan - Czw Lis 10, 2005 4:56 pm

Mam kilka pytan:
1)
Cytat:
jego szyderczy smiech, i te oczy tak plonace nienawiscia do czlonkow mojego plemienia

moze wiesz kto to??
2) jak sie wydostales spod ciala jesli przezyles tylko Ty?

hyhy nie no zartuje

a na powaznie:

za

Scottie - Czw Lis 10, 2005 5:27 pm

Jak najbardziej ZA, malo nas zielonych w NS przyda sie brat
fins - Czw Lis 10, 2005 8:17 pm

fins : TAk
Havel : Nie

Hazuk - Pią Lis 11, 2005 11:40 am

Hmmm.. a kiedy bede mogl poznac ostateczny werdykt ?
fins - Pią Lis 11, 2005 1:02 pm

Pewno po zlocie czyli w poniedzia³ek.
Ninavel - Sob Lis 12, 2005 9:35 am

Ja rownie¿ ZA .
Hazuk - Sro Lis 16, 2005 4:09 pm

A czy moge sie zapytac czy moze juz zapadla ostateczna decyzja ??
Isen - Sro Lis 16, 2005 4:38 pm

Neantak Satiir juz nie ma...

wybacz

Hazuk - Sro Lis 16, 2005 4:56 pm

wlasnie cos mi na to wygladalo ..ale czekalem cierpliwie.. A tak przy okazji . Abban juz tez nie istnieje ?
SHI - Sro Lis 16, 2005 5:54 pm

Poczekaj tydzien.... troche mniej... i sie przekonasz sam.
Hazuk - Sro Lis 16, 2005 6:24 pm

To gdzie ja sie biedy teraz podzieje ?? :P No nic ale jak mowisz ze za jakis tydzien ma byc rozruch to poczekam na rozwoj sytuacji

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group