Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Aeri i Aern

Nedylyne - Sob Lut 25, 2006 5:47 pm
Temat postu: Aeri i Aern
nicki: Danejka i Nedu_

postacie: Aern i Aeri

klasy: Treasure Hunterka i Abyss Walkerka

motywacja wstapienia do naszego klanu: Zarowno Dan i Nedu poznaly sojusz Karan Gurth jego styl i zasady ktorymi sie kieruje. Nasz poprzedni dom nie spelnial naszych oczekiwan, i pewne jestesmy, ze to ostatnie miejsce gdzie mozna znalesc cos co nazwalybysmy gra na poziomie, bez emot lolow i dyskusji o niczym. Dlatego tez wyrazamy gotowosc przystapienia do Waszego klanu w nadzieji, ze obie strony beda zadowolone z efektow .

czego oczekujecie: oczekujemy wspolnych walk wypraw dzialania rozwijania sie. Sprawy oczywiste a jednak nie wszedzie mozna to znalesc..

Historia: Aern i Aeri los polaczyl nas juz dawno temu lecz nasze dusze dopiero w tych wcieleniach moga spelnic sie calkowicie. Obie porywcze obie kochajace walke, oddane sobie calkowicie. Nie mamy tragicznych wspomnien z przeszlosci nikt, nie spalil naszch rodzinnych wiosek, <usmiecha sie kacikiem ust> jednak jest w nas pewna zadra z przeszlosci ktora powoduje ze czyny nasze czesto sa gwaltowne i nieobliczalne.

Co mozecie wniesc: Wnosimy to co w nas jest.. enegie chec do walki i dzialania, oddanie dla spraw wspolnych..

Vishar - Sob Lut 25, 2006 5:58 pm

z przyjemnosci zaglosowalbym na przeciw
no ale istniejeduze prawdopodobienstwo ze zostane przeglosowany

a wredna Danejka i Nedu palajace checia zemsty na biednym delikatnym orku to cos czego bym nie chcial

istnieje tylko jedna opcja

ZA

fins - Sob Lut 25, 2006 8:03 pm

Tak :roll:
Nollan - Sob Lut 25, 2006 8:15 pm

no...to jest hmm....malo tresciwe, ale za to macie doswiadczenie ze zlem w postaci KG...swoiste weteranki.....ZA
Torgat - Sob Lut 25, 2006 9:27 pm

a niech wam bedzie , Za
Murand - Sob Lut 25, 2006 9:28 pm

ZA
Lee - Sob Lut 25, 2006 9:39 pm

Hmm, niech no pomysle... jakby tu wykorzystac was w tej sytuacji... <snuje niecny plan...> hm... Przekonajcie mnie czemu mam byc ZA :wink: ...


Dobra, dobra... taka tam wyobraznia :P W rzeczywistosci jestem w 100% ZA, jestem pewien co do waszej lojalnosci i celow, bo juz was mialem okazje poznac. Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz staniemy ramie w ramie na polu bitwy w walce z czymkolwiek :twisted: . Jak dla mnie to miejsce w zlym, bezdusznym, okrutnym, niszczycielskim... eee... domyslam sie ze LotU was przyjmie do klanu :wink:

Isen - Nie Lut 26, 2006 1:51 am

oczywiscie ZA a jakby inaczej ;)
LotU - Nie Lut 26, 2006 8:28 am

PRZECIW I KONIEC!

to tak ?eby nie by?o, bo tak naprawde jestem ZA, ale se jeszcze pomy?l?, ?e takie poparcie maj? i sie porobi...

Diva - Nie Lut 26, 2006 3:14 pm

ZA

Dani ma wole walki wieksza niz niejeden znudzony koks w naszym sojuszu...

mam tylko nadzieje ze nastepnym razem jezli bedzie tego wymagac sytuacja da sie was rozdzielic na nastepnym siegu... <taka mala sugestia :wink: >

Sonicsound - Nie Lut 26, 2006 8:55 pm

ZA ZA ZA - nic dodac nic ujac
Vishar - Nie Lut 26, 2006 10:36 pm

no niech kos bedzie glu...ee.. no niech ktos bedzie odwazy i bedzie przeciw
no ludzie...
:P
:twisted:

kaos - Pon Lut 27, 2006 12:41 pm

bez sensu!
Powiem Nie to dostane dwa backstaby w plecy, co to ma byc za demokracja. Tu jest anarchia, aby dwie kobiety rzadzily rekrutacja, ja sobie nie wyobrazam jak juz bede w klanie.
<zdesperowany wyciaga tabliczke z napisem "Tak" bo i tak wyboru innego nie ma>
:twisted:

Jakoob - Pon Lut 27, 2006 3:12 pm

Vishar napisał/a:
no niech kos bedzie glu...ee.. no niech ktos bedzie odwazy i bedzie przeciw
no ludzie...
:P
:twisted:


LotU napisał/a:
PRZECIW I KONIEC!


:P

Y - Pon Lut 27, 2006 3:45 pm

LotU napisał/a:
to tak ?eby nie by?o, bo tak naprawde jestem ZA, ale se jeszcze pomy?l?, ?e takie poparcie maj? i sie porobi...

sesese

Akasha - Wto Lut 28, 2006 7:45 am

ZA!!
Vishar - Wto Lut 28, 2006 10:59 am

naprawde nie bedzie chociaz jegnego porzadnego PRZECIW
ludzie nidajcie sie im zastraszyc

Xorlarrin - Wto Lut 28, 2006 3:38 pm

mhm...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group