Karan Gurth
Forum

Rekrutacja - Meriah

Meriah - Pon Cze 12, 2006 2:00 pm
Temat postu: Meriah
Imi?: Meriah
Klasa: Dark Wizard/Spellhowler
IRC: Meriah
Czestotliwo?? grania: 3-4 h dziennie
Zdj?cie z pulpitu logowania postaci: http://img105.imageshack....033/foto4pi.jpg

Pow?d wst?pienia do waszego klanu? Jest ich kilka. Przede wszystkim samotna tu?aczka po ?wiecie staje si? moj? zmor?, szukam towarzyszy, z kt?rymi podr?? stawa?aby si? ciekawsza. Wielokrotnie widzia?em was jak ?cieracie swe ostrza oraz wywo?ujecie przera?liwe czary skierowane w kierunku waszych wrog?w nie zapominaj?c o zr?cznie wymierzonych strza?ach. Nie jestem postaci? neutralnie nastawion?, cho? mo?e powiem inaczej nie boje si? walczy? nie staram si? unika? walki. Intryguje mnie r?wnie? aura tajemniczo?ci spowijaj?ca wasz klan/sojusz, kt?ra wywo?uje wiele legend s?yszanych na ca?ym kontynencie i to w?a?nie mnie do was przyci?ga niczym wielkie z?o?a z?ota poszukiwane przez krasnali.

Niewielka historia mojej postaci.

M??czyzna przebudzi? si? nagle. Sen opad? z niego jak mg?a nad ranem i nie potrafi? powidzie?, co si? sta?o. Mia? ci??ki dzie? sp?dzony na studiowaniu wiedzy magicznej. Kiedy uk?ada? si? do snu my?la?, ?e b?dzie spa? do rana. A jednak tak si? nie sta?o ju? po kilku godzinach zbudzi? si?. Dlaczego? Ju? wiedzia?. Z wielk? w?ciek?o?ci? uderzy? r?k? w dzban, kt?ry by? nieopodal jego pos?ania. My?la?, ?e ta chwila nigdy nie nadejdzie, powtarza? sobie, ?e to si? nie mo?e zdarzy?. Lecz wielce si? myli?, gdy to si? sta?o, zrozumia?, ?e to nieuniknione. Za oknem da?o si? zauwa?y? pe?nie ksi??yca, wsta? i zacz?? si? krz?ta? po izbie. Mia? g?adk?, smuk?? twarz oraz szaroniebiesk? sk?r? oraz stercz?ce, czarne w?osy z przeplataj?cymi si? jasnymi pasmami. By? szczup?y i wysoki, cho? jak na maga porusza? si? bardzo zwinnie po izdebce, zbieraj?c najpotrzebniejsze rzeczy i ubranie. Ca?y czas planuj?c w g?owie podr?? do Giran. Kiedy wszystko ju? mia? rzuci? to na pos?anie i zawin? w koc. Ubrany w p??cienny str?j zabra? tobo?ek oraz ?opat? i wyszed? w ch?odn?, cich? ksi??ycow? noc. Nieopodal da?o si? us?ysze? uderzanie fal o brzeg. Skierowa? swe kroki do najbli?szego drzewa, stoj?c ko?o niego odmierzy? kilka krok?w na p??noc i zacz?? kopa?. Nagle ostrze ?opaty natrafi?o na co? twardego, by?a to skrzynia wyj?? j? oraz szybkim ruchem ?opaty uderzy? w k?utk?, kt?ra pu?ci?a i mo?na by?o zajrze? do ?rodka. Wyci?gn? z niej pi?kn? tunik? oraz magiczn? lask?. Trzymaj?c te rzeczy w r?kach jeszcze kilka godzin temu wierzy?, ?e nie nadejdzie ten dzie?, kiedy b?dzie musia? tego u?ywa?. Wyj? r?wnie? sakw? z pieni?dzmi, kt?r? przypi?? do pasa. Obr?ci? si? jeszcze w kierunku swojego domu, jego w?osy poruszy?a lekka bryza i ruszy?…

A teraz co? o mnie i o tym, co ja mog? ofiarowa? wam. Mam 22 lata (ehh jak ten czas szybko leci) mieszkam w Sosnowcu i mam na imi? Krzysiek/Siwy/Z?oty, jak kto woli. Staram si? utrzymywa? klimat ?wiata Allseron, by? samowystarczalnym, co na razie mi wychodzi. Jestem osob? pomocn? w problemach i na wojnach, staram si? zachowywa? kulturalnie i nie obra?a? nikogo.

Mo?e te? dodam, co od was oczekuje (nie zrozumcie mnie ?le) chodzi o to, ?e chcia?bym po wst?pieniu by? zauwa?any mimo niewielkiego do?wiadczenia mej postaci. Liczy? na pomoc z waszej strony oraz na traktowanie mnie na r?wni z osobami o wi?krzym sta?u, (cho? na to ostatnie pewnie b?d? musia? zas?u?y?). Lecz mimo wszystko ocen? moj? i werdykt, co do mnie zostawiam wam.

Avanar - Pon Cze 12, 2006 3:41 pm

Za
Turendall - Pon Cze 12, 2006 5:10 pm

Jak najbardziej ZA Podoba mi sie twoje podanie
Athallus - Pon Cze 12, 2006 5:15 pm

ZA wrescie jakies dobre podanie, dawno na forum czegos takiego nie bylo ;)
Y - Pon Cze 12, 2006 5:55 pm

nom, podanie wzorowe,ZA
Danthor - Pon Cze 12, 2006 7:44 pm

Oczywi?cie Za
Diva - Wto Cze 13, 2006 12:38 am

jedno z lepszych podan jakie widzialem chyba...

ZA

Nollan - Wto Cze 13, 2006 8:40 am

ZA...tylko musisz wiedziec o jednym...u nas nie ma rownosci u nas jest absolutyzm oswiecony....sa pionki i jest wladza...to by bylo na tyle
Avanar - Wto Cze 13, 2006 4:11 pm

Nollan! nie strasz ludzi !!! :P oczywi?cie jest u nas lider (bardzo fajny).
Nollan - Wto Cze 13, 2006 6:24 pm

ja tylko mowie zeby nie bylo tak jak z GS....ze poznie beda jakies bunty:P...chociaz...pare pvp by sie przydalo.....
Serge - Wto Cze 13, 2006 11:27 pm

ZAskurniaki ZA :D odezwij sie do mnie tam w czasie dnia albo nocy ^^
Meriah - Sro Cze 14, 2006 7:02 pm

Dziekuje za wyrazy uznania.
Anix - Nie Cze 18, 2006 7:28 pm

Moja Za
Khazid - Nie Cze 18, 2006 8:48 pm

Nie wiem dlaczego, ale imie kojarzy mi sie z pewnym Nekro :cool:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group