Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Podanie o przyjecie do klanu.

Gość - Czw Lis 17, 2005 2:42 am
Temat postu: Podanie o przyjecie do klanu.
Nick na irc-u: Gaualan
*************************************************************
Postaæ: Ciemny Elf, "Gaualan"
*************************************************************
Klasa: Rycerz Shillien
*************************************************************
Planowana profesja: Uwzglêdniajac mo¿liwo¶æ posiadania drugiej klasy: Nekromanta
*************************************************************
Motywacja: Chêæ osi±gniêcia czego¶, zarówno we w³asnym zakresie, jak i w zakresie ca³ego klanu, chêc uczestnictwa w czym¶ wilekim (wizji, która inspiruje Was i zaczê³a inspirowaæ mnie)
*************************************************************
Sk±d siê wzi±³em: Narodzi³em siê jak ka¿dy ciemny Elf. W¶ród moich braci, zewsz±d otoczony potêga czarnej magii. Od pocz±tku mego istnienia wiedzia³em, i¿ cel mojego ¿ycia jest KONKRETNIE okre¶lony. Nie wiedzia³em jak wydobyæ z siebie moje prawdziwe JA.
Odda³em siê walce, hartowaniu swego cia³a, aby w rzemio¶le, którym w³a¶nie jest walka odnale¼æ ten w³a¶nie cel, poniewa¿ zdawa³em sobie sprawê, ¿e ka¿dy taki cel w swym ¿yciu ma. Walka jednak bardziej kszta³towa³a moje cia³o ni¿ umys³, umys³ przecie¿ jest nasz± najwiêksz± broni±. Postanowi³em, wiêc wyruszyæ w ¶wiat na poszukiwanie m±dro¶ci.
Ka¿de nawet najprostsze stworzenie potrafi rozpoznaæ swego przyjaciela, jak i wroga. Pobieraj±c nauki w miastach, odwiedzaj±c ró¿norakie gildie, widzia³em rzeczy, które czêsto napawa³y mnie wra¿eniem jakiej¶ zdrady, widzia³em jak moi bracia rozmawiaj± z przedstawicielami rasy, jak to Oni siebie nazywaj± "wy¿szych" Elfów, widzia³em wzajemne pozdrowienia, uk³ony... Nie wiedzia³em jak mam siê zachowaæ, nie wiedzia³em có¿ mam czyniæ. Rozmowy nie przynosi³y ¿adnego skutku. S³ysz±c z ust moich braci s³owa "przyjaciele", "jeste¶ jakim¶ odludkiem" zagubi³em siê... Ból, przygnêbienie, nostalgia, wewnêtrzna rozterka, w koñcu powolne i mêcz±ce przyzwyczajenie, zakoñczone brakiem odwagi, aby wyj±c miecz i byæ zgodnym ze sob± ze sw± natur±... D³ugie miesi±ce, walki, przebywania w samotno¶ci, ró¿nych epizodów, które niejednego mnie nauczy³y doszed³em do wniosku, ¿e moje ¿ycie albo ulegnie zmianie i bêdzie ¿yciem prawdziwego ciemnego Elfa, albo zakoñczy siê trwaniem w pustce.
Kim jestem? Zagubionym, szukaj±cym drogi, wojownikiem znaj±cym swoje przeznaczenie, ale niemog±cym go zrealizowaæ, gdy¿ jednostka nie liczy siê, jestem przyjacielem szukaj±cym swoich przyjació³, bratem szukaj±cym swych braci i sióstr. Sk±d siê wzi±³em? Z nico¶ci, kim jestem? Do dzisiaj niczym innym jak tym, z czego siê wzi±³em...
*************************************************************
Czego oczekujê: Oczekujê czego¶ wiêcej, ni¿ tylko dobrej zabawy, klimatu, oczekuje wsparcia, czego¶ co mo¿na nazwaæ "rodzin±" Wed³ug mnie takie pojêcie istnieje w ¶wiecie L2 (my¶lê, ¿e jeste¶cie tego najlepszym przyk³adem), oczekujê, realizacji postulatów, które ten klan kiedys podj±³, przede wszystkim jedno¶ci, zrozumienia, traktowania mnie jak kogo¶ kto jest cz³onkiem Waszej spo³eczno¶ci, otwarto¶ci i pomocy w poznaniu tego ¶wiata, uwa¿am, i¿ Wasza grupa jest najlepszym przyk³adem s³owa "klan" i ja chcê to poczuæ.
*************************************************************
Co mogê wnie¶æ: To wszystko czego oczekujê, postaram sie jak mogê aby¶cie czuli sie w moim towarzystwie jak najlepiej, ciê¿ko jest stwierdziæ co mogê wnie¶æ, je¶li w ogóle Was nie znam, ale do³o¿e wszelkich starañ aby¶ci poczuli, ¿e by³em z Wami od zawsze a nie od kilku dni.
*************************************************************
Inne: Mam rownie¿ parê pytañ, których nie chcê zamieszczaæ w podaniu. Bardzo proszê równie¿ o przes³anie mi regulaminu, poniewa¿ chcia³bym siê z nim zapoznaæ, nie znalaz³em go jednak na tej stronie. Mój mail to: static_86@o2.pl
*************************************************************
Dziêkujê Wszystkim, za czas po¶wiêcony na przeczytanie tego podania.

Sonicsound - Czw Lis 17, 2005 5:28 pm

£adnie, ³adnie...Podoba mi siê to co napisa³e¶. Jestem ZA przyjêciem Gaualan'a w nasze szeregi.
Kasjan - Czw Lis 17, 2005 11:29 pm

ZA
Isen - Pią Lis 18, 2005 2:59 pm

ZA
Urghal Rhulqdahr - Pią Lis 18, 2005 6:16 pm

ZA
Lee - Sob Lis 19, 2005 11:09 am

ZA
Khazid - Wto Lis 29, 2005 10:04 pm

ZA
Gaualan - Czw Gru 01, 2005 9:18 pm
Temat postu: Podanie Gaualana
REZYGNACJA !!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group