Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Turin

Turin - Sob Lut 11, 2006 7:40 am
Temat postu: Turin
nick : Turin
klasa: Scavanger
planowana profesja: Bounty Hunter
historia:
Pewnego dnio w me 120 urodziny moj pradziod Glain powiedziol mi o naszym powoloniu.Opowiedziol historie naszej rasy.Gdy to uslyszlolem bylem dumny ze jestom Duergarem.Powiedziol takze ze mamy dwie misje, niezalezne od sibie.Jedno to bogacenie sie a drugo to bicie, zabijanie i krzywdzenie tych dziwolongow, zawszo usmiechnietych bladych elfow.

Jak juz wspomniolem skonczolem 120 lat, czyli stalem sie pelnoletni, wiec wyroszylem w swiat.Bylem mlody wiec bilem wilki , lisy i inne lesne zwierzoki a takze blugawe orki.Gdy zdobylem 10 krag naczuczylem sie patrzoszyc zwierzyne.Od tego moment mialom powolonie chialem sie w tym specjalizowac.

Niedawno zdobylom se licencje zbieracza i mam zamiar podazac jak to moj pradzian mowil droga bogoctwa i zniszczenia.

Motywacja wstapienia do klanu:
Spelniem jak na roznie tylko jedna z postawionych mi przez pradzioda zadnon, czyli bogacenie sie. Chce teroz zabijcc i krzywdzic te przeklete blade elfy.A wim ze ten klan byl od podszewki do tego stworzony.Chce walczyc ramie w ramie z szlachtnymi mrocznymi elfami, i poteznymi wojownikami, a takze ludzmi ktorzy wybrali ciemnom droge mocy.Ni mam Boga, ale zamierzenia i plany Shilien sa tak dla mnie pikne ze chce stac sie jej sluga i wrac z mrocznymi elfami wykonwac jej rozkazy.

czego oczekuje:
-Brania udziolow w wojnach z bladymi elfami
- scinania ich lbow moim toporem
- pomocy od osob znajacych bardzo dobrze gre

Co wnosze
- 2 bimbry mego dziada
- topor to wolki
- materioly dlo klanu

Torgon - Sob Lut 11, 2006 9:04 am

jesli chcesz byc BH to do bobrow a nie KG :P

Bobry to krasnale sojuszu KG i tez mozesz brac udzial w wojnach z elfami

Nollan - Sob Lut 11, 2006 9:51 am

podanie do bobrow
Turendall - Sob Lut 11, 2006 10:25 am

Turinie pami?taj Tur mo?e by? tylko jeden, a tym jednym jestem ja Przeciw :twisted:
Turin - Sob Lut 11, 2006 1:32 pm

Moglibyscie mi powiedziec jaki nick ma cl OlathBoebr ??
Nollan - Sob Lut 11, 2006 1:36 pm

Rozella

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group