Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Meahrill

Meahrill - Sob Lut 04, 2006 8:27 pm
Temat postu: Meahrill
nick : Meahrill

klasa : Palus Knight

planowana profesja : Shilien Knight

motywacja : Jako mroczny elf z racji pochodzenia, jestem zly, a w swiecie Allseronu to wlasnie Karan Gurth jest utozsamiane ze zlem. Slyszalem rowniez o waszej odwadze i oddaniu co mi imponuje. Podoba mi sie rowniez regulamin klanu i piszac podanie jestem swiadom ze w razie przyjecia zloze przysiege i nie bede mogl opuscic klanu.

historia : Nosze imie Meahrill. Zostalem wychowany w wiosce mrocznych elfow na polnocy przez mrocznych sluzacych w swiatyni. Jestem synem wojownika i kaplanki, ktorzy zgineli w potyczce z mieszanym oddzialem ludzi i bialych elfow. Nie szukam zemsty, gdyz ci ktorzy nosili krew mojego rodu na dloniach, zgineli w czasie bitwy, pragne stac sie wojownikiem sluzacym Shilen i przyczyniajacym sie do powstania mrocznej rasy z upadku.

czego oczekue : jedynie przyjecia do klanu i mozliwosci walczenia po stronie zla

co moge wniesc : o klimacie nie bede mowil, bo ten serwer na nim wlasnie sie opiera, ale bede godnie was reprezentowal na kazdym kroku i walczyl razem z wami by slowa Karan Gurth byly wymiawiane z szacunkiem, jak i ze strachem.

Lee - Sob Lut 04, 2006 9:11 pm

WSTRZYMUJE SIE

Wklej tutaj screena z okna wyboru postaci i bedziemy mogli mowic dalej o rekrutacji.

kaos - Sob Lut 04, 2006 9:21 pm

no dobra zaczynajmy
<rozposciera przed soba na stole podanie rycerza>
... podanie dosyc lakoniczne tu jest doby przyklad
Z calego podania podoba mi sie tylko
Cytat:
le bede godnie was reprezentowal na kazdym kroku i walczyl razem z wami by slowa Karan Gurth byly wymiawiane z szacunkiem, jak i ze strachem.

gdyby nie to powyzsze zdanie bylbym na NIE, tak sie wstrzymuje do ewentualnego dalszego rozwiniecia tego tematu.

Meahrill - Nie Lut 05, 2006 8:35 am

http://img374.imageshack....beztytuu5kp.jpg

Nie jestem szpiegiem je?li o to chodzi.

Do Karan Gurth nie chce przyst?pic ze wzgledu na sprzet ani ze wzgl?du na jakies korzysci, chce stanac po stronie zla i walczyc razem z wami.

Wczoraj bylem na slubie, gratulacje :D

Urghal Rhulqdahr - Nie Lut 05, 2006 9:14 am

Meahrill napisał/a:
Wczoraj bylem na slubie, gratulacje :D


Dziekujemy :D . Gdyby moje zdanie jeszcze sie tu liczylo bylbym ZA, ale nie naleze juz do KG, wiec nie bierzcie tego pod uwage...

Diva - Wto Lut 07, 2006 8:17 pm

co tu wiele mowic... podanie nie jest imponujace, chcesz moj glos to musisz sie bardziej postarac
Nollan - Wto Lut 07, 2006 8:46 pm

jak wyzej...troszke "ubogo" napisane...poki co wstrzymam sie...przekonaj mnie czyms wiecej
Meahrill - Wto Lut 07, 2006 8:55 pm

hmm co do postaci, to gram ch?tnie i czesto, bardzo lubie L2 nie gra?em wcze?niej na innych serwerach, ten jest pierwszy, i jest ?wietny. Jestem czescia klimatu i dobrze sie bawie. Gralem 2 postaciami (obie mroczni bo nie moglem sie zdecydowac na inna rase, ta lubie najbardziej x) ) do gustu bardziej przypadl mi Meahrill i to nim gram, poprzednia postac Alomir chyba pojdzie do kasacji.
Narazie ciezko pracuje nad levelem postaci zebym tez cos znaczyl w swiece allseronu i mogl przeciwstawic sie wrogom. Poznalem juz tych co stoja po stronie dobra i wiem ze to sa zwykle psy. Chcialbym wstapic do was poniewaz jestescie silnym klanem i mozliwe jest ze niedlugo staniecie sie potega dlatego chcialbym moc zabijac wrogow noszac wasze barwy.

fins - Wto Lut 07, 2006 9:04 pm

Przeciw.
Leander - Sro Lut 08, 2006 4:18 pm

Przeciw :evil:
Nollan - Sro Lut 08, 2006 5:05 pm

eh...nie wysililes sie...PRZECIW
Meahrill - Czw Lut 09, 2006 6:09 am

Dobrze wi?c, przyjmuj? wol? klanu. Sprobuje ponownie jak juz dluzej bede chodzil po ziemiach Allseronu i podniose level postaci.
Nollan - Czw Lut 09, 2006 1:23 pm

tu nie chodzi o lvl postaci tu chodzi o klimat, a ostateczna decyzja i tak nalezy do lidera, wiec my tu mozemy sobie pogadac za i przeciw...poczekaj az Lotu wyrazi swa decyzje
LotU - Czw Lut 09, 2006 4:58 pm

Przeciw. Postaraj si? bardziej, ewt. sproboj pozniej
Vishar - Pią Lut 10, 2006 2:19 pm

przeciw

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group