Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Seducia

Sed - Pon Lut 06, 2006 8:21 pm
Temat postu: Seducia
nick: Sed

postac: Seducia [SedUssia si? czyta, a akcentem na U]

klasa: Czarnoksieznik

planowana profesja: Spellhowler

motywacja wstapienia do naszego klanu:

Ch?? zaistnienia w klanie, kt?ry ma cele, a nie jest tylko rodzin?. W klanie kt?ry b?dzie polowa? na wrog?w, niszczy?, zdobywa? zamki. Jak na porz?dn? czarodziejk? przysta?o, mam ch?? poczucia pot?gi, oraz respektu wobec mojej skromnej osoby. Z powodu rasy i moich upodoba?, tylko klan z odpowiednio z?? reputacj? mo?e si? liczy?.

krotka historia: Seducia, Adeptka Czarnej Magii, z domu Hellfire. Od kad odkryto u niej zdolnosci do w?adania magi?, raczej nie mia?a zbyt barwnego i ciekawego ?ycia ?owcy monstr?w lub poszukiwaczki przyg?d, zosta?a przez ojca pos?ana do Akademii, gdzie kilkadziesi?t lat wpajano jej zasady magii ofensywnej. Jednak Seducia nie by?aby sob? jakby i ten okres nie by? okraszony barwnymi w?tkami. Z zasady dokucza?a wszelkim kap?ankom Shillien i wykorzystywa?a r??ne proste sztuczki magiczne, by m?c si? ?mia? i bawi? w wolnych chwilach. Zawsze by?a wielce roze?mian? i dowcipn? osob?, o j?zyku ci?tym jak u mantikory. Do tego uwielbia uwodzi? wszystko co si? rusza, i nie jest a) cz?owiekiem b) krasnoludem c) jasnym elfem p?ci m?skiej (z jedn? elfk? si? przespa?a). Czerpie z tego nieograniczone pok?ady rado?ci, szczeg?lnie jak mo?e potem komu? odmawia?, w subtelny a zarazem okrutny spos?b. Po zako?czeniu akademii zacz??a szkoli? sie na w?asna r?k?, zdobywaj?c przyjaci?? i wrog?w. Na chwil? obecn? awansowa?a ju? do rangi Czarnoksi??nika, i jest w po?owie ?wicze? i trening?w by zosta? Spellhowlerk?. Jeszcze w akademii nauczy?a si? przyzywa? Demona Cienia o imieniu Thaark, kt?rego naprawd? lubi, ceni za wiedz? i umiej?tno?ci walki. Doskonale zdaje sobie spraw? ?e od czasu jego pierwszgo przyzwania strasznie zn?ca si? nad swoimi ofiarami i jest okrutna. Mo?na by powiedzie? ?e on s?czy w ni? okrucie?stwo , ale r?wnie? wiedz? i m?dro??. Seducia jest w pewnym sensie od niego uzale?niona, uwielbia go mie? za sob? gdy z kim? rozmawia, s?yszy w tedy w g?owie jego s?owa, ocenienie r?zm?wcy oraz wie co si? dzieje za ni?. Komfort ten uwielbia, ale nie zamierza zostawa? Demonologiem. Na chwil? obecna samotnie b??ka si? po kontynencie, tworz?c symfoni? zniszczenia dooko?a siebie. Do jej przyjaci?? nale?y mi?dzy innymi Orczy ?upie?ca imieniem Huggy, kt?rego wielce ceni, jak i on j?.

czego oczekujesz: Ogromnej dawki klimatu, ciekawych znajomo?ci, nieco pomocy w dobraniu i skompletowaniu ekwipunku, by m?c sie do kogo odezwa? w trudnych chwilach, oraz przyg?d! Wypraw! Podboj?w! (pssst, no i w?adzy)

co mozesz sam wniesc: Wielkie wczucie, i uwielbienie dla klimatu, ogromne poczucie humoru, nimfomani?, gar?? jej w?asnego sprz?tu i materia??w, barwn? posta? Okrutnej Wied?my...

Uwagi: Jestem osob? niecierpi?c? i wprost nieznosz?c? got?w, gotyku, mhroooku i ca?ej takiej pseudo z?ej otoczki, kt?ra powoduje u mnie drgawki i odruchy wymiotne. Z g?ry dzi?kuj

Nollan - Pon Lut 06, 2006 8:50 pm

oj..... nie lubisz mroku....a "mroczne" elfy maja byc mroczne a nie tylko miec ladna nazwe....ale podanie mi sie podobalo...jestem ZA
kaos - Pon Lut 06, 2006 8:51 pm

Seducia Seducia, chodzi mi po glowie te imie, gdzies Cie spotkalem nie pamietam tylko gdzie i w jakies sytuacji, ale to ze zostalas w pamieci dobrze juz wrozy.
Wszystko tresciwie i zgrabnie napisane, ale uwage zwrocic trzeba na opanowanie przez Ciebie sztuk magicznych bo jest ono dosyc <zastanawia sie> slabe, na pewno z czasem to sie zmieni, ale wiedz, ze jak dolaczycz do nas bedziesz od izolowana przez jakis czas. Przynajmniej do czasu az nie dogonisz kregiem innych klanowiczow, ale na samotnosc to Ty chyba narzekac nie mozesz <usmiecha sie szeroko>. Podoba mi sie u Ciebie znajomosc celow do osiagniecia w zyciu, a to rzadka cecha u plci odmiennej oraz pewnosc siebie, tylko nad ta awersja do ludzi bedzie trzeba popracowac. Dodamy jeszcze to:
Cytat:
Uwagi: Jestem osob? niecierpi?c? i wprost nieznosz?c? got?w, gotyku, mhroooku i ca?ej takiej pseudo z?ej otoczki,

+ wklad
Cytat:
barwn? posta

i wychodzi, ze jestem na ZA Twoja osoba w szeregach Karan Gurth.

Diva - Wto Lut 07, 2006 8:12 pm
Temat postu: Re: Seducia
Sed napisał/a:

co mozesz sam wniesc: ...poczucie humoru, nimfomani?...


:P hehe dobre 8)



ZA

fins - Wto Lut 07, 2006 9:03 pm

Przeciw.
Lee - Wto Lut 07, 2006 9:05 pm

Podoba mi sie podanko, przyda sie kolejna nimfo... eee... znaczy kobieta w szeregach KG, od tak, dla urozmaicenia :wink: .

ZA

Leander - Sro Lut 08, 2006 4:17 pm

Przeciw
Sed - Sro Lut 08, 2006 5:36 pm

Narazie widz? wiecej g?os?w ZA, co mnie wielce cieszy, i moze tak z czystej ciekawo?ci, ale czy Leander i Fins w jakikolwiek spos?b mog? uargumentowa? swe g?osy? czy po prostu lubi? by? w opozycji do innych?
Wci?z czekam dzielnie na wi?cej wypowiedzi! :-)

HaarmenSheltar - Sro Lut 08, 2006 7:08 pm

Goraco ZA :)
Xorlarrin - Sro Lut 08, 2006 7:58 pm

Cytat:
czy Leander i Fins w jakikolwiek spos?b mog? uargumentowa? swe g?osy?


alez spiesze z odpowiedzia. Leander jak i fins to ludzie a jak sama napisalas:

Cytat:
Do tego uwielbia uwodzi? wszystko co si? rusza, i nie jest a) cz?owiekiem b) krasnoludem c) jasnym elfem p?ci m?skiej


wyczerpujaca odpowiedz? :)

ja sam na razie sie wstrzymam od glosu, ale bylbym sklonny byc lekko ZA



ps. zapraszam na nasz kanal irc: #karangurth

fins - Czw Lut 09, 2006 2:47 pm

Tlumaczenie Xora moze byc... no ale w sumie Twoje imie mi sie nie podoba...
LotU - Czw Lut 09, 2006 4:59 pm

za
Sed - Czw Lut 09, 2006 6:30 pm

Imienia nie zmieni?, jakby nie wchodzi to w gr?, coz, pogodze sie z tym ze Ci nie pasuje!

Lorielu, na chwil? obecn? z dostaniem si? na irc bede miala ma?y k?opot, s?dz? jednak, ?e ju? w niedziel? si? pojawi?, cho? jeszcze nie wiem o kt?rej.

Pozdrawiam Ciep?o: Sed

Vishar - Pią Lut 10, 2006 2:16 pm

bylbym przeciw ale masz taki slodki avek...
ech no trudno
niechbedzie
nie nie mam silna wola
silna wola

PRZECIW

uf udalo sie

ps wspominalem cos o slicznym avku...

Sed - Pią Lut 10, 2006 7:55 pm

Polecam gor?co, praca Luis'a Royo,z albumu Prohibited.

(podpis Tw?j Visharu jest bardzo Z?Y ;-) )

Sed - Pon Lut 13, 2006 8:18 pm

Przepraszam bardzo za zamieszanie, bardzo chcia?am do??czy? do KG. Jednak pewne wydarzenia w ?yciu osobistym sprawi?y, ?e nie wiem jak cz?sto b?d? grywa? w L2, przez to te? musz? zrezygnowa? z kandydatury do Waszego wspania?ego klanu. Smutno mi bo chcia?am Was pozna?, ale sama nie wiem czy b?d? teraz grywa?, a je?li ju?, to jak cz?sto. Gdy b?d? czego? pewna, wr?c? do gry, i wr?c? na forum KG. B?d? wtedy kandydowa? raz jeszcze. ?ycz? udanych ?ow?w. Pozdrawiam i ca?uj?: Sed
Xorlarrin - Pon Lut 13, 2006 10:01 pm

szkoda...
bedziemy wyczekiwac twego powrotu

ZAMYKAM


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group