Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Teoald

Teoald - Wto Maj 09, 2006 1:39 pm
Temat postu: Teoald
Witam zwe sie Teoald mowia na mnie Teo jestem czarnoksieznikiem <Sorcerer> Jestem juz stary i wiele doswiadczylem niepowiem nic o sobie gdyz to moja tajemnica sadze ze lepiej narazie nie mowic nieznajomym to czego dokonalem bo moga mnie potepic lub przyznac mi racje.
mam nadzieje ze to zrozumiecie.
Czemu akurat wy hmm a czemu nie? Wkacu jestem Czarnoksieznikiem wladam zla magia i proponuje ma popmoc w planie opanowania tego swiata.
Widzialem narodziny tego klanu i Zaiste jestem podwrazeniem czego dokonaliscie. Kazdy ma wrogow ja i wy. Ja jak wy, wy jak ja.
mozemy pomuc sobie nawzajem. Czekam na wasza odpowiedz<klania sie, zaklada czarny plaszcz z kapturem i odchodzi znikajac w cieniu>

Nollan - Wto Maj 09, 2006 2:14 pm

beznadziejne podanie.....wysil sie bardzej to zobaczymy...poki co wstrzymam sie z glosem
Leander - Wto Maj 09, 2006 2:15 pm

A znikaj w tym cieniu PRZECIW
Diva - Wto Maj 09, 2006 2:21 pm
Temat postu: Re: Teoald
Teoald napisał/a:
Czemu akurat wy hmm a czemu nie? Wkacu jestem Czarnoksieznikiem wladam zla magia i proponuje ma popmoc w planie opanowania tego swiata. Widzialem narodziny tego klanu i Zaiste jestem podwrazeniem czego dokonaliscie.


- to dziwne w takim razie ze zlozyles podanie do OD... czemu akurat Wy,,,, :P



PRZECIW
, to podanie jest zupelnie do bani

Khazid - Wto Maj 09, 2006 2:40 pm

PRZECIW

(Sorcerer wlada zla magia?)

Urghal Rhulqdahr - Wto Maj 09, 2006 2:57 pm

PRZECIW
Xorlarrin - Wto Maj 09, 2006 3:00 pm

tobie to chyba pomuc moze tylko slownik ortograficzny
kaos - Wto Maj 09, 2006 3:34 pm

no dobra...bo slyszalem o Tobie kiedys przychylne opinie i chyba kiedys nasze postacie wymienily kilka slow, wiec nie bede calkiem zly jak poprzednicy ;]
Podanie musisz poprawic jak chcesz zyskac nasza przychylnosc.
Poza tym jak dobrze pamietam byles w Ars Moriende? Jak tak to hmm...klan troche sie rozni profilem od KG ;] Ostatnie, nie lubie jak ktos po nieudanej probie dolaczenia do klanu idzie do drugiego nie rozjasniajac sytuacji, tutaj podanie do OD.

Isen - Wto Maj 09, 2006 4:23 pm

PRZECIW

eh.. czemu ostatnio podania do KG sa na tak niskim poziomie?

Teoald - Wto Maj 09, 2006 4:31 pm

Ale poco mam sie rospisywac jak i tak klany biora teraz tych co potzebuja patrza na LvL profesje. Jak maja zaduzo magow to papa jak maja zaduzo wojow to tez papa a jak zamalo to otwarte rece. co do AM bylem ale lider sie nie pokazuje wiec odzedlem co do postu napisalem prosty post dla formalnosci ale widze ze wam nietza wiecej magow.
kaos - Wto Maj 09, 2006 4:51 pm

nie potrzeba nam magow, wojow ale indywidualnosci. Wybacz, ale z takim podaniem to do Aldeonu lub NB ;]
Diva - Wto Maj 09, 2006 4:53 pm

Teoald napisał/a:
jak i tak klany biora teraz tych co potzebuja patrza na LvL profesje. Jak maja zaduzo magow to papa jak maja zaduzo wojow to tez papa a jak zamalo to otwarte rece.


- nie obchodza mnie inne klany i ich upodobania, nawet gdybys mial byc jedynym magiem w naszym sojuszu to z takim podaniem nie przejdziesz. Nie bierzemy ludzi na mase, "bo nie mamy maga to go wezmiemy", trafiles pod zly adres jesli tego wlasnie szukasz.





kaos napisał/a:
Wybacz, ale z takim podaniem to do Aldeonu lub NB ;]


- proponuje jednak BK,

"dlaczego chcesz byc u nas??"
- bo KG to debile
"dobra ok, bierzemy Cie"

Vishar - Wto Maj 09, 2006 5:14 pm

kategoryczne NIE
sliver - Wto Maj 09, 2006 5:19 pm

ZA bo ktos powinien :P
Silea - Wto Maj 09, 2006 7:48 pm

PRZECIW!!!
Turendall - Sro Maj 10, 2006 12:47 pm

Podanie bardzo mi się podoba :P PRZECIW
Xorlarrin - Sro Maj 10, 2006 3:47 pm

to co? pana juz do archiwum czy jeszcze ktos chce dac przeciw?
LotU - Sro Maj 10, 2006 3:53 pm

przypomina mi się Ramirez, kt?ry po odejściu z Aldeonu powiedział "wisi mi czy p?jde do KG czy HR"...nam nie wisiało, chociaż nie mieliśmy własciwie DA, a szczeg?lnie tak wykoxanych.

Xor - jeszcze ja jeszcez ja! PRZECIW!

Xorlarrin - Sro Maj 10, 2006 4:32 pm

no i tym jakze milym akcentem konczymy...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group