Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Dragart

Dragart - Pon Lut 20, 2006 7:17 pm
Temat postu: Dragart
posta?:Dragart

klasa:Shillien Elder

historia postaci:
Czasy gdy by?em m?okosem nie ?a godne do opowiadania.Wr?cz, kiedy wspominam tamte odleg?e czasy czuje do siebie wstr?t i odraze.Trudno mi pisa? ale chcem, ?eby?cie wszystko o mnie wiedzieli.Tak wi?c gdy by?em ma?o do?wiadczony, nie wiedzia?em co to jest z?o,czy te? dobro.W tamtych czasach liczy?a si? dla mnie tylko zabawa.Z przykro?ci? stwierdzam,?e te ma?o odpowiedzialne i banalne podej?cie do ?ycia,sprawi?o ?e zacze?em robi? rzeczy odra?aj?ce.Tak wi?c okrada?em klany, bez ?adnych skrupu??w i czym si? najbardziej brzydze,sprzedawa?em moich braci,szarmackim jasnym elfom.Robi?em to pod wp?ywem dzieci?cego impulsu i checi szybkiego wzbogacenia,Czyni? bym tak do dzisiaj,ale dozna?em ol?nienia.Tak wi?c w mych snach nawiedzi?a mnie Shillien kt?ra u?wiadomi?a mi, ?e ?le post?puje i do czego zosta?em powo?any.Porzuci?em ?ycie k?amliwego ?otrzyka i zaczo?em post?powa? tak jak na prawdziwego czarnego elfa przysta?o.Czyli szerzy? imi? i s?awe Shillien i wybija? plugawe jasne elfy.Wybra?em wasz klan,zeby m?c dalej szerzy? moje pogl?dy.Tak wi?c m?j los jest w waszych r?kach.Od was oczekuje wsp?lnej walki przeciwko jasnym elfom, a tak?e pomocy w trudnych dla mnie sytuacjach.Jesli rozpatrzycie pozytywnie moje podanie przy?ekam ze bede was godnie reprezentowa?....
Z powa?aniem Dragart

fins - Pon Lut 20, 2006 7:52 pm
Temat postu: Re: Dragart
Dragart napisaƂ/a:
.Tak wi?c okrada?em klany, bez ?adnych skrupu??w i czym si? najbardziej brzydze,sprzedawa?em moich braci,szarmackim jasnym elfom.


Takich nam tu nie trzeba.

Isen - Pon Lut 20, 2006 11:57 pm

hmm Dragart w jakim klanie byles wczesniej?


EDIT: hmm w sumie to ja tez kiedys bylem w AM ale roznica miedzy nami jest taka, ze ja nie okradalem innych ;)

PRZECIW

Danthor - Wto Lut 21, 2006 7:23 am

Ja wiem, Ja wiem<podnosi reke> wydaje mi sie, ?e by? w ArsMoriende... na 99%
Danthor - Wto Lut 21, 2006 7:24 am

aha i Przeciw;)
Vishar - Wto Lut 21, 2006 12:57 pm

przeciw
Khazid - Wto Lut 21, 2006 3:20 pm

PRZECIW ...z takim opowiadaniem, po przyznaniu sie do kradziezy i zdrady braci nie licz na pozytywna odpowied?
Eloa - Sro Lut 22, 2006 1:00 pm

Zdecydowanie PRZECIW! - nie sprawdza si? w pracy zespo?owej. SE poni?ej krytyki.. Wrrr
Leander - Sro Lut 22, 2006 7:16 pm

PRZECIW ZLODZIEJSTWU
Gotrek - Czw Lut 23, 2006 3:51 am

Przeciw

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group